Keystone logo
George Washington University, Law School LL.M. Devlet İhale Hukukunda
George Washington University, Law School

LL.M. Devlet İhale Hukukunda

Washington, Amerika Birleşik Devletleri

1 Years

Ingilizce

Tam zamanlı, Yarı zamanlı

Request application deadline

Aug 2024

USD 2.450 / per credit *

harmanlanmış, Uzaktan Eğitim, Kampüste

* Dönem başına kredi başına ödenir; Program toplam 24 kredidir.

Tanıtım

Neden GW Law'da Devlet İhale Yasası LLM Almalısınız?

İtibar

60 yılı aşkın süredir başarılı kamu alımları profesyonellerini eğiten, öğrenme, araştırma yürütme ve yayınlama, profesyonel ağınızı genişletme ve uygulayıcılar, yargıçlar ve politika yapıcılarla etkileşim kurma konusunda benzersiz fırsatlar sunan, dünyanın önde gelen hükümet sözleşmeleri hukuku programı.

Konum

Washington DC'nin kalbinde yer alan, devlet ihale kanunu ve politikasının merkezine olan yakınlığımız, öğrencilerimize diplomalarını alırken pratik bilgi ve deneyim kazanmaları için eşsiz fırsatlar sunar.

Devlet tedarik barosundaki liderlerden oluşan geniş bir mezunlar tabanımız var. Program aynı zamanda dünyanın dört bir yanındaki politika yapıcılar, düzenleyiciler, endüstri liderleri ve akademisyenlerle güçlü bağlara sahiptir. Bir GW Hukuk derecesi, mezunlarımıza dünya çapında satın alma topluluğunda lider olmak için bilgi, bağlantı ve fırsatlar sağlar.

Müfredat ve Fakülte

Dünyaca ünlü öğretim üyelerimiz tarafından öğretilen geniş ve çeşitli müfredatımız, öğrencilere hem Amerika Birleşik Devletleri'nde hem de yurtdışında tedarik sistemlerinin nasıl işlediğine dair daha zengin bir anlayış sağlar ve öğrencileri hukukta ortaya çıkan konularda değişen bakış açılarına maruz bırakır.

Okul Hakkında

sorular