Keystone logo
Osgoode Professional Development

Osgoode Professional Development

Osgoode Professional Development

Tanıtım

Mesleki hukuk eğitiminde öncü

Osgoode Professional Development benzersiz bir şekilde geniş ve esnek bir lisansüstü ve sürekli eğitim programları yelpazesi sunar.

Hakkımızda

Osgoode Professional Development hukuk fakültesi yaşam boyu öğrenmede bir dünya lideridir.

Esnek ve kullanışlı öğrenme

 • Sınıf, mesafe ve çevrimiçi seçenekler

Etkili bir ağ ile bağlantı kurun

 • Sektör liderlerinden oluşan bir ağ oluşturun

Kredili ve kredisiz programlar

 • CPD veya derinlemesine araştırmalar arasından seçim yapın

Biz Kimiz

Osgoode Professional Development , Kanada'nın önde gelen hukuk okullarından biri olan Osgoode Hall Law School'un yaşam boyu öğrenme koludur. 1996 yılında kuruluşumuzdan bu yana misyonumuz tutarlı ve net kalmıştır. Hukuk derecesi olan ve olmayan profesyonellere benzersiz bir şekilde geniş ve esnek bir disiplinler arası lisansüstü hukuk eğitimi yelpazesi sunuyoruz ve aşağıdakileri taahhüt ediyoruz:

 • Profesyonelleri ve yöneticileri yasal bilgi, uzmanlık ve yetenek açısından ön planda tutmak;
 • Uluslararası eğitim almış avukatları ve hukuk mezunlarını Kanada hukuk mesleğine entegre etmek; Ve
 • Hukuki meselelerle çok disiplinli bakış açılarından ilgilenmek için farklı profesyonelleri bir araya getirmek.

OsgoodePD, dünya çapında eğitim teknolojisi ve pedagojide sürekli yeniliğe olan bağlılığımızla tanınmaktadır. Kanada'da uzaktan eğitim sunan ilk hukuk programı olduk ve kaliteyi, erişilebilirliği ve esnekliği sürekli iyileştirmek için çalıştık. Vizyonumuz, profesyonel hukuk eğitiminin yenilikçi tasarımının ve sunumunun merkezinde yer alarak anlayış, bağlantı ve dönüşüm sağlamaktır.

Tekliflerimiz

Profesyonel gelişim tekliflerimizi geliştirmek ve genişletmek için sürekli çalışıyoruz. Hukuk eğitiminde profesyonel gelişim için küresel topluluğun ihtiyaçları geliştikçe, Mesleki Gelişim hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak yeni programlar ve öğrenme yolları sunuyoruz.

Profesyönel geliştirme

 • Kısa Kurslar, Konferanslar ve Sertifikalar: OsgoodePD'nin konferansları ve kısa kursları, Kanada'daki en geniş Sürekli Hukuk Eğitimi (CLE) koleksiyonlarından birini temsil eder.
 • Profesyonel LLM Tek Kursları: Tek LLM kurslarımız, henüz bir LLM programına katılmaya hazır olmayan profesyonellere, seçtikleri programları keşfetmeleri için esnek bir yol sağlar.
 • Kuruluşlar için Kurum İçi ve Özel Programlar: Mevcut bir programın, bir Sertifikanın veya eğitim hedeflerinize uygun maliyetle ulaşan yeni bir programın özelleştirilmiş bir sürümünü tasarlamak için uzmanlığa, kaynaklara ve teknolojiye sahibiz.

Akademik Programlar

 • Yarı Zamanlı Profesyonel LLM'ler: Mezun düzeyinde tasarlanmış ve çalışan profesyonellerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere yapılandırılmış, 15 uzmanlık ve çok çeşitli seçmeli dersler arasından seçim yapabilirsiniz.
 • Tam Zamanlı Profesyonel LLM'ler: Tam zamanlı yüksek lisans düzeyinde Profesyonel LLM'lerimiz, Kanada'da hukuk okumak veya hukuk uygulamak isteyen uluslararası eğitimli avukatlar için tasarlanmıştır.
 • Lisansüstü Diploma Programları: Lisansüstü Diploma programlarımız, hukukun belirli alanlarına ilişkin derinlemesine bilgi sağlar.
 • Araştırma LLM: Belirli çalışma alanlarını derinlemesine araştırmak isteyen öğrenciler ve doktoraya ilerlemeyi düşünenler için ideal olan, tam zamanlı araştırma ağırlıklı bir derece.
 • Doktora Hukukta: Akademik bir pozisyon hedefleyen öğrenciler için uygun, kapsamlı, araştırma yoğun bir çalışma içeren tam zamanlı bir ileri derece.

Uluslararası Eğitimli Avukatlar

Uluslararası eğitim almış avukatlar ve deneyimli profesyoneller için Kanada'nın herhangi bir yerindeki en fazla sayıda ve en geniş program yelpazesini sunuyoruz. Bu programları tasarlarken, uluslararası eğitim almış avukatların özel ihtiyaçlarına odaklanıyoruz. Uluslararası öğrencilerin akademik ve kariyer başarısı elde etmelerine yardımcı olmak için çok çeşitli öğrenci hizmetleri sunuyoruz.

Konumlar

 • Downtown Toronto, 1 Dundas Street West, Suite 2602, M5G 1Z3, Toronto

sorular