Keystone logo
The College of Law

The College of Law

The College of Law

Tanıtım

hakkında

69889_lady-justice-2388500_640.jpg

MİSYON

The College of Law , avukatlar için profesyonel bir okuldur. Ayrıca, Australasya'da uygulama odaklı hukuk eğitiminin en büyük sağlayıcısıyız.

Misyonumuz, yenilikçi, pratik odaklı hukuk eğitimi ve eğitim sunarak, Avustralasya'daki yasal profesyonellerin kariyerlerini geliştirmektir.

FARKIMIZ

The College of Law 1974'ten beri pratik hukuk eğitiminin ön saflarında yer alıyor. Mezunlarımızın 60 binden fazlası endüstrinin her yönüyle çalışıyor - bizler Avustralya ve Yeni Zelanda'da hukuk eğitiminde en güvenilir isimlerden birisiniz.

Fakat bizi ayıran şey, hukukun pratik yüzü ve eğitim programlarımızın gerçek önemi üzerine odaklanmamızdır.

Avustralya ve Yeni Zelanda'da 400'den fazla personel ile - çoğu avukatlık yapıyor - mesleğe, mesleğe çalışıyoruz.

Avustralya'da, Üniversite, Tersiyer Eğitim Kalite ve Standartları Ajansı'ndan bir Yetki Yeterliliği Kurumu olarak statüye erişen az sayıdaki üniversiteden biridir.

69891_sydney-opera-house-354375_640.jpg

AVUSTRALYA'NIN TARİH EĞİTİMİ VE KALİTE STANDARTLARI AJANSI TARAFINDAN TAHMİN EDİLDİ

The College of Law Avustralya'nın Avustralya Eğitim ve Kalite Standartları Ajansı tarafından tanınan bir Yetkili Otoritedir. Bu, College'ın uzman hukuk alanlarında bir Avustralya üniversitesinin akademik standartlarını, yönetimini ve kalitesini elde ettiği anlamına gelir.

Yeni Zelanda'da, College, Yeni Zelanda Nitelendirme Makamı tarafından akredite edilmiştir ve College, Eğitim Performansında Oldukça Gol Atar. Bu ulaşılabilir en yüksek seviye.

69890_city-1283140_640.jpg

ASIA-PACIFIC The College of Law

Asya-Pasifik The College of Law ve Direktörü Peter Tritt, Malezya'nın Kuala Lumpur şehrinde bulunuyor. Yeni ASEAN Ekonomi Topluluğuna özel bir ilgi ile Kolej'in Asya'ya taşınması için 2016 yılında Asya-Pasifik The College of Law kuruldu. Asya-Pasifik The College of Law Koleji, Uygulamalı Hukuk programındaki Yüksek Lisans programına üç yeni yargı yetkisi ekledi.

 • ASEAN 6 Sınır Ötesi Yasal Uygulama: https://www.collaw.com/learnwithus/our-programs/career-specialisation-programmes/llm-asean

 • Ortak Hukuk Yasal Uygulaması (Yeni Zelanda): https://www.collaw.com/learnwithus/our-programs/career-specialisation-programmes/llm-common-law-practice

 • Malezya Yasal Uygulaması: https://www.collaw.com/learnwithus/our-programs/career-specialisation-programmes/llm-malaysia

Ayrıca yasal uygulamada başarılı bir kariyer oluşturmak ve geliştirmek için ihtiyaç duyduğunuz pratik becerilerle donatmak için Profesyonel Gelişim programları sunuyoruz. Aşağıdaki programları sunuyoruz:

 • Uluslararası Yasal İngilizce ve Profesyonel Beceriler (ILEPS): https://www.collaw.com/learnwithus/our-programs/career-foundation-programmes

 • Sürekli Mesleki Gelişim (SMG): https://www.collaw.com/learnwithus/our-programs/career-consolidation-programmes

Konumlar

 • Sydney

  The College of Law New South Wales, St Leonards Corporate Head Office 2 Chandos Street St Leonards NSW 2065 Australia, , Sydney

 • Auckland

  Level 8, College of Law Centre 3 City Road, Auckland 1010 New Zealand, , Auckland

  • Kuala Lumpur

   The College of Law Asia, Head Office Level 23, Nu Tower 2 Jalan Tun Sambanthan 50470 Kuala Lumpur, , Kuala Lumpur

   • Singapore Online

    Singapore Online, Singapur

    sorular