Keystone logo
Indiana University Maurer School of Law

Indiana University Maurer School of Law

Indiana University Maurer School of Law

Tanıtım

Yerel kökler, küresel varlık

1842'de kurulan Indiana University Maurer School of Law , ABD'deki dokuzuncu en eski hukuk okulu ve Ortabatı'daki ilk devlet okulu. Klasik bir üniversite kasabası olan Bloomington'da güzel ormanlık bir ortamda yer alan IU kampüsü, sürekli olarak ülkenin en güzelleri arasında yer almaktadır. Mirasımız yerel ancak varlığımız küresel: Mezunlarımızın yarısından fazlası Indiana dışında iş bulmakta.

JD Derecesi

Titizlik + topluluk = başarı

Maurer Hukuk Fakültesi JD programı, destekleyici bir topluluk içinde akademik titizlik sunar. Günümüzün karmaşık dünyasında bir fark yaratmaya istekli, kendini işine adamış profesyoneller olma konusunda tutkulu, yaratıcı, enerjik ve ilgili öğrencileri çekiyoruz. Uzmanlığımız fikri mülkiyet, uluslararası hukuk, ceza hukuku, vergi ve çevre hukuku alanlarında en güçlü olanıdır, ancak hemen hemen her çalışma alanında çok çeşitli kurslar sunuyoruz. Ayrıca Indiana Üniversitesi'nin uluslararası kabul görmüş lisansüstü okulları aracılığıyla işletme, çevre ve halkla ilişkiler, siber güvenlik ve diğer birçok alanda çift derece sunuyoruz.

Mezuniyet dereceleri

Gelişmiş hukuk çalışmalarında 100 yıllık mükemmellik

Indiana University Maurer School of Law , 100 yılı aşkın bir süredir LLM, MCL, SJD ve Ph.D.'de uluslararası avukatlara yüksek lisans derecesi vermektedir. programlar. Programlarımız, akademik açıdan seçkin öğrencilere titiz ancak destekleyici bir ortamda ileri hukuk çalışmaları yapma fırsatı sunar.

Hukuk programı için İngilizce ile yeni iki yıllık LLM

Bu yeni iki yıllık program, ABD hukuk sistemi hakkında bilgi edinirken ve standart LLM derecemiz için İngilizce yeterlilik gereksinimlerini karşılamaya çalışırken bir LLM kazanmanızı sağlar.

Ortak Dereceler

Büyük bir küresel üniversitenin gücü

Indiana Üniversitesi, işletme (#23) ve kamu ve çevre işleri (#1) alanlarında en üst sıralarda yer alan programları ile harika bir araştırma üniversitesidir. Hukuk öğrencileri, 12 seçkin okul ve bölümden birinde çift diploma alma veya kendi programlarını tasarlama ayrıcalığına sahiptir.

JD/MBA
Kelley School of Business ile ortaklaşa üç yıl kadar kısa bir sürede JD/MBA kazanın.

Uluslararası çift derece
İlk iki yılınızı Bloomington'da geçirin, ardından eğitiminizi tamamlamak için dünyanın dört bir yanındaki dört şehirden birini seçin.

JD/MPA ve JD/MSES
1. sıradaki O'Neill Kamu ve Çevre İşleri Okulu'ndan ortak dereceler

Siber Güvenlikte JD/MS
Değişen zamanlar için zamanında bir derece

Diğer ortak dereceler

İş ve kamu ve çevre işlerinde ortak derecelere ek olarak, Hukuk Fakültesi başka birkaç resmi ortak derece programı sunar veya öğrenme ve kariyer hedeflerinizi karşılayan bireysel olarak tasarlanmış ortak bir derece oluşturabilirsiniz. Hukuk Fakültesi, ortak veya eşzamanlı programı oluşturmak için diğer okul veya bölümle koordine edecektir.

IU ortak derece ortak okulları

 • Sanat ve Bilim Koleji
 • Hamilton Lugar Küresel ve Uluslararası Çalışmalar Okulu
 • Kelley İşletme Okulu
 • Luddy Enformatik, Bilgisayar ve Mühendislik Okulu
 • Medya Okulu
 • O'Neill Kamu ve Çevre İşleri Okulu
 • Eğitim Fakültesi
 • Halk Sağlığı Okulu

Konumlar

 • Bloomington

  211 South Indiana Avenue, 47405, Bloomington

  sorular