Keystone logo
George Washington University - College of Professional Studies Paralegal Çalışmaları Yüksek Lisans Sertifikaları
George Washington University - College of Professional Studies

Paralegal Çalışmaları Yüksek Lisans Sertifikaları

12 Months

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 21.795 / per year *

Uzaktan Eğitim, Kampüste

* çevrimiçi / Şahsen: 21.760 $

burslar

Çalışmalarınızı finanse etmenize yardımcı olacak burs fırsatlarını keşfedin

Tanıtım

Washington DC'nin akademik kredi taşıyan tek hukuk dışı çalışma programı olan GW Hukuki Yardım Araştırmaları Lisansüstü Sertifikası ve Kaliforniya Hukuk Hukukçuları için Lisansüstü Sertifikası, yalnızca güçlü referanslardan daha fazlasıdır; bunlar, en iyi işverenlere, ülkenin en iyi avukat yardımcı programlarından birinin akademik titizliğine dayandığınızın bir işaretidir.

Ülkenin önde gelen uzmanlarıyla çalışacak ve hukuk, kurumsal, sağlık veya devlet uygulamalarına güvenle ve zekayla girmek için ihtiyaç duyduğunuz kritik bilgi ve becerileri edineceksiniz. Paralegaller, önemli yasal işler yaparlar, ancak yasaların izin verdiği durumlar dışında, doğrudan halka yasal hizmetler sağlayamazlar.

İsterseniz, Paralegal Studies'de 32 kredilik yüksek lisans derecesine yönelik 18 kredilik veya 24 kredilik lisansüstü sertifikasını uygulayabilirsiniz. Ve kredi getiren bir program olarak, bu GW sertifikaları askeri yardımlar ve federal mali yardım için uygundur.

Bir Bakışta Program

 • Esnek

Bu sertifikalar, çalışan profesyonellere ve diğer geleneksel olmayan öğrencilere yöneliktir. Akşam dersleri ve çevrimiçi seçenekler, hayatınızın birçok önceliğini yönetmenize yardımcı olur.

 • Güçlü

Bu akademik kredili kimlik belgesi, ülkedeki en iyiler arasında seçilmiştir ve profesyonel profilinizi somut yollarla geliştirecektir.

 • bağlı

Ülke çapında ve Guam, Porto Riko, Virgin Adaları, İtalya, Çin, Japonya, İngiltere ve Tayvan'daki mezunlarla, küresel bir profesyoneller ağına katılacaksınız.

Nerede Eğitim Alacaksınız

164133_Capturadepantalla85_edited.jpg

Alexandria, Virginia'daki Graduate Education Center'da veya çevrimiçi olarak kampüste eğitim alabilirsiniz. Çevrimiçi programdaki öğrenciler, senkronize öğretim yoluyla dokuz dönem kredilik hukuk uzmanlık dersi almak zorundadır. Bu, canlı çevrimiçi sınıf oturumları aracılığıyla sağlanacaktır.

İskenderiye'deki Lisansüstü Eğitim Merkezi, Washington DC'deki VA & Foggy Bottom Kampüsü'nde veya çevrimiçi olarak eğitim alabilirsiniz.

Ne Çalışacaksınız

Paralegal Studies Yüksek Lisans Sertifikası, altı dersten oluşan ve 18 krediye eşit olan Temel Ders Sırasını içerir. Bu zorunlu dersler, hukuk alanına girmek için ihtiyaç duyduğunuz bakış açısını ve anlayışı sağlar. Bu sertifikanın tamamlanması genellikle iki veya üç dönem sürer.

California Paralegals için Yüksek Lisans Sertifikası, Temel Kurs Sırasını ve şiddetle tavsiye edilen California Hukuk ve Uygulama kursu dahil olmak üzere Hukuki Uygulama Alanları kurslarından herhangi ikisini içerir. Bu sekiz kurs veya 24 kredi seti, erken kurslarda kazanacağınız temel bilgiler üzerine kuruludur ve bilginizi akademik ve profesyonel hedeflerinizle uyumlu olarak genişletmenize olanak tanır. Ek olarak, bu lisansüstü sertifika, California İş ve Meslekler Yasası, Bölüm 5.6, §6450 (c)'de belirtilen eğitim gereklilikleriyle tam olarak derlenir ve böylece California eyaletinde bir avukat yardımcısı olarak kalifiye olmanızı sağlar. Bu sertifikanın tamamlanması genellikle üç veya dört dönem sürer.

kabul

Program Sonucu

Program Öğrenim Ücreti

Burslar ve fon sağlama

Müfredat

Okul Hakkında

sorular

Benzer Kurslar

 • Hukuk (JD)
  • Chicago, Amerika Birleşik Devletleri
 • JD Programı
  • Washington, Amerika Birleşik Devletleri
 • Karşılaştırmalı Hukukta Hukuk Yüksek Lisansı (LLM)
  • San Diego, Amerika Birleşik Devletleri