Keystone logo
Maurice A. Deane School of Law at Hofstra University

Maurice A. Deane School of Law at Hofstra University

Maurice A. Deane School of Law at Hofstra University

Tanıtım

Biz hazırlayın, Challenge ve Dünya Fark Yaratmak için Öğrencilerimizle Inspire

Hofstra Üniversitesi Hukuk Maurice A. Deane Okulu öğrencileri, mezunları, akademik ve idari personel için yasa çalışılacak sadece bir şey değil - yaşamış olmaktır. Bizim kariyer, hayatımızı ve vatandaşlarımızın ile etkileşimlerini bilgilendirir. Bu dünyada bir etki yapmak vasıtadır.

Mahkemeler, hukuk firmaları ve işveren biliyorum çünkü mezunlarımız hukuk bilgisi, hazırlık ve duruş ünlüdür, Hofstra Kanunu bir Juris Doctor (JD), ya da ortak JD / MBA ve JD / MPH programlarından bir dereceye önemini fark .

Bizim müfredat biz son zamanlarda ulusötesi hukuk gerekli ilk yıl kurs enstitü ülkedeki ilk hukuk okullarından biri haline olduğu gibi, yasa değişiklikleri ele almak ve pratik her yıl gelişiyor. kıdemli avukatlar yanında pratik - - Öğrencilerimiz uzun klinikler, burslar, externships ve onlara gerçek avukat deneyimi sunmak pro bono fırsatlar yer almış onlar mezun ettik önce. kendi seçtikleri kariyerine başlamadan sonra, avukatlar hala bu tür Amerikan Hukuki Araştırmalar veya Aile Hukuku Yasaları (Yüksek Lisans) Lisans programları ile onların gelişimini ilerletmek için Hofstra Kanunu geliyor.

Hofstra Kanunu yaklaşık 850 öğrenci, 11,000'den fazla üyesi bir mezunlar tabanı, 51 yönetici ve ulusal olarak tanınan birçok bilim adamları da dahil olmak üzere 46 tam zamanlı profesör, 6 misafir profesör ve yaklaşık 60 yardımcı doçent, bir seçkin tam zamanlı öğretim üyeleri ve ev kendi alanında uluslararası uzmanlar.

Hukuk Maurice A. Deane Okulu Hofstra Üniversitesi parçasıdır ve tamamen Amerikan Barolar Birliği Bar Hukuk Eğitimi ve Kabul Bölüm Konseyi tarafından akredite edilmiştir.

Misyon ve Tarih

Ve misyonu Kanunun Maurice A. Deane Okulu Kendi bir etki yapıyor - hazırlamak meydan ve yasal akademisi, meslek ve toplum aracılığıyla önemli fikirleri ilerlemek ise dünyada bir fark yaratmak için öğrencilere ilham etmektir.

1970 yılından bu yana, biz onları bilgili ve etik avukatları, yetenekli olmasına yardımcı, öğrencilerimize kapsamlı, çağdaş hukuk eğitimi sağladı. Biz sosyal konularda basarak ilgili yerel ve ulusal diyaloglar anlamlı katkılarda bulunan bir geçmişi var. Biz farklı disiplinlerden gelen öğrenciler, öğretim üyeleri, hakimler, avukatlar, akademisyenler ve profesyoneller için herkesin bakış açıları ve peşin adalet genişletmek için bir araya gelip bir yer yaratmak konusunda ısrar ediyor.

Bizim bu yana, biz hukuk teorisi ve pratik deneyim batmış bir eğitim değeri inandık. Bizim müfredat klinik eğitimi benimseyen ülkedeki ilk okullardan biri vardı ve biz Deneme Savunuculuk Ulusal Enstitüsü (NITA) için bölge merkezi olarak uzun yıllar hizmet etmiş.

Konumlar

  • Hempstead

    121 Hofstra University , 11549, Hempstead

sorular