Keystone logo
Northwestern California University School of Law

Northwestern California University School of Law

Northwestern California University School of Law

Tanıtım

Northwestern California University School of Law (NWCULaw®) 38 yıl önce kuruldu. Dış diploma veren bir hukuk okulu olarak başladı ve şu anda çevrimiçi uzaktan eğitim eğitimi sunan ülkedeki en eski derece veren çevrimiçi hukuk okulu. Hukuk eğitimi programı, ekonomik engeller, aile yükümlülükleri, yerin uzaklığı ve diğer zorlukların hak eden bireylerin hukuk okumasını engellememesi için geliştirildi.

Okulun şu anda yaklaşık 600 kayıtlı öğrencisi vardır ve Okul tarihinin uzun yıllar boyunca, çok sayıda mezunu hukuk uygulamasına başarılı bir şekilde devam etmiştir. Okul mezunları, özel uygulama avukatları ve davacıları, kamu savunucu yardımcıları, ilçe savcı yardımcıları, ilçe müşavir yardımcıları, şehir avukatları, patent avukatları, vergi avukatları, göçmenlik avukatları, iflas avukatları, amirlik ve denizcilik avukatları, hakemler, arabulucular, idare mahkemesi yargıçları ve hukuk firmaları, özel şirketler, kuruluşlar ve devlet kurumları için çalışan personel avukatları.

NWCULaw, çevrimiçi hukuk okulları ve uzaktan eğitim için kanıtlanmış bir başarı kaydına sahiptir ve video konferans teknolojisini kullanarak öğrencilerine İnternet tabanlı eğitim sunan bu tür ilk okul olmuştur. Juris Doktor (JD) derecesinin sunumuna götüren tamamen çevrimiçi bir hukuk çalışma programı sunar.

Konumlar

  • Sacramento

    2151 River Plaza Drive, Suite 306 Sacramento, CA 95833, 95833, Sacramento

    programlar

    sorular