Keystone logo
Keele University LLM Uluslararası Hukuk
Keele University

LLM Uluslararası Hukuk

0 Years

Ingilizce

Tam zamanlı, Yarı zamanlı

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Kampüste

burslar

Çalışmalarınızı finanse etmenize yardımcı olacak burs fırsatlarını keşfedin

Tanıtım

Uluslararası hukuk, giderek daha önemli bir çalışma ve uygulama alanıdır. Uluslararası hukuk daha önce hiçbir zaman kamusal tartışmalarda bu kadar merkezi bir konuma gelmemişti. Mali piyasaların düzenlenmesi, çevrenin korunması, göçlerin yönetimi veya savaş suçlularının kovuşturulması, uluslararası hukukun merkezi bir rol oynadığı alanlardır.

Uluslararası hukuk sadece devletlerin ve hükümetler arası kurumların davranışlarını etkilemez; diplomatların, akademisyenlerin ve filozofların bir disiplini de değildir. Bugün uluslararası hukuk, futbolculardan insan hakları ihlallerinin mağdurlarına kadar ulusötesi şirketlerin, STK'ların ve bireylerin faaliyetlerine hakimdir. Sonuç olarak, hükümetler, uluslararası kuruluşlar, STK'lar, işletmeler ve hukuk firmaları, giderek artan bir şekilde, karmaşık ulusötesi hukuk meseleleriyle uğraşabilecek bireyler arıyorlar.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Okul Hakkında

sorular

Benzer Kurslar

  • International Energy Law and Policy LLM
    • Dundee, Birleşik Krallık
  • International Mineral Law and Policy LLM
    • Dundee, Birleşik Krallık
  • LLM in International and European Law
    • Nijmegen, Hollanda