Keystone logo
Suffolk University Law School

Suffolk University Law School

Suffolk University Law School

Tanıtım

100 yılı aşkın bir süredir Suffolk Law, ülkenin en seçkin hukukçularından bazılarını yetiştirmiştir. Gerçek dünya pratiğine ve deneyimsel öğrenmeye vurgu yapan Suffolk Law, hukuk alanında başarılı bir kariyer ve yaşam başlatmak, inşa etmek ve başlatmak için eşsiz bir yerdir.

Amerika Birleşik Devletleri'ndeki en büyük hukuk okullarından biri olan Suffolk Law, güçlü bir akademik temel ile bir dizi uzmanlık alanındaki uzmanlığı birleştiren kapsamlı bir müfredata sahiptir. Eğitiminiz, öğrencileri 21. yüzyılda çalışmaya hazırlamak için uygulamalı öğrenme programları, ulusal düzeyde tanınan öğretim üyeleri ve teori ile uygulama arasında köprü kuran gerçek hukuk uygulayıcılarını içerir.

Misyon ve Hedefler

Suffolk University Law School, Boston'da bulunan, her geçmişe ve koşula sahip öğrencileri ağırlamaya ve onları kendi yerel topluluklarında, ülke çapında ve dünyanın her yerinde hizmet vermeye hazır, son derece yetenekli ve etik avukatlar olmaları için eğitmeye kendini adamıştır. Avukatın rolü, Suffolk'un 1906'daki kuruluşundan bu yana geliştiği ve genişlediği için, Hukuk Fakültesi öğrencilerinde, giderek daha çeşitli, küresel ve teknolojik olarak bağımlı bir toplumda mesleğin değişen ihtiyaçlarına hizmet etmek için gerekli becerileri geliştirmeyi amaçlamaktadır. Ülkenin en büyük hukuk okullarından biri olan Suffolk, öğrencilere hukuk eğitiminde temel bir temel, çeşitli kurslar ve programlar ve burs ve mesleklerine ve topluluklarına hizmet veren çeşitli ve erişilebilir bir fakülte tarafından mükemmel eğitim sağlayarak bu zorluğun üstesinden gelir. . Suffolk'un amacı, öğrencilerine mükemmel bir hukuk eğitimine erişim sağlamak, adalete bağlılık aşılamak ve mezunlarına kariyer hedeflerine ulaşma fırsatı sağlamaktır.

sorular