Keystone logo
Temple University Beasley School of Law

Temple University Beasley School of Law

Temple University Beasley School of Law

Tanıtım

Tapınak Kanunu Hakkında

En iyi 50 ve en iyi değere sahip hukuk fakültesi olarak kabul edilen Temple University Beasley School of Law , deneme savunuculuğunda 3. sırada, yasal yazıda 11. sırada, uluslararası hukukta 19. sırada ve US News tarafından vergi hukukunda 25. sırada.

Temple Law, deneyimsel öğrenmede liderdir ve akademik mükemmellik, burs ve etkili öğretim konusunda uluslararası bir üne sahip bir fakülteye sahiptir. Temple Law'da beş merkez var: Sosyal Adalet Sheller Merkezi, Uluslararası Hukuk Enstitüsü

Dünyanın dört bir yanından gelen öğrenciler, okulun 120 yıllık makul bir ücret karşılığında üstün hukuk eğitimine olan bağlılığı nedeniyle Temple Law Juris Doctor (JD) programına ve Master of Laws programlarına katılıyor.

Philadelphia'da Yaşam

Philadelphia şehri, Tapınak Kanunu deneyiminin önemli bir parçasıdır. Philadelphia, Amerika Birleşik Devletleri'ndeki ilk UNESCO Dünya Mirası Şehridir ve kısa süre önce National Geographic tarafından 2020'de Amerika Birleşik Devletleri'nde ziyaret edilecek en iyi şehirlerden biri olarak seçildi. Öğrencilerin akademik programları, bu güzel ve canlı kentin kültürel ve entelektüel yaşamları ile günlük olarak ve diğer doğu kıyı kentlerine kıyasla çok daha uygun fiyatlı bir yaşam maliyetiyle geliştirilir.

Ülkedeki altıncı büyük şehir olan Philadelphia, her seviyede devlet ve federal mahkemelere, sayısız hukuk bürosuna, irili ufaklı, onlarca belediye kurumuna ve yüzlerce yasal işverenine ev sahipliği yapar. Tapınak Yasası öğrencileri, Philadelphia'nın iki büyük şehir arasındaki elverişli konumu nedeniyle New York ve Washington DC'ye kolaylıkla gidebilirler.

120285_philadelphia-224447_640.jpg

Misyon

1895 yılında kurulan Tapınak Kanunu, öğretme, öğrenme, burs ve hizmette mükemmellik için kararlıdır. Tapınak Kanunu, öğrencileri hukuk mesleğine girmeye ve devam etmelerine, mümkün olan en yüksek beceri seviyesine, mesleki sorumluluk ilkelerine sıkı bir bağlılık ve içinde bulundukları topluluklara yönlendirme ve hizmet etme kişisel sorumluluk duygusu ile adanmıştır. yaşa ve pratik yap.

Tapınak Yasası, başka türlü bu fırsatı bulamayabilecek veya ırk, inanç, cinsiyet, sakatlık, cinsel yönelim, cinsiyet kimliği veya ifadesi, yaşı nedeniyle engellerle karşılaşabilecek bireyler de dahil olmak üzere, tüm yetenekli bireyler için yasal eğitimi erişilebilir kılmanın temel bir idealini benimsemektedir. sosyoekonomik arka plan veya diğer kişisel özellikler.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Konumlar

  • Philadelphia

    Temple University Beasley School of Law 1719 North Broad Street Philadelphia, PA 19122, 19122, Philadelphia

sorular