Keystone logo
Lancashire Law School - University of Central Lancashire

Lancashire Law School - University of Central Lancashire

Lancashire Law School - University of Central Lancashire

Tanıtım

Lancashire Hukuk Bürosu Hem ulusal hem de uluslararası itibarıyla gurur duyuyor ve hem lisans hem de lisansüstü düzeyde hukuk ve kriminoloji dersleri sunuyor. Kalifiye personelimiz uluslararası çapta ünlü araştırma uzmanları, ödül kazanan öğretmenler ve kapsamlı pratik tecrübeye sahip hukuk uzmanları içerir. Çalışmak için kendimizi canlı, uyarıcı ve samimi bir ortamda sunmakla gurur duyuyoruz. İstihdam edilebilirlik, yaptığımızın tam ortasındadır ve okul, işyerine akademik kalibre, profesyonellik ve ticari farkındalık getiren etkileyici nitelikteki mezunlarının mesleki, işletme ve endüstride mükemmel bir şöhrete sahiptir.

OKULA HAKKINDA

Lancashire Law School, son 40 yılda, işverenlerin aradıkları becerilerle profesyonel dünyaya giren mezunlar vermek için olağanüstü bir uluslararası ün kazandı. Öğretim oturumları küçük, kişisel, hareketli ve entelektüel olarak teşvik edici, aynı zamanda pratik olmak üzere. Amacımız, potansiyelinizin en iyisini elde edebilmeniz ve seçtiğiniz mesleki dünyada bir etki yaratmak için donanımlı mezun olabilmeniz için size üstün bir öğrenci deneyimi sunmaktır.

Okul hem hukuk hem de kriminolojide lisans ve lisans üstü derslerden oluşan eksiksiz bir portföy sunmaktadır. Lisans hukuku derslerimizin tamamı hukuk meslek mensupları tarafından, öğrencilerin avukatlık ya da avukat olarak mesleki yönünü takip etmesini sağlayan nitelikli hukuk dereceleri olarak doğrulanmaktadır. Kriminoloji derslerimiz öğrencilere, ceza hukuku ve ceza adalet sistemini sosyal, ekonomik ve kültürel açıdan eleştirel bir bakış açısıyla inceleme fırsatı sunmakta ve daha geniş halka ve topluma dayalı hizmetlerde meslek edinme fırsatını sağlamaktadır. Okul ayrıca, birçoğu bireysel paydaş ihtiyaçlarına göre hazırlanmış, Sürekli Mesleki Gelişim fırsatları sunmaktadır.

Okulun amacı:

  • Hukuk ve kriminoloji eğitiminin sağlanmasında sektör liderliğini sürdürmek
  • Yenilikçilik ve mükemmellik temelli bir öğrenme topluluğunu sürdürmek ve güçlerini ve kazanımlarını en üst düzeye çıkarmayı taahhüt etmek
  • Ceza adaleti ve politikasını etkileyen bir araştırma topluluğu kurmak
  • Başarma kabiliyeti ve taahhüdü ile herkes için en geniş eğitim olanaklarını sağlamak
  • Öğrencinin istihdam edilebilirliğini en üst düzeye çıkarmak için aktarılabilir becerileri müfredatın içine gömerek

ARAŞTIRMA

Hukuk Fakültesi olarak, yüksek nitelikli araştırma faaliyetleri ile akademik ve mesleki hukuk eğitimine olan bağlılığımızı tamamlıyoruz. Araştırma ekibi, 1990'lardan beri tüm ulusal araştırma çalışmalarında mükemmel sonuçlar almış ve başarılı sonuçlar elde etmiştir ve araştırma bursumuz, İngiltere, Avrupa ve daha kapsamlı olarak uluslararası arenada mahkeme kararları, politika geliştirme ve hukuk reformlarını etkilemeye devam etmektedir. Çalışanlarımızın uzmanlığı sadece lisans programlarımızı değil aynı zamanda öğretmenlik ve araştırma merkezli lisansüstü eğitimlerimizi de bilgilendirmektedir.

Konumlar

  • Lancashire

    Lancashire Law School, University of Central Lancashire, PR1 2HE, Lancashire

sorular