Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Texas A&M University School of Law

Texas A&M University School of Law

Texas A&M University School of Law

Tanıtım

21. yüzyıl avukatı, davaları mahkemede yargılamaktan daha fazlasını yapmak zorundadır. Anlaşmaları müzakere etme, sözleşme taslakları yapma, anlaşmaları yapma ve anlaşmazlıklarda arabuluculuk yapma becerisine ihtiyacınız olacak. Texas A&M Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde sizi teminat altına aldık. Yenilikçi JD programımız, sizi kariyerinizin tüm yönlerine tam olarak hazırlayacak gerçek dünya hukuk becerilerinin önemini vurgulamaktadır.

Birden fazla avukat türü vardır. 21. yüzyılda, avukatlar çeşitli kapasitelerde ve sayısız sektörde çok çeşitli müvekkillere hizmet vermektedir. Texas A&M Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde geniş bir eğitim alarak seçeneklerinizi açık tutabilirsiniz. Veya sunduğumuz üç farklı yoldan birini seçebilirsiniz. Bu yolların her birinde, fikri mülkiyet veya petrol ve gaz kanunu gibi belirli uygulama alanlarına odaklanmayı bile seçebilirsiniz.

Bir hukuk okulu seçmek, önümüzdeki birkaç yıl için evinizi seçmek anlamına gelir ve öğrenmek ve yaşamak için Fort Worth'tan daha iyi bir yer bulamazsınız. Fort Worth, eşsiz bir yaşam kalitesi, genç avukatları karşılayan ve onlara rehberlik eden bir hukuk topluluğu ve hukuk firmaları, devlet kurumları, kar amacı gütmeyen kuruluşlar ve şirketlerin hukuk departmanları dahil olmak üzere çeşitli uygulama ortamlarında geniş bir işveren yelpazesine erişim sunar.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Konumlar

  • Fort Worth

    1515 Commerce Street, 76102, Fort Worth

    sorular