Keystone logo
Golden Gate University School of Law

Golden Gate University School of Law

Golden Gate University School of Law

Tanıtım

Yenilik Geleneğimizdir

San Francisco'nun kalbinde yer alan GGU Hukuk, yarının avukatları için son teknoloji ve kişiselleştirilmiş bir öğrenme deneyimi sunuyor. Yüzyıldan fazla bir süredir GGU Hukuku, öğrencilere başarılı olmak için ihtiyaç duydukları kişiselleştirilmiş dikkati ve gerçek dünya bilgisini vermeyi taahhüt eden çeşitli, kapsayıcı ve destekleyici bir ortam sunmaktadır!

Biz Kimiz

Golden Gate University School of Law , San Francisco'nun kalbinde birinci sınıf bir konuma sahip, ödüllü, ABA onaylı bir hukuk okuludur. GGU Hukuk, günümüzün gerçekten küresel pazarı için istisnai avukatlar olmak için beceri, muhakeme ve bilgi birikimine sahip çok çeşitli mezunlar üreten yenilikçi ve kişiselleştirilmiş bir öğrenme deneyimi sunar. San Francisco şehir merkezindeki konumumuz, öğrencileri hukuk, ticaret ve teknoloji endüstrilerinin küresel merkezinden birkaç adım öteye götürüyor. Mahkemelere, hukuk firmalarına, savunma kuruluşlarına, devlet kurumlarına ve hızla genişleyen teknoloji şirketlerine doğrudan erişim ile GGU Hukuk, öğrencilerimizi her fırsatta kariyer fırsatları ile eylemin merkezine koymaktadır.

Şimdi avukat olmak için harika bir zaman. Ülkemizdeki zorlu zamanlarda, teknoloji ve ekonomimizdeki hızlı tempolu değişimlerde bize yardımcı olacak yenilikçi liderlere artan bir ihtiyaç var. Öğrencileri toplumlarında, ülkelerinde ve dünyada avukat ve lider olmaya hazırlamak için GGU Hukukundan daha iyi bir yer yoktur.

çeşitlilik

GGU Yasası, kapsayıcılık, erişimi genişletme ve engelleri aşma mirasına sahiptir. Ülkedeki en çeşitli hukuk okullarından biri olarak tanınan GGU Hukuk, çeşitliliğin gücümüz olduğunu bilir. Geleceğin avukatlarını ve farklı geçmişlere ve deneyime sahip liderleri eğitmenin daha güçlü, daha kapsayıcı bir adalet sistemi yarattığına inanıyoruz. GGU Hukuk, hukuk eğitimine erişimi genişletmede, meslek içinde eşitliği teşvik etmeye ve hukuk camiasını çeşitlendirmede lider olmaktan gurur duyar.

Şehir Sizin Kampüsünüz

San Francisco, uzun süredir yenilikçilik ve sosyal adalet kültürünün kalbi olmuştur. Şehrin inanılmaz çeşitliliği ve dünyanın dört bir yanından gelen zengin kültür karışımı, öğrencileri günümüzün gerçekten küresel pazarına hazırlar. Kampüsümüz ayrıca toplu taşıma araçlarına kolay erişim ile çevrilidir ve öğrencilere işe gidip gelmek ve hatta bu heyecan verici şehri ve çevresindeki güzel bölgeyi kolayca keşfetmek için kolay erişim sağlar.

Binlerce potansiyel işverenin yakınında bulunan GGU Hukuk öğrencilerine, avukatların gözetiminde ve deneyimli profesörlerin rehberliğinde pro bono çalışmalar, stajlar, ek stajlar ve diğer uygulamalı yasal çalışmalara katılmak için benzersiz fırsatlar sunulur. Sektördeki en büyük teknoloji şirketleri - Google, Facebook, LinkedIn, Salesforce ve çok daha fazlası - kampüsümüzü çevreliyor ve öğrencilerimize sürekli genişleyen teknoloji endüstrisine benzersiz bir erişim ve hukuk kariyerlerine başlarken rakipsiz bir avantaj sağlıyor. San Francisco her zaman değişimin ön saflarında yer aldı ve GGU Hukuku her adımda oradaydı!

141387_photo-1461280360983-bd93eaa5051b.jpg

Geçici Dekanın Karşılama

Birinci nesil bir kolej ve hukuk fakültesi mezunu olarak, bir asırdan fazla bir süredir yaptığımız bir şey olan hukuk mesleğine erişimi genişletmeye ve çeşitlendirmeye olan bağlılığından dolayı GGU Hukukuna çekildim. Bunu, öğrencilerin topluluğumuzda, ülkemizde ve dünyamızda değişiklik yapmaya yönlendirildiği sıcak, çeşitli ve ilgi çekici bir topluluk sağlayarak yapıyoruz.

Dekan olarak, her öğrencinin hukuk fakültesinde ve avukat olarak başarılı olmasına yardımcı olmaya kararlıyım. Aslında, hukuk fakültesine gitme nedenlerini ve onları nasıl destekleyebileceğimi öğrenmek için her yeni öğrenciyle bireysel olarak görüşüyorum. Bu kişisel dokunuşu tanıştığınız her GGU fakültesi ve personeli ile de bulacaksınız. Aynı kişiselleştirilmiş ve destekleyici ortamı başka birçok yerde bulamayacağınıza eminim.

Hukuk fakültesinde, baro sınavında ve hukuk mesleğindeki öğrencilerimizin başarısına her zaman bağlı olduğumuz San Francisco'da bana ve tüm GGU Hukuk ailesine katılacağınızı umuyorum.

İçtenlikle,

Eric Christiansen
Geçici Dekan ve Hukuk Profesörü

Tarih ve Felsefe

Golden Gate University School of Law , avukatlığın onurlu bir meslek olduğuna ve halkın güvenine layık olduğuna inanıyor. Bu amaçla, öğrencilere hukuk teorisinde sağlam bir temel ve başarılı bir uygulayıcı olmak için gerekli becerileri sağlıyoruz.

Mesleki Beceri Geliştirme

JD öğrencileri, klinikler, uzmanlık sertifikaları, Onur Hukuku Programı, ortak dereceler ve daha fazlasını içeren çeşitli programlar aracılığıyla profesyonel beceriler geliştirir.

Fakülte

GGU öğrencilerine, öğretmeden önce hukuku uygulayan ve çok çeşitli hukuk alanlarında uzman olan başarılı ve çeşitli bir fakülte tarafından eğitim verilmektedir.

Kamu Faiz Hukuku

GGU Hukuku, kamu yararı hukukuna özel bir bağlılığa sahiptir, bu alanda kariyer peşinde koşan öğrencilere güçlü bir kamu yararı hukuku müfredatı, finansal yardım sunar.

Akreditasyon

Golden Gate University School of Law Hukuk Fakültesi, Amerikan Barolar Birliği (ABA) Hukuk Eğitimi ve Kabul Bölümü Konseyi, Kaliforniya Eyaleti Baro Denetmenleri Komitesi ve Batı Okullar Birliği tarafından tamamen akredite edilmiştir. Kolejler Kıdemli Kolej ve Üniversite Komisyonu (WSCUC). GGU Hukuk aynı zamanda Amerikan Hukuk Okulları Birliği'nin (AALS) iyi durumda bir üyesidir. GGU Mezunları, 50 eyaletin tamamında ve Columbia Bölgesi'nde baro sınavına girmeye hak kazanır.

Konumlar

  • San Francisco

    Mission Street,536, 94105, San Francisco

sorular