Keystone logo
Manor College

Manor College

Manor College

Tanıtım

Manor College , akademik mükemmelliği ve öğrencilerimizin her birinin seçtikleri alanlarda mükemmelleşmeye hazır olmasını sağlamaya yönelik kişiselleştirilmiş yaklaşımıyla tanınan özel, Önlisans ve Lisans derecesi veren bir kurumdur.

Philadelphia'nın hemen dışında, Pennsylvania, Jenkintown'da 20 dönümlük bir kampüste bulunan Manor College , oldukça rekabetçi, kariyer geliştirme programları sunmaktadır. Kökleri Ukrayna Amerikan topluluğuna dayanan ve her inançtan ve geçmişten öğrencileri karşılayan gururlu bir mirasa sahip Katolik bir kurumuz.

Tarihimiz boyunca, Manor College öğrencilerimize her zaman kendi öğrenimlerini ve kişisel gelişimlerini yönlendirmelerine yardımcı olacak bir dizi seçenek sunmuştur. Geleneksel yatılı üniversite deneyimlerinden çevrimiçi derslere veya kariyer geliştirme sertifika programlarına kadar hepsini burada bulacaksınız. Hala lisede olan istisnai öğrenciler için çift kayıt programlarımız bile var.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Konumlar

  • Jenkintown

    Fox Chase Road,700, 19046, Jenkintown

    sorular