Keystone logo
© BIMM University
International Career Institute

International Career Institute

International Career Institute

Tanıtım

Uluslararası Kariyer Enstitüsü (ICI), öğrencilere sunduğu en çeşitli kurslardan bazılarıyla uzaktan eğitimde lider konumdadır. Enstitü, 1978 yılında kurulan ve dünya çapında her yıl on binlerce öğrenciye eğitim veren bağlı kolejler ağının bir parçasıdır. ICI öğrencilerine istihdam beklentilerini değiştirecek ve işverenler nezdindeki değerlerini artıracak beceriler kazandırılmaktadır. Enstitü, güçlü endüstri bağlantıları aracılığıyla işverenleri dinler. Eğitmenlerimiz tam zamanlı öğretmenler değil, kendi uzmanlık alanlarında aktif olarak çalışan uygulayıcılardır. ICI, konum veya önceki deneyim ve eğitimden bağımsız olarak geniş bir yetişkin öğrenci yelpazesine 50'den fazla heyecan verici kariyer ve yaşam tarzı odaklı kurs sunmaktadır. ICI uluslararası alanda tanınmaktadır. Enstitü'de

 • Çeşitli devlet, endüstri ve kalite güvence kuruluşlarıyla resmi ilişkiler kurmuştur,
 • Dünya çapında profesyoneller tarafından desteklenmiştir,
 • Kurslar, devlet eğitim kurumları ve sektör temsilcileri ile işbirliği içinde geliştirilmektedir,
 • Mezunlar, çok çeşitli sektörlerde iş bulmuş ve başarılı işletmeler kurmuştur,
 • ICI öğrencilerinin %32'si aslında şirketlerin ve devlet dairelerinin çalışanlarıdır. Kurs ücretleri ya kısmen ya da tamamen işverenler tarafından karşılanmaktadır.

Ödüller ve Akreditasyonlar

akreditasyon

ICI, Uluslararası Özel Kariyer Kolejleri Birliği tarafından akredite edilmiş ve tanınmıştır. IAPCC akreditasyonu, Enstitü'nün ders içeriği, ders sunumu, öğrenci değerlendirmeleri, yönetim ve eğitim öğretim kadrosu alanlarında IAPCC kriterlerini karşılamasını sağlar.

ICI accreditation

Konumlar

 • London

  27 Old Gloucester St , WC1N 3AX, London

 • Los Angeles

  8721 Santa Monica Blvd #905 , 90069-4507, Los Angeles

sorular