Keystone logo
Middlesex University Dubai

Middlesex University Dubai

Middlesex University Dubai

Tanıtım

MDX Dubai, Londra (İngiltere) merkezli ünlü Middlesex Üniversitesi'nin ilk yurtdışı kampüsüdür. Kampüs 2005 yılında açılmıştır ve 120'den fazla milletten 5.000'in üzerinde öğrenci eğitim görmektedir. Dubai Bilgi ve İnsani Gelişme Otoritesi'nden 5 Yıldız derecesine sahip, birinci sınıf bir İngiliz üniversitesi olan MDX Dubai, BAE'de kaliteli bir Birleşik Krallık eğitimi sunan önde gelen kurumlardan biridir.


Üniversite heyecan verici, çeşitli ve çok kültürlü bir kampüse sahiptir ve farklı bir öğrenci deneyimi sunmaktan gurur duyar. Üniversite, Muhasebe ve Finans, İşletme Yönetimi, Pazarlama, Bilgisayar Mühendisliği, BT, Veri Bilimi, Robotik, Eğitim, Psikoloji, Hukuk, Dijital Medya, Film, Yaratıcı Yazarlık ve Gazetecilik, Moda dahil olmak üzere 70'in üzerinde temel, lisans ve yüksek lisans programı sunmaktadır. Tasarım, Grafik Tasarım ve çok daha fazlası.

Middlesex Üniversitesi, yenilikçi araştırma, hibeler ve profesyonel uygulamalarla desteklenen zorlu akademik programlar sunarak, kültürel ve uluslararası açıdan farklı bir öğrenci yelpazesinin ihtiyaçlarını ve isteklerini karşılamaya kendini adamış küresel bir üniversitedir. Middlesex University Dubai , öğrencilerini, modern dünyaya uygun, yaşam boyu öğrenmeye kendini adamış ve yaşadıkları ve çalıştıkları topluluklara katkıda bulunabilecek profesyonel, yetenekli bireyler olmaya hazırlar.

Neden MDX Dubai?

 • Dünya çapında tanınan ve endüstri tarafından akredite edilmiş kaliteli İngiltere derecesi.
 • Lisans, lisansüstü, uluslararası ve profesyonel öğrenciler için çok çeşitli burslar ve hibeler
 • Son teknoloji tesislerde sunulan araştırma odaklı, birinci sınıf Birleşik Krallık eğitimi
 • Ocak 2024 için Şartlı Teklif Mektubu almak için tahmin ettiğiniz notlarla başvurun
 • Yoğun spor ve kültür kulüpleri takvimiyle gelişen öğrenci topluluğu
 • Kişiselleştirilmiş mentorluk sağlayan ve iş bulmayı ve stajı destekleyen özel kariyer hizmeti
 • Kampüse yakın, ücretsiz servis otobüsü ile lüks, uygun fiyatlı konaklama
 • Lisans eğitiminizin ikinci yılında yurtdışına kredi transferi fırsatı

Daha fazla bilgi için www.mdx.ac.ae adresini ziyaret edin


Bir İngiliz üniversitesi olmanın tüm avantajlarına sahip olmanın yanı sıra, Dubai kampüsü öğrencileri, nüfusu oluşturan çeşitli milletlerden ve kültürlerden faydalanırken, Ortadoğu'nun kalbinde hızla gelişen modern bir şehrin sağladığı tüm fırsatlardan yararlanabilirler. Dubai Kampüs, Dubai Bilgi Parkı'nda, dört binada geniş sınıflar ve çalışma alanları kaplar. Dubai Bilgi Parkı, öğrenmeyi teşvik eden uluslararası kurumlar için 2003 yılında kuruldu. Bu nedenle Middlesex University Dubai öğrencileri çok daha geniş bir öğrenci topluluğuna katılma şansına sahiptir.

Şimdi soruyoruzBir İngiliz üniversitesi olmanın tüm avantajlarına sahip olmanın yanı sıra, Dubai kampüsü öğrencileri, nüfusu oluşturan çeşitli milletlerden ve kültürlerden faydalanırken, Ortadoğu'nun kalbinde hızla gelişen modern bir şehrin sağladığı tüm fırsatlardan yararlanabilirler. Dubai Kampüs, Dubai Bilgi Parkı'nda, dört binada geniş sınıflar ve çalışma alanları kaplar. Dubai Bilgi Parkı, öğrenmeyi teşvik eden uluslararası kurumlar için 2003 yılında kuruldu. Bu nedenle Middlesex University Dubai öğrencileri çok daha geniş bir öğrenci topluluğuna katılma şansına sahiptir.

Konaklama

Öğrencilerimize uygun fiyatlı, lüks öğrenci konaklama imkânı sağlamak için The Myriad ile ortaklık kurduk.

Myriad, Dubai Academic City'de bulunan yepyeni, son teknoloji bir öğrenci yaşam topluluğudur - üniversite kampüsüne sadece 35 dakika uzaklıktadır. The Myriad'da kalan öğrenciler, çeşitli kurumlardan bireyleri sosyalleşmeye ve ağ kurmaya teşvik eden daha geniş bir öğrenci topluluğuna girebilirler.

Daha fazlasını bul

Uluslararası Eğitim Bursları

Uygun olup olmadığınızı öğrenin

Middlesex University Dubai her öğrencinin, onları başarı dolu bir geleceğe hazırlayacak birinci sınıf bir Birleşik Krallık eğitimine erişme fırsatına sahip olması gerektiğine inanıyor. Kaliteli bir Birleşik Krallık diplomasını Eylül 2023'te uygun fiyatlı ve erişilebilir hale getirmek ve bu zorlu zamanlarda her öğrencinin kişisel koşullarını karşıladığımızdan emin olmak için öğrenim ücretlerine yönelik çok çeşitli burslar ve bağışlar başlattık. Uluslararası Öğrenim Burslarımız tüm programlar için geçerlidir ve bir dizi başka hibeyle birleştirilebilir (uygunluk durumuna bağlıdır).

Hangi Burslar ve Hibeler için uygun olduğunuzu anlamak istiyorsanız, lütfen size yardımcı olabilecek Ülke Temsilcinizle iletişime geçin.

Ülke ve Bölge Temsilcileri

Hindistan:

Khushboo Baghel - [email protected]

İngiltere ve Avrupa:
Jamie Brannon - href="[email protected]

Afrika:
Prens Asiedu - [email protected]
Merhamet Manasseh - [email protected]
Abdullah Anderson - [email protected]

Pakistan:
Anusha Sami - [email protected]

GCC:

Muhammed Rizwan - [email protected]
Liana D'Souza - [email protected]

Sri Lanka:
Eranda Kulatunga - [email protected]

BDT ve Doğu Avrupa:
Karolina Amankulova - [email protected]

Latin Amerika:
Daniela Santiago - [email protected]

Brezilya:
Sheliza Mamad - [email protected]

Uzak Doğu:
Eranda Kulatunga - [email protected]

Dünyanın geri kalanı:
Tristan Anderson - [email protected]


veya [email protected] adresine e-posta gönderin

Sanal Açık Günler

161146_VOD.jpg

Geniş program yelpazemiz, giriş koşulları, burslar, çalışma modları hakkında daha fazla bilgi edinmek için fakülte ve personel ile konuşabileceğiniz ve dünya standartlarında eğitim almanın nasıl bir şey olduğunu hissettiğiniz Sanal Açık Günlerimize katılın. Dubai'deki Birleşik Krallık üniversitesi.

Kayıt Olun

MDX Öğrencileri Ne Diyor?

“ Middlesex University Dubai BA Honors Uluslararası Turizm Yönetimi eğitimi aldım. Başvuru sürecimi, başvuruma hemen yanıt veren ve süreç boyunca bana koçluk yapan Üniversitenin dost canlısı Kabul Departmanı kolaylaştırdı. Nijeryalı bir öğrenci olarak Dubai'de okumayı seçtim çünkü burası inanılmaz fırsatlarla dolu bir şehir ve üniversitede birçok farklı ülkeden insanlarla tanışma şansım oldu. Dünyanın her yerinden arkadaşlar edinmenin yanı sıra, eğitmenlerim her zaman dost canlısı ve destekleyici oldular. Lisans programına katılmadan önce Middlesex University Dubai beni Lisans eğitimine hazırlayan Uluslararası Hazırlık Programı'nı (IFP) okudum."

- Fatimah Sadiq Sani, BA Honors International Tourism Management (2020 Sınıfı)

Daha Fazlasını Okuyun Öğrenci Başarı Hikayeleri

Sosyal medya

FB IG YT TWLIN TT

Konumlar

 • Dubai

  Dubai Knowledge Park - Blocks 4, 16, 17 & 19, P.O. Box 500697, , Dubai

  sorular