Keystone logo
Penn State Dickinson Law

Penn State Dickinson Law

Penn State Dickinson Law

Kampüs Özellikleri

Tesisler Dickinson Law'ın Carlisle, Pensilvanya'daki tamamen yenilenmiş tarihi evi, Hukuk Fakültesi'nin topluma olan bağlılığını ilerletmek için özel olarak tasarlanmıştır. Bu LEED sertifikalı tesiste son teknolojiye sahip sınıflar ve seminer odaları bulunmaktadır; 200 kişilik bir gözlemevi bulunan özel bir tartışmalı mahkeme salonu; yasama duruşma odası; üç katlı H. Laddie Montague, Jr. Hukuk Kütüphanesi; grup çalışma odaları; Ridge Commons; bir avlu; ve bir kafe. Tüm sınıflar, öğrencilerin ve profesörlerin dünya çapındaki meslektaşları ve profesyonellerle gerçek zamanlı iletişim kurmasına olanak tanıyan gelişmiş görsel-işitsel teknolojiyle donatılmıştır.

  kabul

  LL.M. Penn State Dickinson Law program, her yıl kabul edilen sınırlı sayıda nitelikli öğrenciyle oldukça seçicidir. Kabul için değerlendirilmek üzere, başvuru sahiplerinin hukuk alanında birinci mesleki diplomayı tamamlamış olmaları veya tamamlama sürecinde olmaları gerekir. Bu genellikle ABA onaylı bir ABD hukuk fakültesinden alınan JD'dir veya uluslararası bir hukuk okulundan alınan JD'ye eşdeğerdir. Başarılı başvuru sahipleri genellikle avukatlık yapma lisansına sahiptir ve hukuk uygulamalarında önemli mesleki deneyime sahiptir.

  Dickinson Hukuku kabul konusunda bütünsel bir yaklaşım benimser. Başarılı başvuru sahipleri, LL.M'ye devam etmek için açık ve ikna edici bir gerekçe sunmuş olacaklardır. derece ve özellikle Penn State Dickinson Law . Başvuru sahiplerinin iyi tanımlanmış kariyer planlarına sahip olmaları ve LL.M kazanmanın önemini göstermeleri önemlidir. Bu planların gerçekleştirilme derecesi.

  LL.M'ye kabul için Programa başvuran adayların Hukuk Fakültesi Kabul Konseyi (LSAC) aracılığıyla başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Dickinson Yasası herhangi bir başvuru ücretini değerlendirmez.

  Çoğu öğrenci güz döneminde (Ağustos) kayıt yaptırmaya çalışırken, LL.M. öğrenciler ayrıca LL.M'ye başlama seçeneğine de sahiptir. bahar döneminde (Ocak) program.

  Vize Gereksinimleri

  Kayıt olduktan sonra uluslararası öğrenciler, Penn State'in uluslararası öğrenci ve akademisyen danışmanlığına yönelik göçmenlik yönetimi sistemi olan iStart'tan bildirim alacaktır. Her öğrenci, Varış Öncesi Kabullerden göçmenlik uyumluluğuna ilişkin nelerin gerekli olduğunu açıklayan bir mesaj alacaktır. Öğrenci gerekli belgeleri iStart'a gönderdikten sonra 2-4 hafta içinde bir I-20 (F-vize türü olduğu varsayılarak) gönderilecektir. I-20, öğrencinin en yakın ABD büyükelçiliği veya konsolosluğuna göçmen olmayan vize başvurusu yapmasına olanak tanıyan bir “Göçmen Olmayan Öğrenci Statüsü Uygunluk Sertifikasıdır”. J-1 vizeleri de dahil olmak üzere diğer vize türlerini kullanan öğrenciler farklı evraklar gerektirecektir ancak vize süreci genel olarak aynıdır.

  Uluslararası öğrenciler, tüm göçmenlik konularında Penn State Global'deki Uluslararası Öğrenciler ve Burslular Ofisi tarafından desteklenmektedir.

  Burslar ve fon sağlama

  Penn State Dickinson Law her öğrencinin birinci sınıf bir hukuk eğitimine erişimini sağlamaya kararlıdır. Tüm LL.M. Başvuru sahipleri, kabul sırasında liyakate dayalı burslar için otomatik olarak değerlendirilir.

  Öğrenim ücreti, ücretler, kitaplar ve geçim ödenekleri dahil olmak üzere maliyetlerin dökümü için aşağıdaki bağlantıya tıklayın. Yaşam masraflarını azaltmak için çoğu öğrenci kişisel bir bütçe oluşturur, bir oda arkadaşıyla yaşamayı tercih eder, indirimli yiyecek mağazalarından alışveriş yapar, kampüse yürüyerek veya bisikletle gelir, yemeklerini kampüse getirir ve daha fazlasını yapar. Penn State, yazılım, bilgisayar, kıyafet ve çok daha fazlasında öğrenci indirimleri sunuyor.

  Aylık Yüksek Lisans bilgi oturumu

  Konumlar

  • Carlisle

   150 South College St., Carlisle, PA 17013, , Carlisle

  programlar

  sorular