Keystone logo
St. Thomas University School of Law

St. Thomas University School of Law

St. Thomas University School of Law

Tanıtım

Thomas University Hukuk Fakültesi'ne hoşgeldiniz.

1984 yılında kurulan St. Thomas Üniversitesi Okul Kanunu, Amerikan Barolar Birliği tarafından tamamen akredite edilmiştir ve Amerikan Hukuk Okulları Birliği üyesidir. Katolik bir üniversitenin ve değerlerin önemli olduğu bir hukuk okulunun parçasıdır.

Aziz Thomas Law giderek daha karmaşık ve değişen bir toplumun sorunlarını çözmek ve çözmek için yasal ilkeler uygulayan trenleri ve mezunları avukatlar. Hukuk fakültesinin titiz akademik programı kişiselleştirilmiş, bakım veren bir ortamda ömür boyu öğrenmeyi ve bursu vurgular. Bu amaçla, öğretim, burs ve toplum hizmetinde mükemmellik konusunda kararlı kalırız.

Thomas Law, öğrencilerin yasal eğitimini daha da geliştirmek için kapsamlı klinik, externship ve staj olanakları sunmaktadır.

60476_pexels-photo-613508.jpeg

Gerçekler

Kurulmuş

St. Thomas Üniversitesi, 1961'de Augustinian Kıyılarından Biscayne Koleji olarak kuruldu. Üniversite statüsü elde edildiğinde kurumun adı Küba mirasını yansıtacak şekilde St. Thomas Üniversitesi olarak değiştirildi. Üniversite, köklerini 1946 yılında Küba'nın Havana kentinde, Avrupa Augustinians'tan yardım alarak, Amerikan Augustinianlar tarafından kurulan Universidad de Santo Tomas de Villanueva'ya kadar izler.

St. Thomas Üniversitesi Hukuk Fakültesi, Washington DC'deki Georgetown Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nin güneyinde sadece iki akredite Katolik hukuk fakültesinden biridir.

60477_justice-law-case-hearing-159832.jpeg

Öğrenci-öğretim Oranı

15-1

Öğrenci tarafından yürütülen Akademik Dergiler

 • Thomas Law İnceleme
 • Kültürlerarası İnsan Hakları Hukuku İncelemesi
 • Karmaşık Dava Dergisi (online)

Öğrenci Organizasyonları

Otuzdan fazla Öğrenci Organizasyonu, birçoğu kamu hizmeti projelerinde yoğun bir şekilde yer almaktadır.

Kütüphane

Hukuk Enformasyon Merkezi, St. Thomas Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nin entelektüel merkezidir. Ünlü koleksiyonu, ileri teknoloji kaynakları, geniş hizmet yelpazesi ve çekici çalışma alanları ile Hukuk Kütüphanesi, Hukuk Okulunun araştırma ve öğretim misyonlarına derinden bağlıdır.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Konumlar

Konumlar
 • Miami Gardens

  St. Thomas University School of Law 16401 NW 37th Ave, Miami Gardens, FL 33054, , Miami Gardens

  • instagram
  • twitter
  • facebook
  • youtube
  • linkedin

sorular