Keystone logo
Saint Martin’s University

Saint Martin’s University

Saint Martin’s University

Tanıtım

Washington, Lacey'deki Saint Martin Üniversitesi, Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada'daki 14 Benedictine kolejinden ve üniversitelerinden biridir ve Rocky Dağları'nın tek batısındadır. 1895 yılında Saint Benedict Roma Katolik Düzeni rahipleri tarafından kurulan bir üniversite olarak kimliğimiz Katolik Benedictine geleneğimize dayanmaktadır. Saint Martin's Bağımsız Washington Koleji üyesidir.

Katolik Entelektüel Gelenek ilkeleri tarafından yönlendirilen Saint Martin's University , akademik titizliği ve mükemmelliği ahlaki düşünce ve sosyal sorumlulukla birleştirmeye çalışmaktadır - ortak iyiliği sunmaya ve teşvik etmeye çalışan yüksek öğretim - sorunları boşa çıkararak yaşamları dönüştürmeyi amaçlayan yüksek öğretim İnanç, Akıl, Hizmet ve Toplum. Anlamlı bir yaşam sürmeyi öğrenen bireylerden oluşan bir topluluk oluşturmak için fakülte, personel ve öğrencilerle bir araya geliriz. Azizler düşünür, dua eder, hizmet eder, oynar ve yürekle yaşarlar.

Hızlı gerçekler

 • Lisans kaydı (yaklaşık): 1300
 • Lisansüstü kaydı (yaklaşık): 250
 • Kampüste temsil edilen uluslar: 19
 • Kampüste temsil edilen inançlar: 20+
 • İlk yıl profili (2018'e girerken)
  • Katolik olan öğrencilerin yüzdesi:% 45
  • Etnik olarak farklı tanımlayan öğrencilerin yüzdesi:% 59
  • Ailelerinde üniversiteye devam eden ilk öğrencilerin yüzdesi:% 35
  • Mali destek veya yardım alan ihtiyacı olan öğrencilerin yüzdesi:% 97

Benedict Düzeni

Topluluk ve Denge'nin tasvirleri Benedictine maneviyatında benzersiz bir şekilde gösterilmiş ve desteklenmiştir:

Benedict rahiplerini bir topluluğa çağırdı - paylaşılan bir dua, iş ve çalışma hayatı. Benedict, Tanrı'yı sevmeyi, birbirimizi sevmeyi ve kendimizi sevmeyi öğrenmemiz gereken her şeyin toplum bağlamında yapıldığına ikna olmuştu. Benedictine topluluğu, bireyciliğin panzehiri olmakla birlikte, her zaman benzersizliğe saygı duyar. Tasarım gereği, kendimizden çok farklı olabilecek insanlarla omuz omuza duruyoruz - bu bir varlık olarak görülüyor - bir engel değil.

Zihnin yaşamını ruhun ve bedenin yaşamıyla dengelemek kesinlikle Benedictine'dir. Benedict Kuralı, toplumun tüm üyeleri için dua, çalışma ve çalışma için ayrı ayrı zaman ayırır. Bu Benedictine dengesi temel İnanç, Akıl ve Hizmet temalarımıza yansır. Saint Martin'de mükemmel ve entegre akademik, manevi, atletik ve diğer müfredat programları aracılığıyla tüm insanı yetiştirmeye ve geliştirmeye çalışıyoruz.

Hedefimiz, yaşam boyu öğrenme tutkusu olan, ruhsal benliklerini geliştirmeye adanmış ve dünyamızda barışçıl ve sosyal olarak adil bir düzen kurmaya çalışan, hissedilir bir hizmet taahhüdüne sahip olan mezunlar yetiştirmektir.

Akreditasyon

Saint Martin's University, lisans ve yüksek lisans düzeyinde programlar sunan kapsamlı bir kurumdur. 1895 yılında kurulan Saint Martin's, üyeleri Katolik Kilisesi'nin Benedictine manastırı olan Saint Martin Manastırı'nın eğitim havarisi, üyeleri Üniversite kampüsünde birlikte dua ediyor, çalışıyor ve birlikte yaşıyor.

Saint Martin's University bölgesel olarak Kuzeybatı Kolejler ve Üniversiteler Komisyonu tarafından akredite edilmiştir. Bir yükseköğretim kurumunun Kuzeybatı Kolejler ve Üniversiteler Komisyonu tarafından akreditasyonu, bir hakem değerlendirme süreci ile değerlendirilen kurumsal kalitenin değerlendirilmesi için kriterleri karşıladığını veya aştığını gösterir. Akredite bir kolej veya üniversite, uygun eğitim programları yoluyla belirtilen amaçlarına ulaşmak için gerekli kaynakları sağlayan, büyük ölçüde bunu yapan ve öngörülebilir gelecekte de devam edeceğine dair makul kanıtlar sunan bir kolej veya üniversitedir. Kurumsal bütünlük de akreditasyon yoluyla ele alınmaktadır.

Kuzeybatı Kolejler ve Üniversiteler Komisyonu tarafından akreditasyon kısmi değildir, bir bütün olarak kurum için geçerlidir. Bu nedenle, sunulan her dersin veya programın veya bireysel mezunların yeterliliğinin garantisi değildir. Aksine, kuruma devam eden öğrencilere sunulan fırsatların kalitesi hakkında makul güvence sağlar.

Lisans inşaat mühendisliği ve makine mühendisliği programlarımız ABET Mühendislik Akreditasyon Komisyonu tarafından akredite edilmiştir; eğitim programlarımız Washington Eyaleti Eğitim Kurulu ve Eğitimci Akreditasyonu Akreditasyonu Konseyi (CAEP) tarafından akredite edilmiştir; sosyal çalışma programlarımız Sosyal Hizmet Eğitimi Konseyi (CSWE) tarafından akredite edilmiştir; İşletme Okulumuz İşletme Okulları ve Programları Akreditasyon Konseyi (ACBSP) tarafından akredite edilmiştir; hemşirelik programı Amerikan Hemşirelik Kolejleri Birliği'nin (AACN) bir üyesidir; RN'den BSN'ye programı Washington Eyalet Hemşirelik Bakımı Kalite Güvence Komisyonu tarafından onaylanmıştır; Saint Martin's University hemşirelik lisans derecesi programı Collegiate Hemşirelik Eğitimi Komisyonu tarafından akredite edilmiştir.

Üniversite, Amerikan Yüksek Öğretim Derneği, Bağımsız Kolejler Konseyi, Eğitimin Geliştirilmesi ve Desteklenmesi Konseyi, Washington Bağımsız Kolejleri, Ulusal Katolik Eğitim Derneği, Kuzeybatı Özel Kolejler ve Üniversiteler Birliği, Washington üyesidir. Yüksek Öğrenim Dostları, Hizmet Üyeleri Fırsat Kolejleri ve Amerikan Benedictine Kolejleri ve Üniversiteleri Derneği.

Saint Martin Üniversitesi eğitim programları, Washington Eyalet Yükseköğretim Koordinasyon Kurulu'nun Devlet Onay Ajansı (HECB / SAA) tarafından 38. ve 10. Başlık kapsamında eğitim yardımı almaya hak kazanan kişilerin kaydı için onaylanmıştır. yabancı öğrenciler.

Saint Martin's University prosedürlerde, politikalarda, takvimlerde, müfredatta, genel akademik programlarda veya ana dallarda ve maliyetlerde gerekli gördüğü değişiklikleri yapma hakkını saklı tutar.

Girişimler

Saint Martin topluluğunun sürekli ihtiyaçlarını karşılamak için, Kurumsal Gelişme Ofisi bu hayallerin hayata geçirilmesi için çok çalışıyor. Eşgüdümlü çabalar ve işbirliği yoluyla, Mütevelli Heyetimiz tarafından Saint Martin topluluğuna öğrencilerimizin beklentilerini karşılamaya devam etmek için gereken kaynakları sağlamak amacıyla ortaya konulan girişimler etrafında kampanyalar tasarlanmaktadır.

Bilim Girişimi

STEM derecesi almak isteyen öğrencilerin artan ihtiyaçlarını karşılamak için Saint Martin's University, Bilim Girişimi kampanyamızla Amerika'nın fen ve matematik mezunlarını artırmak için ulusal bir harekete katılıyor. Washington Eyaleti, ülkedeki en yüksek STEM iş yoğunluğundan birine sahiptir, ancak biz bu mezunları üretmek için en düşük eyaletlerden biriyiz. Saint Martin'in yeni bilim binası stratejik olarak Cebula Hall ve Panowicz Foundry'nin yanında bulunacak ve kampüste bir STEM üçgeni oluşturacak.

Mühendislik Girişimi

Mühendislik Girişimi, Mühendislik Fakültesi'nin tesislerini iyileştirmek için başarılı bir kampanyaydı. Sırasıyla 2012 ve 2016 yıllarında tamamlanan Cebula Hall ve Panowicz Endüstriyel Laboratuar evi Saint Martin'in mühendislik laboratuvarları ve öğrencilerin eğitim deneyimlerini en üst düzeye çıkarmaları için benzersiz ortak çalışma ortamlarına sahiptir.

125. Yıl Girişimi

Saint Martin's University'nin 125. yıldönümünü kutlarken, önümüzdeki 125 yılı Saint Martin'de finanse etmek ve desteklemek için kapsamlı bir bağış toplama girişimini duyurmaktan gurur duyuyoruz. 2019'un sonlarından itibaren Saint Martin Üniversitesi, kapsamlı kampanyaya destek sağlamak için mezunlar, destekçiler, mevcut öğrenciler, personel ve öğretim görevlilerini ilgilendirecek çok sayıda etkinlikle kutlayacak.

Liderlik

Biz, Saint Martin's University fakülte, personel, mütevelli heyeti ve yönetim, öğrencilerimize en iyi eğitimden kısa, doğada bütünsel ve işbirlikçi ve bütüncül yaklaşımda bütüncül bir şey sağlama sözü veriyoruz.

Saint Martin's University , geleneğe dayanan ve ilerlemeye ilham veren kapsayıcı bir öğrenci ve düşünür topluluğudur. Katolik entelektüel geleneği tarafından bilgilendirilen Saint Martin's University , akademik titizliği ve mükemmelliği ahlaki düşünce ve sosyal sorumlulukla birleştirmeye çalışır: ortak faydaya hizmet etmeyi ve teşvik etmeyi amaçlayan yüksek öğretim. Benedictine değerlerimiz tarafından yönlendirilen Saint Martin, denge idealini benimser: eğitim, tüm insanı - zihin ve beden, kalp ve ruh - geliştirmeyi içerir.

Katolik ve Benedictine olarak, Aziz Martin, düşünce ve eylemde bilgelik ve merhamet sergileyebilen, dünyanın bilinçli vatandaşları olacak yeni nesil liderleri eğitme fırsatı ve yükümlülüğüne sahiptir.

Burada Saint Martin'in öğrencileri hayatlarında ve başkalarının hayatlarında olumlu bir fark yaratmayı öğrenirler. Sınıf dışındaki çalışmalarında ve etkinliklerinde, ömür boyu öğrenme ve başarı peşinde koşma yetkisine sahiptirler.

Biz, Saint Martin'deki fakülte, personel, mütevelli heyeti ve yönetim, öğrencilerimize en iyi eğitimden kısa bir şey sağlama sözü veriyoruz.

Misyon

Saint Martin's University , öğrencilerin insani çabalarının tüm alanlarında bir ömür boyu öğrenme ve başarı elde etmelerini sağlayan bir Katolik Benedictine yüksek öğrenim kurumudur. Saint Martin'in öğrencileri inanç, akıl ve hizmet etkileşimi yoluyla yaşamlarında ve başkalarının yaşamlarında olumlu bir fark yaratmayı öğrenirler. Üniversite, devam eden olma yolculuğunda hem bireyin kutsallığını hem de toplumun önemini onurlandırır.

bağlam

1895 yılında kurulan Saint Martin's University , üyeleri üniversite kampüsünde dua eden, çalışan ve birlikte yaşayan Katolik Benedictine manastırı olan Saint Martin's Abbey'in eğitim görevidir. Saint Martin 300 dönümlük kampüsün fiziksel güzelliği, Kuzeybatı Pasifik'teki varlığının zengin entelektüel ve ruhsal doğasını yansıtıyor.

Üniversite yaşamının temel özellikleri, Benedictine kimliğiyle ve yüzyıllardır süren Katolik entelektüel düşünce geleneklerine ve gerçeği arayışına katılımıyla canlandırılmıştır.

Böylece Üniversite öğrencileri onurlandırır ve akademik mükemmelliğe ulaşma yolunda yönlendirir. Üstün öğretim beklenen normdur. Liberal sanatların uzun geleneğine dayanan üniversite müfredatı yaratıcılığı ve iletişim kurma ve fikirleri takip etme yeteneğini geliştirir; eleştirel düşünme ve bağımsız sorgulama; akademik yeterlilik; sağlam etik yargıların oluşumu; ve insanlığa hizmet.

Benedictine'nin misafirperverlik erdemini yansıtan Üniversite, sadece Kuzeybatı Pasifik'ten değil, aynı zamanda ana ve genişleme kampüslerinde ulusun ve dünyanın diğer yerlerinden de öğrenci aramaktadır. Saint Martin'in her yaştan, dinden ve milletten insanları farklı bakış açılarının bilincinde olmasını ve tüm kültürlerin takdir edilmesini teşvik ettiği için hazineler.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Konumlar

 • Saint Martin's University 5000 Abbey Way SE Lacey, WA 98503-3200, 98503-3200, Lacey

sorular