Keystone logo
Stafford

Stafford

Stafford

Tanıtım

Stafford , 1993 yılında BAE'de, Orta Doğu'daki işletme profesyonellerine, onları ciddi yöneticiler olarak işaretleyecek ve kariyerlerini ilerletecek uluslararası kabul görmüş kaliteli niteliklere uzaktan eğitim yardımı sağlamak amacıyla kuruldu.

1993'te 7 öğrenci ile on yıl sonra başlayarak, yılda ortalama 1000 öğrenciyle uzaktan eğitim alıyoruz. Hepsi, başarılı olmak istediklerini dünyaya kanıtlayan ciddi fikirli meşgul yöneticilerdir.

Stafford tamamen bağımsız çalışma ile kariyerlerini hızlandırmak için kaliteli uzaktan eğitim ile iş tam zamanlı profesyonellere yardımcı odaklanmıştır.

Stafford , Orta Doğu ve Levant bölgesinde çalışarak uzaktan eğitim Executive MBA, Doktora, BA, diploma ve daha fazlasını sunmaktadır.

Öğrencilerimizin akademik ve iş başarısına olan bağlılığımız, İngiltere üniversitelerimizle olan mükemmel ilişkilerimiz, dürüstlüğümüz ve akademik ve idari destek personelimizin yüksek kalitesiyle gurur duyuyoruz.

Yıllar boyunca, öğrencilerimizin birçoğunun kurumsal merdiveni tırmanmasını ve uzaktan eğitim MBA ve doktora ve yüksek lisans gibi diğer dersler aracılığıyla ek bilgileriyle zirveye ulaşmasını izledik. Uzaktan eğitim MBA sonucunda, öğrenciler kendi işlerini başarıyla açtılar veya çok uluslu şirketlerin direktörleri oldular. Bazıları kariyer yollarını tamamen değiştirdi ve yıllar geçtikçe daha az ödüllendirici bir işte gerçek öğelerinde olduklarını bilmenin memnuniyetini kazandı.

Ve şimdi 2000'den fazla mezun profesyonel olarak arkadaş olarak, uzaktan eğitim misyonumuzu yeni nesil öğrencilere taşımayı hedefliyoruz. Üniversitedeki Mezuniyet törenlerine her katıldığımızda öğrencilerimizle gururumuz iki katına çıkar.

Stafford-banner-partner-uk-universities" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/51/51687_51653_Stafford-banner-partner-uk-universities.jpg" alt="51653_Stafford-banner-partner-uk-universities" />

Konumlar

  • Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri

sorular