Keystone logo
L.U.de.S Lugano Campus

L.U.de.S Lugano Campus

L.U.de.S Lugano Campus

Tanıtım

LUde.S. Bu prof girişimiyle tarafından İsviçre'de, Ticino, bir dernek olarak, 1999 doğumlu. Paolo SOTGIU, teşvik etmek ve kültürel değişim ve eğitim deneyimleri, bilim ve araştırma, Avrupa'da ve başka yerlerde İnsan Bilimleri ve Teknolojisi Serbest Üniversitesi olarak her türlü teşvik etmek amacıyla - Ludes. Karar verilmiştir. 703 Şubat 2006 14 Danıştay LUde.S. yetkili adını Özel Üniversite sanayiye uygun kullanarak. 14 parag. Ekim 1995 İtalyan İsviçre, İtalyan İsviçre Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Üniversitesi ve 03 Araştırma Enstitüleri Hakkında Kanunun 2 (LUSI / SUPSI; RL 5.3.1.1)

2014 yılında, madde değişikliğini izleyen. 14 LUSI / SUPSI sadece okullar, ilgili ulusal veya arası kanton yetkilileri tarafından akredite vadeli üniversiteler kullanılmasına izin verdiği, yukarıda belirtilen, İnsan Bilimleri ve Teknoloji Ücretsiz Üniversitesi - Ludes yapılarını dönüştürme "Ludes sagl", hizmet şirketi bir kampüs, Campus Ludes Lugano, Lugano barındırılan ilgili üniversiteler tarafından hazırlanan ders programı uyarınca, en prestijli Avrupa ve uluslararası üniversiteler barındırma ve derslerini geliştirmek.

kurucusu Prof. Paolo SOTGIU vizyonu doğrultusunda, İsviçre ve, LUde.S. faaliyet neredeyse yirmi yıl sonra Geçenlerde Malta'da yeni bir kampüsü, Malta Birleşik UCM Kampüsü olarak adlandırılan kurdu.

Malta'da Genişleyen, UCM (lisans daha kolay öğrencilerin yabancı nitelikleri almak için yapım, ayrıca kıyasla ve birçok ülkede, Avrupa'da sadece içinde kabul edilebilir niteliklere serbest bırakarak, uluslararası hareket alanını güçlendirmek için şimdi yapabiliyor NCFHE n. 2015-011).

Şimdi Ludes Lugano Kampüsü'nde sunulmaktadır, Malta Yükseköğretim Kurumu Semmelweis Üniversitesi ve Birleşmiş UCM Kampüsü derecesi kursları.

Neden Ludes Study at

LUde.S. de incelenmesi birbirlerine ve dünyaya karşı sorumlu ve açık tam kişi,: Bunun ne olmak demektir.

Sadece hayatı teşvik hepsi saygı ve sevgiyi öğrenmek de becerileri kazanmaları, tekniklerini öğrenmek, bunlarla değil.

Her zaman kültür ve diğer halkların geleneklerini bakan insan, onun potansiyeli ve yetenekleri, değerini kabul ederek.

LUde.S. pedagojik yaklaşım böylece böylece gitmek için bizi arayacak herhangi bir yol yaşam için 'sağlam bir temel koyarak, gelecekteki mesleki ve ilişkisel yaşamını kolaylaştıran, aynı zamanda kendileri yukarıda biliyor ve sadece başkalarını anlamak öğretmek hedeflemektedir.

Konumlar

  • Lugano

    Ludes Lugano Campus | Via dei Faggi 4, Quartiere La Sguancia, 6912, Lugano

sorular