Keystone logo
© TESS
Grace Education

Grace Education

Grace Education

Tanıtım

Yaklaşık on yıldır, Grace Education , üniversite, işletme ve lisansüstü okul için giriş danışmanlığı ve giriş sınavı hazırlığını, işe yerleştirme hizmetleri, kariyer yönetimi danışmanlığı ve yaşam boyu akademik yetiştirmek için liderlik geliştirme eğitimiyle birleştiren öğrenciler ve profesyoneller için önde gelen bir E-öğrenme merkezi enstitüsüdür. ilerleme ve devam eden mesleki gelişim.

Kolej, MBA, işletme fakültesi veya lisansüstü okula (sanat ve bilim, muhasebe, mimarlık, hukuk, tıp, hemşirelik programları vb.) Mı başvuruyorsunuz?

Bir iş mi arıyorsunuz ve / veya kariyerinizi değiştirmeyi mi umuyorsunuz?

Yolunuzu bulmanıza ve gitmek istediğiniz yere gitmenize yardımcı olalım.

En iyi eğitimi ve kariyer seçimlerini yapmanıza yardımcı olalım.

Grace Education ile öğrenin ve elinizden gelenin en iyisini yapın.

Giriş

Grace Education , öğrencilere kolej, işletme, yüksek lisans ve lisansüstü okul kabul sürecinin tüm aşamalarında (sanat ve bilimler, muhasebe, mimari, mühendislik, hukuk, tıp, tıp, tıp, muhasebe, mimarlık, mühendislik, hukuk, tıp, tıp, vb.) hemşirelik programları vb.) yaklaşık on yıldır.

Grace Education , geleneksel tek seferlik, tek hizmet kabul danışmanlığı ajansından daha fazlasıyız. Başka hiçbir kabul danışmanlığının aksine, Harvard'dan ve diğer dünyaca ünlü uluslararası kurumlardan danışmanlarımız ve profesyonellerimiz, öğrencilerimiz okula başladıktan çok sonra da hazır olmaya devam ediyor. Resmi mesleki kariyer gelişimi, liderlik koçluğu ve işe yerleştirme hizmetleri sunan birkaç kişiden biriyiz. Gelecek vaat eden girişimler, yükselen orta düzey şirketler ve Apple, Google, Microsoft ve diğerleri dahil olmak üzere beş yüz büyük işletme ile adayları başarıyla yerleştirdik.

Bundan sonraki her akademik seçim ve karar, öğrencinin gelecekteki mesleki kariyerini etkiler. Misyonumuz, öğrencilere yaşamları boyunca bireysel akademik ve profesyonel ilerlemelerinde yol gösterirken rehberlik etmek ve koçluk yapmaktır.

Misyon

Bir Grace Education , öğrencilere tüm akademik ve profesyonel yaşamları boyunca eşlik eder ve her birinin en iyisine herkes için en iyisini aramaya ilham verir.

Tarihimiz

2012 yılında eski bir Admissionado başvuru danışmanı, Harvard ve London School of Economics mezunu ve New York Times'ın yayımlanmış yazarı tarafından kurulan Grace Education , dijital bir lisans, MBA ve lisansüstü okul kabul danışmanlığı, giriş sınavına hazırlık, işe yerleştirme ajansıdır. ve liderlik geliştirme enstitüsü.

Grace Education , başlangıcından bu yana, hem eğitim hem de istihdama kendini kanıtlamış ve güçlü bir bağlılık gösteren, çeşitli profesyonel geçmişlere sahip, özellikle Ivy League eğitimli danışmanlardan oluşan büyüyen bir uluslararası ağ geliştirmektedir. Grace Education seçen her öğrenci ve profesyonel, kişisel bir koç olarak atanır. İlk beyin fırtınası oturumlarından sonra, Grace Education koçu ve öğrenci, ulaşılması gereken kısa, orta ve uzun vadeli hedefleri olan bir strateji tanımlar.

Katma Değerimiz

Grace Education , sadece kabul danışmanlığından çok daha fazlasını yapıyoruz. Geleneksel danışmanlıklardan farklı olarak, kariyer ilerlemesi veya lisansüstü eğitim veya yeni işlere geçiş isteyen genç, orta ve üst düzey profesyoneller için profesyonel kariyer yönetimi, liderlik geliştirme danışmanlığı ve işe yerleştirme hizmetleri sunuyoruz. Bir adayın eğitim ve istihdam hedeflerini tamamen ayrı ve farklı görevler olarak kabul etmiyoruz. Aksine, OECD ile birlikte Grace Education , çok sayıda ekonomist, sosyal bilimci ve diğer uzman, eğitim ve istihdamın her zaman birbiriyle bağlantılı olduğuna inanıyor. Bunun somut olarak anlamı şudur: Bir lise öğrencisi Grace Education seçerse, yalnızca üniversiteye kabul hedeflerine ulaşmasına yardımcı olacak araçlara ve kaynaklara sahip olmanın yanı sıra, yaz stajı arama ve mezuniyet sonrası iş arama konusunda da ona yardımcı olmaya hazırız. üniversiteden, lisansüstü okul kabul danışmanlığının yanı sıra daha sonra orta ve üst düzey istihdam aramaları. Başka bir deyişle, Grace Education , öğrencilere eşlik etmek için olduğu kadar, profesyoneller de liseden başlayarak veya hayatlarının herhangi bir noktasında tüm akademik ve profesyonel yörüngelerini haritalamak ve pilotluk yapmak üzere konumlandırılmıştır.

Bugüne kadar başarılı olduk. Kuruluşundan bu yana, Grace Education , öğrencilerini yüksek okul ve üniversiteye kabul sürecine en iyi şekilde hazırlanmanın yanı sıra kariyer ilerlemesi veya lisansüstü eğitim veya yeni işlere geçiş isteyen genç, orta düzey ve kıdemli profesyonellere eşlik etmeleri için yönlendirmiştir.

Anahtar istatistikler

Harvard, Columbia, University of Chicago, Wharton, EM Lyon, Warwick, HEC ve diğerleri dahil olmak üzere kolej, MBA, yüksek lisans ve lisansüstü programlara% 97 kabul oranı.

Grace Education müşterileri, 2012'den bu yana dünyanın her yerindeki en iyi işletme ve yüksek lisans okullarından 1 milyon doların üzerinde burs kazandı.

Grace Education size nasıl eşlik ediyor

İşletme veya lisansüstü okula (sanat ve bilim, muhasebe, mimari, mühendislik, finans, hukuk, tıp, hemşirelik programları) kabul edilmenizi sağlamak için beyin fırtınası yapmanıza, tasavvur etmenize, strateji oluşturmanıza ve benzersiz eylem planınızı yürütmenize yardımcı olacak kişisel bir koç atanırsınız. , vb.). Grace olarak, siz kabul edildikten sonra sizi asla terk etmiyoruz. Yüksek lisans ve sonrasında kariyer gelişim yolunuzu yansıtmanıza ve inşa etmenize yardımcı olmak için yanınızda olacağız.

141541_pexels-photo-3769021.jpeg

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Öğrencilerimizin% 97'si seçtikleri en iyi programlara kabul edildi. Kabul veren okullar arasında Harvard, Columbia, Stanford, Wharton, LBS, INSEAD, HEC, ESSEC, EM Lyon, ESCP Europe ve çok daha fazlası bulunmaktadır. Sihirli bir formül yok. Uygulamanızın benzersiz güçlü yönlerini vurgulamak ve böylece kabul şansınızı en üst düzeye çıkarmak için uygulamanızın her yönü üzerinde gece gündüz sizinle birlikte çalışıyoruz.

Fiyatlandırma

Önde gelen rakiplerden% 50 -% 60 daha az. Fiyatlarımız, e-öğrenme ürünlerimizin ve hizmetlerimizin değerini doğru bir şekilde yansıtır. Pahalı fiyatların kesinlikle giriş garantisi vermediğini bilin.

Anahtar Servisler

 • Uygulama Kompozisyon Danışmanlığı
 • Kabul Mülakat Koçluğu
 • Tavsiye Mektubu Danışmanlığı
 • Profesyonel Özgeçmiş (CV) Danışmanlığı
 • Burs / Burs Arama / Başvuru Danışmanlığı
 • Bekleme Listesi Kabul Danışmanlığı
 • Giriş Sınavı sınavına hazırlık
 • TOEFL Kabul Danışmanlığı
 • Kariyer Danışmanlığı ve yerleştirme

Konumlar

 • Paris

  6, rue Polonceau, 75018, Paris

sorular