Keystone logo
Southwestern Law School

Southwestern Law School

Southwestern Law School

Tanıtım

Çeşitli, Etkilenmiş, İlham Verici - Bu, Southwestern Law School - kamu hizmetinin geçmişi, yenilikçi öğretmenler, parlak ustalar ve öncülük eden mezunlar. Yenilikçi müfredat ve deneyimsel öğrenme fırsatlarımız aracılığıyla başarılı olmak için hazırlanın. Şehrin canlı şehir kampüsü, topluluk, çeşitlilik ve kamu hizmetlerine vurgu yaparak hukuk araştırmaları için ideal ortam sağlar.

100 yılı aşkın bir süre önce kurulan Southwestern, iyi yuvarlanmış, girişimci ve başarılı olmaya hazır avukat mezuniyeti için bir ün kazandı.

Güneybatı öğrencileri güçlü bir toplum anlayışına sahiptir. Neredeyse her devletten, bir düzineden fazla ülkeden geliyorlar ve 200'den fazla lisans kurumu temsil ediyorlar . En yeni giren sınıfta kadınlar yüzde 53, azınlıklar yüzde 49, öğrenciler ise 20'den fazla yabancı dilde akıcılık bildiriyor. Ortalama yaş 27'den 21'e 50'ye kadardır. Son yıllarda Güneybatı, Afrika kökenli Amerikalı öğrencilerin en fazla temsilcisidir ve herhangi bir California hukuk okulunun Latin / İspanyol öğrencilerinin en yüksek temsilcisidir. Öğrenci Barosu, ödül kazanmış öğrenci refahı ve topluluk sosyal yardım programlarına sponsorluk yapar ve yasal kardeşlikler de dahil olmak üzere 50'den fazla öğrenci organizasyonunu denetler; azınlık, kültürel, siyasi ve dini gruplar; ve toplumlar belirli hukuk alanlarına odaklandı.

İlham Verici Akademik Çevre

Southwestern, Los Angeles'ın canlı şehir merkezinde konuksever bir öğrenci merkezli vaha yarattı ve kentin en tarihi mimari simgelerinden biri olan ikonik Bullocks Wilshire binasını içeriyor. Bu art deco şaheseri, kampüsün kalbinde, Los Angeles "kamu hizmeti koridoru" ortasında yer almaktadır. Güneybatı'daki öğrenciler, her yıl 20.000'den fazla saat boyunca toplumda profesyonel hizmet sunmak için ayrılıyor.

Trabzonspor Mezunları

Güneybatı'daki 15.000 mezunlar, önde gelen hukuk firmalarının kurucuları ve çok uluslu şirketlerin genel hukukçularının yanı sıra, önde gelen kamu görevlilerini-Kongrenin üyelerinden belediye başkanlarına ve 400'den fazla hakime de dahil ettiler. Hukuk fakültesi, yasal, ticari ve sivil sektörlerle güçlü ilişkilere sahiptir ve Biederman Entertainment and Media Law Institute, Hollywood'daki ve uluslararası eğlence endüstrisiyle yakından bağlantılıdır. Güneybatı mezunlarının çoğunluğu Kaliforniya'da pratik yapmayı tercih ederken, mezunlar neredeyse her eyalette, iki toprakta ve iki düzineden fazla ülkede bulunabilir. Güneybatı mezunları ABD Senatosu ve Temsilciler Meclisi üyeleri, Kaliforniya Eyalet Senatosu ve Meclisi üyeleri ve Meclis Başkanı, Kaliforniya Eyalet Sekreteri, Kaliforniya Devlet Haznedarı ve Los Angeles İlçe Vekili olarak görev yaptı. Güneybatı'nun birçok öncü mezunu, Kaliforniya Yüksek Mahkemesi tarihindeki en uzun süre hizmet eden adalet, Los Angeles'ın ilk Afrikalı-Amerikalı belediye başkanı, Amerika Birleşik Devletleri'ndeki ilk Çinli Amerikalı bölge mahkemesi yargıcı, ilk kadın Afrika-Amerika temyiz mahkemesi yargıcı ulus, Amerika'da ilk Latina yargılaması yargıcı ve Kaliforniya'da ilk yerli Amerikalı hakim, diğer pek çok ilk arasında.

Yenilikçi Hukuk Eğitimi

Güneybatı, hem planlama hem de öğretim yaklaşımında farklılık gösteren dört JD programını sunan tek hukuk fakültesi. Güneybatı, özellikle eğlence ve medya hukuku, uluslararası hukuk, ceza hukuku ve dava savunuculuğu / dava konularında müfredat yeniliği ve uzmanlığında liderdir. İstenen müfredat, yaklaşık 200 seçmeli, 150 externship yerleşimi, 6 klinik ve 4 pratik tarafından zenginleştirilmiştir. Üst bölüm iyileştirmeleri, 50'den fazla mesleki beceri kursu, Ocak ayı oturumu, kaptan kursu ve uluslararası hukuk uzmanlarının öğrettiği özel mini dönem derslerini içerir.

Güneybatı ayrıca Claremont Graduate University Yönetiminin Drucker Enstitüsü ile üç ve dört yıllık JD / MBA dereceleri programları başlattı. BA / JD 3 3 programları California State University, Northridge ve California State University, Dominguez Hills ile ortak olarak sunulmaktadır. Southwestern ayrıca bireyselleştirilmiş hukuk çalışmalarında, eğlence ve medya hukukunda LLM programları sunmaktadır.

Southwestern, eğlence ve medya hukuku için bir merkez kuran ilk hukuk fakültesi oldu. Uluslararası alanda tanınan Biederman Eğlence ve Medya Hukuku Enstitüsü, öğrencileri film, televizyon ve müzik gibi yaratıcı endüstrilerdeki hukuk pratiği için hazırlamaya yardımcı olur.

Hukuk Fakültesi, Şartlar Üzerine

Öğrencilerimiz, kozmopolit bir şehrin merkezinde, Southwestern'in güzel kampüsüne, mahkemelere, kamu hizmetleri koridoruna ve eğlence endüstrisine yakındır. Evdekiler topluluğumuzda evde hissediyorlar ve yaklaşılabilir fakülte tarafından cesaretlendiriliyorlar. Kendi şartlarına göre özelleştirilmiş bir hukuk fakültesi tecrübesi hazırlarken öncülük eden mezunlarımızın izinden gitmeyi istiyorlar. Öğrencilerimizin sekizinin kendileri için uygun hukuk fakültesini seçtiğini öğrenmek için videoyu izleyin.

Güneybatı, LA'nın Hukuk Fakültesi'dir

Güneybatı, Los Angeles'ın hukuk fakültesi. Kuruluşumuzdan 100 yıl önce Los Angeles'ın Wilshire Bulvarı'ndaki Koreatown'daki toplu eğlence koridorunun kalbinde, eğlence endüstrisine ve Bölge Avukatlığı'na bağlantımız arasında bulunan Güneybatı, melekler şehri ile derin bağları var. Trabzonsporlu mezunlarımız, yenilikçi eğitim ve öğretim programlarımız, uzmanlık alanlarımız ve kliniklerimiz ve çeşitliliğimiz hakkında hızlı istatistikler görmek için videoyu izleyin.

Konumlar

  • Los Angeles

    3050 Wilshire Boulevard, CA 90010, Los Angeles

sorular