Keystone logo
© TESS
HEC Paris -  Executive Education

HEC Paris - Executive Education

HEC Paris -  Executive Education

Tanıtım

YÖK Paris - Yönetici Eğitim: yüzyılı aşkın bir Eğitim iş adamları Grande Ecole kavramı ilk lisansüstü eğitim ile Fransız, endüstriyel, idari ve askeri elit sağlamak amacıyla Fransa'ya girmiştir. Bugün HEC Paris (Hautes Etudes COMMERCIALES) Grandes Ecoles krem ​​arasında yer alıyor ve tüm fazla 30 farklı ülkeden gelen, yaşam yürüyüşleri öğrencileri ve iş dünyası liderleri eğitir. YÖK Paris sektöründe büyüme ve gelişen finansal piyasalara ile başa çıkmak için yönetim uygulamada eğitim öğrencilerin amacı ile, Ticaret ve Sanayi Odası'nın Paris (CCIP) tarafından 1881 yılında kurulmuştur. 2009 yılında, YÖK Paris Yönetici Eğitim 45 Top mezunu İş Okulları bir havuz içinde için özel olarak tasarlanmış programlar için dünya çapında 2. sırada yer alıyor. YÖK Yürütme Eğitim yanı sıra tüm yönetici eğitim programları için dünya çapında 5.: bu son bir yıl içinde dünya çapında sıralamasında altı noktalar taşındı. YÖK Paris - Yönetici Eğitim Sizin başarınız, bizim hırs olduğunu. Bizim mücadelemiz sizin karşılamaktır. İşimiz sizin ve şirket büyümeye yardımcı olmaktır. Bir öğrenme programı emelleri maç için tasarlanmıştır ve bizim çözüm sağ öğrenme sürecinin merkezinde size verir olmalıdır. Nitekim, biz, senin deneyim almak bizim profesörler, uzmanlar ve iş dünyası mensuplarının bu eklemek ve karşılıklı öğrenme bir bağlam oluşturmak. Biz değer ziyade bilginin sadece edinimi sağlamak istiyoruz. Bunu yapmak için üç temel değerlerini kurslarımız içine dahil:

  • 'Yönetim üreticilerine' doğrudan erişim Daha somut bir ifadeyle, bizim programları da araştırma ve bunların sonuçlarını yayınlamak profesörler tarafından işletiliyor. Biz size kendi deneyimine yeni anlayışlar kazanmak yardımcı olmak için bu işe erişim sağlar.
  • Açık bir zihin tutulması Geri adım inançlarınızı gözden geçirmek ve perspektif içine koydu. Diğer katılımcıların çeşitliliği alın ve bir insan olarak büyür.
  • Kurumsal yaşamı yakın bağlantıları Lisans programlarında, sizin kişisel yanı sıra şirketinizin hedeflerini karşılayan kendi tasarım projeleri yürütmek. Projenin sonuçları şirket ya da daha iyi operasyonel yöntemler için yeni pazarlara öncülük yaparken herkesin görmesi için, yatırımın geri dönüşü düz! Fransızca, İngilizce ve Çince göz önüne alındığında, bizim Programlar, Open Kayıt Programları ve Özel Programlar Fransa'da ve tüm dünyada teslim edilir. Öğrenme programları kendilerini tüm uluslararası ya akreditasyon veya basit itibar yoluyla tanınır. Ünlü AMBA, EQUIS ve AACSB üçlü akreditasyon vardır. Ama arasından YÖK programları koymak da Financial Times sıralaması vardır dünyanın en iyi: Trium Global Executive MBA NYU Stern ve London School of Economics, dünya çapında ikinci sırada yer almaktadır ile ortaklaşa geliştirilen ve YÖK Paris numaralı European Business School puan olmuştur, tüm kriterleri birlikte alınan.

Programa kabul koşulları

Eleştirel düşünme ve muhakeme becerilerinizi ölçen kabuller için en yaygın kullanılan sınav olan GMAT sınavına girerek işletme okulunda başarılı olmaya bağlılığınızı ve hazır olduğunuzu gösterin.

Sınavda bulacağınız soruların tadına varmak için GMAT mini sınavını indirin.

Konumlar

  • Paris

    HEC Paris - Executive Education 1, rue de la Libération - 78351 Jouy en Josas cedex, , Paris

    sorular