Keystone logo
San Joaquin College of Law

San Joaquin College of Law

San Joaquin College of Law

Tanıtım

San Joaquin College of Law , bir avukat olarak kişisel gelişiminiz en önemli hedefimizdir. Ön kayıt çalışma becerileri kursumuzdan müfredatta yer alan sayısız uygulama kursuna kadar, potansiyel çiçek açmanızı göreceksiniz. Sınıf boyutları küçüktür ve bölüm başına ortalama 25 öğrencidir ve size profesörleriniz ve sınıf arkadaşlarınızla etkileşime girmeniz için benzersiz bir fırsat sağlar.

SJCL sağlam bir hukuk eğitimi sunar - şaşırtıcı borç nedeniyle kariyer veya yaşam tercihlerini sınırlamayan bir eğitim. 40 yılı aşkın geçmişinde, SJCL mezunlarının% 84'ünden fazlası California Baro Sınavını geçti. Ancak SJCL, öğrencileri hukuku uygulayabilecekleri ve seçkin avukatlar (entelektüel, etik ve kişisel olarak) olmaları için eğitmeyi amaçlamaktadır.

Uygulamalı deneyim fırsatları çoktur. New American Legal Clinic'teki öğrenciler, her yıl yüzlerce yasal göçmene yardım ediyor ve davaları, profesör gözetiminde, alımdan çözüme kadar ele alıyor. Federal ve eyalet mahkemelerinde, bölge savcılıklarında, idari kurumlarda, adli yardımda ve özel firmalarda stajlar ve katipliklerde istihdam fırsatları hemen mevcuttur.

Hukuk fakültesi bir deneyim ve süreçtir. Bununla, hayal ettiğinizden daha fazlasını yapabileceğinizi keşfedersiniz. San Joaquin Vadisi'nde bu yetenekler için bir yer ve ihtiyaç var. İstihdam fırsatları, diğer alanlarda kıt olsa bile, bölgede her zaman mevcut olmuştur. Hukuk fakültesi sırasındaki klinikler, stajlar ve katipliklerdeki gerçek yaşam deneyiminiz, Baro'ya katıldıktan sonra doğal olarak avukat pozisyonlarına dönüşür.

Konumlar

  • Clovis

    5th Street,901, 93612, Clovis

    sorular