Keystone logo
George Mason University - Antonin Scalia Law School

George Mason University - Antonin Scalia Law School

George Mason University - Antonin Scalia Law School

Tanıtım

Antonin Scalia Hukuk Bürosu, dünyanın en önemli mevzuatını ve içtihatlarını oluşturmak için Washington DC'nin merkezinden sadece birkaç mil uzakta bulunuyor.

Son on yılda, hukuk fakültesi müfredat yeniliğinin ön saflarında yer alıyor. Hukuki uygulamada ve hukuk mesleğinde meydana gelen hızlı değişimlerin farkında olan Scalia Law School, öğrencilerine öğrencileri günümüz rekabetçi istihdam piyasasında uygun avantajlar sağlayan benzersiz bir müfredatla donatmada öncü olmuştur.

İstisnai bir deneyim, olağanüstü kariyere yol açar

Scalia Law öğrencileri, bir hukuk firması, hakim, hükümet ajansı, iş, düşünce kuruluşu, kar amacı gütmeyen veya yasama organında çalışıyor olsalar da, hukuk eğitimi uygulamak için hiçbir yolda eksiklik bulamazlar. Scalia Law'un Washington şehir merkezine olan yakınlığı, yıl boyu işlere giriş anlamına geliyor. Kesin akademik ve kariyer programlarımız öğrencileri, yaptıkları işte üstünlük sağlamaktadır. Scalia Law'un istihdam oranı 15 yıldır ulusal hukuk mezunu istihdam oranının üstündedir.

Scalia Law mezunlarının kariyer fırsatlarının bolluğu sadece öğrencilerimizin Washington, DC bölgesindeki tarihsel olarak güçlü iş ahlakı ve stratejik konumundan değil aynı zamanda istisnai akademik ve kariyer programlamamızdan kaynaklanmaktadır. Scalia Yasası, hukukun ve ekonominin kesişimine odaklanan tek uluslu okullardan biridir. Ulusal çapta tanınan Hukuk ve İktisat Merkezi, düzinelerce akademik konferans ve bilimsel araştırma yoluyla Scalia Law topluluğuna her tür potansiyel işvereni tanıtıyor. Hukuk ve ekonomi eğitimi ve akademisyenlerin yoğunlaşması, iş ve düzenleyici mevkilerde çalışan yüzlerce mezun için çok değerli olduğunu kanıtladı.

Scalia Yasası, öğrencilere belirli kariyer hedeflerine en iyi hazırlanmaları için ihtiyaç duyduğu esnekliği verir. Zaten halihazırda kariyer yapanlar için, Scalia Law'un yarı zamanlı programı, tam zamanlı programıyla eşit seviyede duruyor ve öğrencilerin akşam derslerini almalarını ve işi kesintiye uğratmadan klinik ve ders dışı etkinlikleri takip etmelerini sağlıyor. Bir iş kurşununu takip etmek için tam zamanlı programdan yarı zamanlı programa geçmeniz mi gerekiyor? Sorun değil. Öğrenciler kariyer fırsatları ortaya çıktıkça gündüz ve akşam kursları arasında ileri geri geçiş yapabilir ve öğrenci merkezinin yaklaşık% 90'ı klinik, uzmanlık ve savunma eğitim programlarına katılır. Bir veya daha fazla yasada uzmanlaşmak ister misiniz? Scalia Yasası, bugün en sıcak uygulamaların bazılarında 18 özel piste ve yoğunlaşmaya sahiptir.

Son olarak, Scalia Hukuku olağanüstü zengin araştırma, yazma ve mesleki gelişim programlamaları sunar. İki yıllık Yasal Araştırma, Yazma ve Analiz Programı, küçük grup ayarlarındaki öğrencileri çok çeşitli yasal dokümanlara ve araştırma araçlarına maruz bırakmaktadır. Kariyer geliştirme programları öğrencilerin girdiği andan başlar. Birinci sınıf öğrencileri bire bir danışmanlık toplantılarına katılır ve fakülte danışmanlarından ve mezun danışmanlarından daha fazla bireysel ilgi görürler. Ayrıca, ilk yıl boyunca öğrenciler Profesyonellik ve Liderlik Geliştirme Programımız aracılığıyla ilerleme kaydederler. Bu program, sözlü iletişim becerileri, hukuk firması ekonomisi, zaman yönetimi, etik ve daha fazlası üzerine eğitim vermek için tezgahlardan, bardan ve işletmelerden gelen liderleri getirir.

Scalia Law'un kültürü ve programları yalnızca iş başında hazır mezunleri üretmiyor. Liderler üretiyoruz. Seçtiğiniz alanda lider olabilmeniz için doğru çizelgeyi, kursları, kariyer araçlarını ve ağ kurma fırsatlarını bulmak için sizinle birlikte çalışacağız.

İstisnai Fakülte

George Mason Üniversitesi'ndeki Antonin Scalia Hukuk Bürosu, ülkedeki üst düzey hukuk firmalarından ve hukuk kurumlarından bazıları tarafından hazırlanan 120 tam zamanlı ve yardımcı öğretim üyesi çalıştırmaktadır. Profesörlerimiz, Yüksek Mahkemede öne sürülen Beyaz Saray'da çalıştı ve en önemli müttefiklerimize ve ticaret ortaklarımıza elçilik yaptı. Scalia Hukuk fakültesinin bilimsel etki için 21. sırada yer alarak, Sosyal Bilim Araştırma Ağı'ndaki en çok indirilenler arasında yer aldı ve genel olarak 15. (2015 SSRN En İyi ABD Hukuk Okulları) sıralamasında 15. sırada yer aldı.

Konumlar

  • Arlington

    3301 Fairfax Drive, Arlington, VA, 22201, Arlington

    sorular