Keystone logo
© ©Loyola University New Orleans
Loyola University New Orleans College of Law

Loyola University New Orleans College of Law

Loyola University New Orleans College of Law

Tanıtım

Hukuk Fakültesi, uygulamaya hazır avukatlar oluşturma konusundaki kararlılığıyla tanınır. Ülkedeki en eski klinik programlardan birine sahibiz ve şu anda US News ve World Report tarafından 200'den fazla ABA dereceli hukuk fakültesi arasında 32. sırada yer alıyor. Klinik sayesinde öğrencilerimiz, üçüncü yıllarının önemli bir bölümünü deneyimli öğretim üyeleri gözetiminde gerçek müşterileri temsil ederek geçirme fırsatı bulmaktadır. Son birkaç yılda, öğrencilerin topluma hizmet ederken çizim ve savunuculuk becerilerini geliştirdikleri Çevre Hukuku ve Politika Laboratuvarı, Girişimcilik Projesi ve İnsan Hakları Savunuculuk Projesini de içerecek şekilde deneyimsel tekliflerimizi genişlettik. Müfredatımız, öğrencilerin kendi mesleki ilgi alanlarında yerel işverenlerle çalışarak bir dönem geçirmelerini sağlayan kapsamlı bir Externship programı ile desteklenmektedir. Tüm öğrencilerimiz, hukuk kariyerlerine başlamak için ihtiyaç duyacakları yetkinlikleri uygulamalarına yardımcı olmak için Beceriler müfredatımıza da katılırlar.

Hukuk okulumuz ayrıca, öğrencilerimizin yerel, ulusal ve küresel olarak uygulamaya hazırlanmalarına olanak tanıyan hem medeni hem de ortak hukuk müfredatına sahiptir. Müfredatımız, öğrencilere ilk yarıyıldan itibaren benzersiz bir karşılaştırmalı bakış açısı sağlamak için tasarlanmıştır. Ayrıca her öğrencinin kendine özgü bir öğrenme stiline sahip olduğunun farkındayız, bu nedenle ilk yıl Avukatlık kursunun küçük bölümlerinden başlayarak kapsamlı akademik destek ve baroya hazırlık programlarımızla devam ederek bireysel ilgi ve destek sağlıyoruz.

Loyola'nın fakültesi, ulusal ve uluslararası düzeyde burslarıyla tanınmaktadır, ancak öğretimlerine eşit derecede (daha fazla değilse) bağlıdırlar. Cizvit geleneğine uygun olarak, fakültemiz tüm insanı eğitmeye kendini adamıştır, bu da öğrencilerimizin her birini sınıfın ötesinde tanımak anlamına gelir. Her gün koridorlarda yürürken, profesörlerimizin ödevleri veya sınavları tartışmak için öğrencilerle buluştuğunu, öğrenci merkezimizde öğle yemeği yediğini ve ulusal düzeydeki farazi mahkeme ve dava savunma ekiplerimizin üyeleriyle pratik yaptığını görüyorum.

Loyola'da, öğrenci topluluğumuzun çeşitliliği ve meslektaş dayanışması konusunda kendimizle gurur duyuyoruz. Tam zamanlı, yarı zamanlı ve akşam programlarımızla hukuk fakültesini çalışan profesyoneller, ebeveynler ve programları esneklik gerektiren diğer kişiler için erişilebilir hale getiriyoruz. Öğrenci organizasyonlarımız, öğrencilerin profesyonel ilgi alanlarını sürdürmeleri, New Orleans topluluğu içinde ağ oluşturmaları ve onlara hizmet etmeleri ve birbirleriyle ilişkiler kurmaları için fırsatlar yaratır. Mezun ağımız güçlüdür ve birbirimize, hukuk fakültesine ve her nesil Loyola mezunlarına bağlıdır.

Ve elbette, sadece Amerika Birleşik Devletleri'nin değil, dünyanın en muhteşem şehirlerinden birinde bulunuyoruz.

Görevimiz

1914'te Loyola University New Orleans College of Law kapılarını açtı ve o zamandan beri geleceğin hukuk profesyonellerinin zihinlerini açıyordu. Akademik titizlik, adalet arayışı ve başkalarına hizmet Cizvit geleneğinde, Hukuk Fakültesinin misyonu, Baro'nun gelecekteki üyelerini yetenekli savunucular ve peşinde etik normlara bağlı hassas hukuk danışmanları olarak eğitmektir. herkes için saygınlık. Hukuk Fakültesi, hem medeni hukuk hem de ortak hukuk müfredatları, tam zamanlı gündüz ve yarı zamanlı akşam programları ve ayrıca üç ortak lisans programı sunmaktadır. Eleştirel ve analitik düşünme, etik ve profesyonellik ve 21. yüzyılın topluluğuna hizmet etme taahhüdü desteklenir ve teşvik edilir. Hukuk Fakültesi fakültesi, öğretim ve burs konusunda akademik mükemmelliğe ve başkalarına hizmet etmeye kendini adamış bir akademisyenler topluluğudur.

New Orleans'ta Yaşam

New Orleans kendi başına hareketli bir şehirdir ve yasal topluluğu da aynı derecede aktiftir. Louisiana merkezli birçok büyük, orta ve butik hukuk firması gibi bir dizi bölgesel ve ulusal firmanın New Orleans'ta ofisleri vardır.

Hukuk Fakültesi, çeşitli şirketler, girişimciler, çevresel çıkarlar, eğlenceler, yerel ve federal hükümet kurumları, askeri ihtiyaçlar, uluslararası çıkarlar, aileler ve genel olarak topluma hizmet etmek için birçok farklı odak alanı sunar.

Federal ve eyalet yargı sistemleri için önemli bir merkez olan New Orleans, bağlantılar kurmak ve hukuk kariyerinizi başlatmak için mükemmel bir yerdir. Yerel topluluğa hizmet ederken avukatlardan öğrenmek için birçok fırsat var. Yerel mahkemelere katılın ve gerçek dünya deneyimi kazanın. Loyola Hukuk derecesi, benzersiz başarılara giden bir yoldur. New Orleans, gelenekleri ve heyecan verici manzarasıyla adaleti öğrenmek ve adalete ulaşmak için mükemmel bir zemin oluşturuyor.

Popüler Destinasyonlar

 • İkinci Dünya Savaşı Müzesi
 • New Orleans Sanat Müzesi
 • Audubon Doğa Enstitüsü
 • New Orleans Şehir Parkı
 • Fransız çeyrek
 • Dergi Sokağı
 • Koruma Salonu
 • St. Charles Ave. ve Tramvay
 • vapur Natchez
 • Mardi Gras Dünyası

Festivaller

New Orleans'ta yılın hemen her hafta sonu bir festival bulabilir ve katılabilirsiniz. Rahat yemeklerden (NOLA Mac N' Cheese Fest) Voodoo Müzik + Sanat Deneyimi gibi büyük ölçekli müzik etkinliklerine kadar uzanan festival temalarıyla kutlanacak konu sıkıntısı da yok. New Orleans'ta düzenlenen festivaller dizisi ülkenin en iyileri arasındadır ve hem ikonik ulusal eylemleri hem de ilginç yerel sanatçıları kendine çeker. New Orleans Caz ve Miras Festivali, Fransız Mahallesi Festivali ve diğer festivallerde herkesin zevkine uygun bir şeyler bulacaksınız.

Elbette Mardi Gras'ı da unutamayız. Ekipler birkaç hafta boyunca tüm şehri dev bir partiye dönüştürür. Neşeli çöküş ve renkli kostümlerle dolu bir sezon.

Gıda

New Orleans, ulusun nihai mutfak eritme potası! Greater New Orleans bölgesinde 1.000'den fazla restoran bulunmaktadır. Susan Spicer, Donald Link ve Aaron Sachez gibi çok sayıda New Orleans merkezli ünlü şef, mutfak endüstrisini şekillendiriyor. Creole ve Cajun spesiyaliteleri, geleneksel Güney ev yemekleri, son teknoloji gastronomik lezzetler, Avrupa tarzı yemekler veya Güney'deki en taze deniz ürünleri arıyorsanız, Big Easy'de mutlaka bulacaksınız.

Müzik

New Orleans'ın uzun ve kayda değer bir müzik tarihi var. New Orleans uzun zamandır Amerika'nın Caz ve Blues müziğinin merkez üssü olarak görülse de, şehirde folk, Cajun, funk, rock ve R&B müziğine ev sahipliği yapan 80'den fazla canlı müzik mekanı bulunuyor. Big Freedia, Lil Wayne ve Revivalists gibi çağdaş müzisyenler ve gruplar şehrin müzikal mirasını geleceğe taşıyor.

Bourbon Caddesi'nde veya Frenchman Caddesi'nde mehtaplı bir yürüyüşe çıkın ve her gece neredeyse her kulüpten canlı müziğin döküldüğünü duyacaksınız. En sevdiğiniz yeni sanatçıyı keşfedebilirsiniz.

Spor Dalları

Başka hiçbir şehirde spor tutkunları bu kadar tutkulu değildir. Crescent City, Saints NFL futbol takımına, Pelicans NBA basketbol takımına, Altın ragbi takımına, Jesters Ulusal Premier Lig Futbol takımına ve Big Easy Rollergirls'e ev sahipliği yapmaktadır.

Buna ek olarak, New Orleans, bireylerin katılması için fırsatlarla doludur. Pontchartrain Gölü, popüler bir balıkçılık ve yelken noktasıdır. Şehrin düzeni, koşucular ve bisikletçiler için idealdir. Daha maceracı bir sporcu için DEFY New Orleans, New Orleans Boulder Lounge ve Fly Circus Space heyecan verici zorluklar sunuyor.

Müzeler

Tarih New Orleans'ın dokusuna dokunmuştur. İster St. Charles Bulvarı'nda geziniyor ister Fransız Mahallesi'ni keşfediyor olun, sayısız an, mekan ve figür yeniden keşfedilmeyi bekliyor. Burada geçmiş, şehrimizin geleceğine ilham verir ve rehberlik eder. Yerel ve ulusal tarih hakkında daha iyi bir anlayış geliştirin ve yasal yolculuğunuzda yeni fikirlerin kıvılcımlanmasına izin verin.

New Orleans, Ulusal II. Dünya Savaşı Müzesi, New Orleans Sanat Müzesi, Ogden Güney Sanatı Müzesi, New Orleans Çağdaş Sanatlar Merkezi ve The Cabildo gibi bir dizi birinci sınıf müzeye ev sahipliği yapmaktadır.

Öğrenci Görüşleri

Konumlar

Konumlar
 • New Orleans

  526 Pine Street, , 70118, New Orleans

  programlar

  sorular