Keystone logo
Osgoode Professional Development

Osgoode Professional Development

Osgoode Professional Development

Tanıtım

Sürekli Hukuk Eğitiminde Dünya Lideri

Osgoode Profesyonel Gelişim (OsgoodePD), Osgoode Hall Hukuk Fakültesi'nin yaşam boyu öğrenme koludur. Yaklaşık otuz yıl boyunca misyonumuz tutarlı ve net kalmıştır: profesyoneller için tasarlanmış benzersiz genişlikte disiplinler arası lisansüstü düzeyde hukuk eğitimi sağlıyoruz. Şunları taahhüt ediyoruz:

Uluslararası Eğitimli Avukatların Kanada Hukuk Mesleğine Entegrasyonu

Uluslararası eğitim almış avukatların Kanada hukuk mesleğine değerli deneyimler ve gelecek vaatleri getirdiğinin bilincindeyiz. Kanada'da hukuk mesleğinin çeşitlendirilmesine yardımcı olma sorumluluğumuzun bir parçası olarak, herkese uyan tek bir yaklaşım benimsemeden, uluslararası eğitim almış avukatlar için Kanada'nın herhangi bir yerindeki en geniş program yelpazesini sunuyoruz. Uluslararası eğitim almış avukatların sıklıkla benzer ihtiyaç ve hedeflere sahip olduğunu, ancak aynı zamanda her öğrencinin, parçası oldukları programları zenginleştirmeye hizmet eden kendi ilgi alanlarını ve yaşanmış deneyimlerini de beraberinde getirdiğini biliyoruz. Kurs tekliflerimizin genişliği ve çok çeşitli öğrenci hizmetlerimiz, uluslararası öğrencilerin akademik ve kariyer başarısı elde etmelerine yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Teknoloji ve İnovasyon

OsgoodePD dünya çapında eğitim teknolojisi ve pedagojide sürekli yeniliğe olan bağlılığıyla tanınmaktadır. Kanada'da uzaktan eğitim sunan ilk hukuk programıydık ve kaliteyi, erişilebilirliği ve esnekliği sürekli olarak geliştirmek için çalıştık. Anlayışı, bağlantıyı ve dönüşümü mümkün kılan profesyonel hukuk eğitiminin yenilikçi tasarımı ve sunumunun merkezinde olmaya çalışıyoruz.

Hukuki Bilgi, Uzmanlık ve Yeteneğin Ön Planda Kalması

Mesleki gelişim tekliflerimizi geliştirmek ve genişletmek için sürekli çalışıyoruz. Küresel topluluğun hukuk eğitiminde mesleki gelişime yönelik ihtiyaçları geliştikçe, öğrencilerin hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için yeni programlar, kurslar ve öğrenme yolları sunuyoruz.

Tekliflerimiz

Profesyonel gelişim tekliflerimizi geliştirmek ve genişletmek için sürekli çalışıyoruz. Hukuk eğitiminde profesyonel gelişim için küresel topluluğun ihtiyaçları değiştikçe, Mesleki Gelişim hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için yeni programlar ve öğrenme yolları sunuyoruz.

Profesyönel geliştirme

Akademik Programlar

Uluslararası Eğitimli Avukatlar

Uluslararası eğitimli avukatlar ve deneyimli profesyoneller için Kanada'nın her yerinde en fazla sayıda ve en geniş program yelpazesini sunuyoruz. Bu programları tasarlarken, uluslararası eğitim almış avukatların özel ihtiyaçlarına odaklanıyoruz. Uluslararası öğrencilerin akademik ve kariyer başarısı elde etmelerine yardımcı olmak için çok çeşitli öğrenci hizmetleri sunuyoruz.

Kampüs Özellikleri

İki Uygun Konum

OsgoodePD iki yerde programlar sunmaktadır: York Üniversitesi'ndeki Osgoode Hall Hukuk Fakültesi ve Toronto şehir merkezinin kalbindeki yenilenmiş öğrenim tesisimiz. Uzaktan eğitim yeteneklerimiz, en son teknoloji ve bilgili ve profesyonel kullanıcı desteğiyle rakipsizdir.

Toronto şehir merkezi

 • Toronto şehir merkezinin kalbinde yer almaktadır
 • Dundas metro istasyonundan doğrudan erişim
 • Mesleki Gelişim kısa kursları, konferansları ve sertifikaları
 • Yarı Zamanlı Profesyonel Yüksek Lisans Dereceleri

Keele Kampüsü

 • York Üniversitesi'nin son teknoloji kampüsünde yer almaktadır
 • York Üniversitesi metro istasyonundan erişim
 • Tam zamanlı Profesyonel LLM programları
 • Uluslararası Eğitimli Avukatlara Yönelik Programlar

Öğrenci servisi

Tam zamanlı bir Profesyonel Yüksek Lisans öğrencisi olarak, akademik ve kariyer hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış çok çeşitli öğrenci hizmetlerinden yararlanacaksınız.

Kariyer Gelişimi: Tam zamanlı öğrencilerimizin genellikle öğrenimlerinin ardından kariyer geçişi yapmakla ilgilendiklerini biliyoruz, bu nedenle öğrencilerimizin kariyer gelişimlerine yardımcı olmak için çeşitli kaynaklar, etkinlikler ve birebir danışmanlık sağlamaya büyük önem veriyoruz. hedefler.

Akademik Başarı: Tam zamanlı Profesyonel Yüksek Lisans öğrencileri dünyanın dört bir yanından ve birçok farklı mesleki geçmişe sahiptir. Akademik başarıya ulaşmanıza yardımcı olmak için programınız boyunca kaynaklar ve danışmanlık sunuyoruz.

Öğrenci Yaşamı: Öğrencilerimiz, York Üniversitesi'nin Keele Kampüsü'ndeki ve Osgoode Hall Hukuk Fakültesi grupları ve etkinliklerinin yanı sıra Osgoode Professional Development merkezi aracılığıyla mesleki yasal etkinlikler ve ağ oluşturma aracılığıyla öğrenci yaşamına katılmak için benzersiz bir konuma sahiptir.

Tüm hizmet yelpazemizi ve her biri hakkında daha fazla ayrıntıyı aşağıda görebilirsiniz.

Akademik Hizmetler

 • Program Oryantasyonu
 • Tanıtım Kursları
 • Atölyeler ve Kaynaklar
 • Gizli Akademik ve Sağlık Danışmanlığı

Kariyer Desteği

 • İş ilanları
 • Kaynaklar/Kılavuzlar
 • Atölyeler ve Etkinlikler
 • Rehberlik

Kampüs hayatı

 • Öğrenci Sosyal Etkinlikleri
 • Osgoode & York U Ders Dışı Müfredat
 • Profesyonel Ağ Oluşturma Etkinlikleri

Tüm akademik ve kariyer geliştirme hizmetlerimiz uzaktan mevcuttur ve danışmanlık saatlerimiz, yarı zamanlı öğrencilerin ihtiyaçlarına uyacak şekilde çeşitli programlara sahiptir.

  Konumlar

  • Toronto

   Downtown Toronto, 1 Dundas Street West, Suite 2602, M5G 1Z3, Toronto

   • Toronto

    4700 Keele Street, Ignat Kaneff Building, M3J 1P3, Toronto

    sorular