Keystone logo
George Washington University, Law School

George Washington University, Law School

George Washington University, Law School

Tanıtım

Hakkımızda

İlk sınıfını 1865'te kaydettiğinden beri, George Washington Üniversitesi Hukuk Fakültesi, yasal burs yelpazesinde en iyi beyinleri üretmiştir.

GW Law mezunları, zamanımızın kritik hukuki görüşmelerini etkilemek için burada edindikleri bilgi ve becerileri kullandıklarından, bu gelenek bugün de devam ediyor. Okul Amerikan Barosu tarafından akredite ve Amerikan Hukuk Okulları Derneği'nin bir charter üyesidir. Hukuk fakültesi, Foggy Bottom olarak bilinen şehir merkezindeki GW kampüsünde yer almaktadır.

Tarihçe

Cumhuriyetin ilk yıllarında, milletin yeni sermayesi, meralar tarafından ayrılan küçük bir kamu binaları koleksiyonundan daha fazla olmadığı zaman, Başkan George Washington Kongre'ye hükümet koltuğunda bir ulusal üniversite kurmasını tavsiye etti.

Amacı, gelecek nesil memurları eğitmek ve böylece “cumhuriyetçi hükümete ve insanlığın gerçek ve gerçek özgürlüklerine” prensiplerine dayanan bir ulusal kimlik oluşturmaktı. Potowmack Canal Company'deki 50 hisse senedini, bir üniversitenin bağışı için terk etti. "Bütün servet ve yeteneklerinin gençlik bölümlerini, eğitimlerinin tamamlanması için kibar edebiyatın tüm dallarında gönderilebilecekleri" Sanat ve Bilim Alanlarında-Politika İlkeleri Hakkında Bilgi Edinme

George Washington'un adi üniversitesinin bir Kongre Yasası tarafından kurulmasından önce on yıllar geçmesine rağmen, 1865 yılında George Washington Üniversitesi Hukuk Fakültesi kuruldu - Columbia Bölgesi'nin ilk hukuk fakültesi oldu. Bugün, okul ülkenin ilk cumhurbaşkanının isteklerini somutlaştırmaya devam ediyor.

DC

Başkentte İlk Hukuk Fakültesi

Öğrencilerin, uzman fakülte ve seçkin ziyaretçilerden öğrenme ve şehrin canlı kültürünün, gece hayatının ve yemeğinin tadını çıkarırken stajyerlik, rahiplik ve iş bulma konusunda eşsiz fırsatları var.

Washington, DC'nin merkezinde 145 yıldan fazla bir geçmişe sahip olan The George Washington Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ndeki yaşam, ayrılmaz bir şekilde çevresindeki topluluğun hayatıyla bağlantılıdır. Kampüsümüz, Beyaz Saray'dan sadece dört blok uzaklıktadır ve Dünya Bankası, Adalet Bakanlığı, Devlet Dairesi, federal ve yerel mahkemeler ve sayısız kar amacı gütmeyen ve hükümet dışı kuruluşlara kolayca ulaşılabilecek mesafededir. GW Hukuk öğrencileri, her biri şehrin canlı kültürünün, gece hayatının ve yemeğinin tadını çıkarırken, uzman fakülte ve seçkin ziyaretçilerden öğrenme ve staj, yazışma ve iş bulma konusunda eşsiz fırsatlara sahiptir.

Dekandan

GW Yasasına Hoşgeldiniz!

1865 yılında kurulan George Washington Üniversitesi Hukuk Fakültesi, hukuk akademisinin en büyük, en ünlü ve çeşitli üyelerinden biridir. Sizleri geleneğin derinliklerine dayanan, hukuk eğitimindeki ve hukuk mesleğindeki değişikliklere son derece duyarlı olan ve etkileyici avukatlar ve dönüştürücü fikirler üretme konusunda kararlı olan bir hukuk okulunu keşfetmeye, kampüsümüzü ve topluluğumuzu keşfetmeye davet ediyorum. Öğrenciler GW Yasasına geliyorlar çünkü dünyayı değiştirmek istiyorlar ve en yüksek hukuk ve adalet ideallerini yazmaya, savunmaya, yenileştirmeye, yaratmaya ve takip etmeye hazırlanan profesyoneller olarak mezun oluyorlar.

Web sitemizi ziyaret ettikçe, dünya standartlarındaki kurumumuzun öğrencileri küresel yasal pazarın gerçekleri için hazırlamasının birçok yolunu göreceksiniz. Ülkemizin başkentinin kalbinde yer alan GW Law, mükemmel hukuki talimatı yenilikçi programlama ve stajlar, dış ilişkiler, mentorluk ve ağ oluşturma için bol fırsatlarla birleştiriyor.

Dünya Standartlarında Bir Fakülte. GW Yasası deneyiminin temelinde, burs, doktrin ve pratiği birleştiren sağlam bir pedagoji var. Öğrencilerimizi etkili avukatlar haline getirmeye yardımcı olmak, yalnızca geniş çapta alıntı yapılan kitapları ve makaleleri yayınlamakla kalmayıp aynı zamanda yasal düzenlemeleri aktif olarak yeniden şekillendiren seçkin bir fakültedir. Ulusal ve uluslararası tanınmış profesörlerimiz ABD Yüksek Mahkemesi, uluslararası mahkemeler ve diğer mahkemeler nezdinde davalara düzenli olarak katılmaktadırlar. Ayrıca, medyaya uzman yorumları sağlar, Capitol Hill'de tanıklık eder, çeşitli hükümetlere danışman olarak hizmet eder ve okulun akademik yaşamını zenginleştiren birçok başka faaliyette bulunur.

Yasanın Yapıldığı Yer. GW Yasası, benzersiz bir Washington yasal eğitim deneyimi sunmak için coğrafi olarak mükemmel bir şekilde konumlandırılmıştır. Ulusal ve uluslararası hukukun merkezinde, üst düzey hükümet yetkilileri, Yüksek Mahkeme yargıları - bulunduğumuz yer, Washington’un kilit rakamlarının dersliklerimizi sık sık almasına, kampusimizdeki konferanslara katılmasına ve hukuk okulumuzda her yıl 100'den fazla özel etkinlikte konuşmalarına izin veriyor.

Gerçek Dünya Deneyimi. Nişanlı öğrenci kitlemiz farklı, destekleyici, yaratıcı, yenilikçi ve çalışkandır. GW Yasası olarak, öğrencilerimize derslerde ve sınıfta ve gerçek dünyada hukuk ve yasal prensipleri inceleme, keşfetme, tartışma ve sorgulama konusunda geniş bir fırsat kümesi sunuyoruz. Birçok öğrenci fakülte gözetimi altında gerçek durumlarda müşterileri temsil eden GW'nin Jacob Burns Community Legal Clinics'e katılıyor. Ayrıca, devlet kurumlarında ve Washington bölgesinde önde gelen ulusal ve uluslararası kurumlarda savunma yarışmalarında, öğrenci tarafından düzenlenen hukuk dergilerinde, bono yanlısı projelerde ve yüzlerce saha yerleşimlerinde yer almaktadırlar.

Dünyayı Değiştirmek. Umarız topluluğumuzun bir parçası olmayı düşünürsünüz. Daha derine inip GW Yasasını dünyayı değiştirmenizi sağlayacak beceriler kazanmak için ideal bir yer haline getiren şeyi öğrenmenizi tavsiye ederim. Tesislerimizi gezmek ve kim olduğumuzu, ne yaptığımızı ve bize katılmak için nasıl başvurabileceğinizi daha iyi anlamak için lütfen bizi şahsen ziyaret edin. Sizi hukuk okulumuza bekliyoruz.

sıcak,

CHRISTOPHER ALAN BRACEY

Geçici Dekan, Fakülte İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı ve Hukuk Profesörü

Konumlar

  • H Street Northwest,2000, 20052, Washington

sorular