Keystone logo
Université Paris-Panthéon-Assas | Singapore Campus

Université Paris-Panthéon-Assas | Singapore Campus

Université Paris-Panthéon-Assas | Singapore Campus

Tanıtım

1970 yılında kurulan Université Paris Pantheon-Assas, 13. yüzyıldan bu yana Paris'in eski Faculté de Droit et de Sciences Economiques de Paris'i olan 'La Sorbonne'un mirasçısıdır. Üniversite, ulusal ve uluslararası alanda Hukuk alanında önde gelen Fransız üniversitesi olarak tanınmaktadır. Hukukun tüm alanlarında en üst düzeyde mükemmelliği sağlamak.

Singapur dünyanın en müreffeh ülkelerinden biri haline geldi ve kendisini bölgenin finans ve yüksek teknoloji merkezi olarak konumlandırıyor. Assas International, Singapur kampüsü, eğitim, araştırma, inovasyon ve iş endüstrilerine adanmış bir alan olan One-North içindeki INSEAD Asia'da barındırılmaktadır.

Dekanın bir sözü

“Amacı uluslararası ticaret hukuku alanındaki en iyi uygulamaları teşvik etmek olan Assas International, Singapur kampüsüne hoş geldiniz. LL.M. program, en ileri alanlarda yayın yapan ve ders veren Université Paris-Panthéon-Assas profesörleri ve Asya'nın en iyi uluslararası hukuk firmaları ve şirketlerinden gelen deneyimli avukatlar ve uygulayıcılar tarafından verilmektedir.

LL.M. Böylece adaylar, hem Medeni Hukuk hem de Ortak Hukuk sistemlerinden gelen Profesörlerin katkılarıyla hukukun en öne çıkan ve hızla değişen alanlarından bazıları hakkında derinlemesine bilgi sahibi olurlar. Öğrencilerimiz uluslararası hukuk, uluslararası sözleşmeler, fikri mülkiyet, uluslararası tahkim, uluslararası ticaret, uluslararası finans, çevre hukuku, vergi hukuku ve diğer alanları içeren geniş tabanlı bir müfredattan yararlanabilirler.

Son olarak, Assas International, Singapur Kampüsü, avukatların ve şirket içi danışmanların en iyi uygulamalarının yanı sıra Yaz kurslarının geliştirilmesine katkıda bulunmak için tüm yıl boyunca standart veya isteğe bağlı yönetici programları sunmaktadır.

Sunulan programlar

Assas International, Singapur'da 3 farklı program sunmaktadır:

 • Paris-Panthéon-Assas Üniversitesi tarafından verilen LL.M. gibi yüksek lisans dersleri. Uluslararası Ticaret Hukuku alanında.
 • Profesyonellere açık Yönetici Programlarına şahsen veya uzaktan katılabilirsiniz. Tüm hukuk kurslarımız Singapur Hukuk Eğitimi Enstitüsü tarafından akredite edilmiştir.
 • Yaz Okulu: Lisans ve Yüksek Lisans seviyesindeki öğrencilere ve profesyonellere açık, Temmuz ayında düzenlenen çeşitli Yaz Kurslarından oluşur. Bu 2 haftalık Kurslar, dünyanın her yerinden gelen katılımcıların Singapur'un harikalarını keşfederken, Ekonomik ve Hukuki açıdan modern konuları keşfetmelerine olanak tanır.

Kampüs Özellikleri

Singapur kampüsünde olağanüstü bir deneyim

Assas International School, Singapur'un bilgi merkezinde yer alan INSEAD Business School-Asia kampüsünde barındırılmaktadır.

 • Amfitiyatro: Canlı video kaydı ve uzaktan katılım için tam donanımlı olan amfitiyatromuz 55'e kadar katılımcıyı ağırlayabilir ve yüz yüze, çevrimiçi veya hibrit derslere uygundur.
 • Kaynak Merkezi: INSEAD Tanoto Kütüphanesi, öğrencileri araştırma ve müfredat faaliyetlerinde destekler. 24 saat açık, yüksek hızlı ağ bağlantısına sahip, ileri teknoloji bilgisayarlar ve bulut baskı hizmetleriyle donatılmış geniş çalışma alanları; 24 saat kendi kendine ödünç kitap servisi.
 • Restoran: Öğle yemeğinde açılır ve farklı yemekler sunar.
 • Fitness Merkezi: Antrenmanınız için seçilmiş çeşitli kardiyovasküler ve vücut geliştirme ekipmanlarıyla donatılmıştır; giriş ücreti ziyaret başına 5 USD veya aylık 35 S$'dir. Üyelik, tüm fitness merkezi ekipmanlarının kullanımını, aerobik/egzersiz derslerine katılımı, kondisyon testi değerlendirmesini ve soyunma ve havluların ücretsiz kullanımını içerir. Çalışma saatleri: Hafta içi 5.30 - 23.00 arası; ve hafta sonları sabah 8.00'den akşam 6.00'ya kadar.
 • Matbaa: ihtiyaç duyabileceğiniz posta ve yazdırma işlerini yürütmek için. Dosyalar hafıza çubuğu aracılığıyla gönderilebilir.
 • İnternet ve telefon bağlantıları: Kampüs genelinde ücretsiz Wi-Fi erişimi.

  Konumlar

  • Singapore

   Ayer Rajah Avenue, 1, 138676, Singapore

  sorular