Keystone logo
The University of Greenwich

The University of Greenwich

The University of Greenwich

Tanıtım

The University of Greenwich "sınırsızlık" ilkesiyle hareket etmektedir. Temel vizyonumuz, herkesi geleneksel bilgelik ve yapay sınırlardan bağımsız olarak yeni olasılıkları keşfetmeye teşvik etmektir. Bu yaklaşım aracılığıyla kişisel ve kolektif kimliklerimizi iletişim kurmanın, bağlantı kurmanın ve ifade etmenin yeni yollarına ilham vermeyi amaçlıyoruz.

Ayrıca ihtiyacınız olan her şeyi tek bir yerde toplayan az sayıda Londra üniversitesinden biriyiz. Öğretim, sosyal, spor ve yaşam alanlarının tümü kampüste veya yakındadır.

Greenwich Topluluğu

Greenwich, bireysel öğrencilerden ve personelden oluşan bir topluluktan daha fazlasıdır; öğrenme tutkularıyla birleşmiş insanlardan oluşan bir topluluktur. Üniversite topluluğunun bir üyesi olmak, bir gurur duygusu ve önceki nesil öğrencilerin yüksek standartlarına ulaşma sorumluluğunu taşır. Bu aynı zamanda, yapabileceğiniz en iyi öğrenci olmanıza yardımcı olacak başkalarına güvendiğiniz anlamına da gelir. Benzer düşüncelere sahip diğer insanlarla birlikte arkadaş edinmek, yeni şeyler denemek ve hangi konuda iyi olduğunuzu keşfetmek için birçok fırsat vardır. Herkes hoş karşılanır ve Greenwich'e uyum sağlamanın bir yolunu bulabilir.

Öğrenmenin tadını çıkarın

Greenwich'te eğitim görmekten keyif almanız ve başarılı olma fırsatına sahip olmanız önemlidir. Kurslarımız iş dünyası ve endüstri ile birlikte tasarlanmıştır ve en son araştırma bilgili müfredatı kullanır. Mümkün olan en iyi sonuca ulaşmanız için sizi destekleyeceğiz ve teşvik edeceğiz.

Teknoloji eğitimimizde büyük rol oynuyor. Bunun bir örneği, dersleri çevrimiçi olarak ve isteğe bağlı olarak tekrar ziyaret etmenize olanak tanıyan ders kaydıdır. Personelimiz multimedyayı öğrenme deneyiminizin önemli bir parçası haline getirecek kaynaklara sahiptir.

Sizi kariyerinizin bir sonraki aşamasına hazırlayacak konularda uzmanız. Öğrencilerimizin birçoğunun dışarıdan mentorları var ve işverenler tarafından değer verilen işyeri becerilerini ve deneyimini geliştirmek için işe yerleştirmeler alıyorlar. Mezunlarımızın %90'ı kurslarını tamamladıktan sonraki altı ay içinde işe veya ileri eğitime başladıklarından (2018 DLHE anketi) bu başarının formülüdür.

Tutkulu insanlar tarafından öğretildi

Çoğunluğu örgün öğretim niteliklerine sahip, iyi nitelikli, uzman öğretim kadrosu istihdam ediyoruz. Akademisyenlerimizin büyük bir kısmı daha önce işletme veya sanayide çalışmış. Bu, profesyonel kuruluşlar tarafından akredite edilmiş güncel ve sektörle ilgili kurslar sunmamızı sağlar.

Hocalarımız konuları hakkında olduğu kadar bilgi paylaşımı konusunda da tutkuludur. Potansiyelinize ulaşmanıza yardımcı olmak için ideal bir şekilde yerleştirilmişlerdir. Öğrencilerimiz sık sık akademisyenlerimizin seçtikleri konuda başarılı olmalarına yardımcı olmak için nasıl ekstra çaba harcayacaklarını belirtiyorlar.

Bu ilkeler bize 2017 yılında ulusal Öğretimde Mükemmeliyet Çerçevesi (TEF) Gümüş derecesi ve çok sayıda öğretim kadromuz için Yüksek Öğrenim Akademisi Ulusal Öğretim Bursları kazandırdı.

Destek Hizmetleri

Tüm öğrencilerimize kapsamlı destek hizmetleri sunuyoruz. Her öğrenciye, Greenwich'teki eğitiminiz boyunca size rehberlik edecek kişisel bir öğretmen atanır. Öğrenci Akademik Hizmetleri ekibimiz konaklama ihtiyaçları, para meseleleri, tavsiye ve danışmanlık ve engellilik ihtiyaçlarıyla baş etmenize yardımcı olabilir. Greenwich Öğrenci Birliği üniversitenin kalbinde yer alır ve tüm lisans ve lisansüstü öğrencilerine çok çeşitli sosyal, sportif ve destek olanakları sunar.

Geleceğinizi Şekillendirecek Olanaklar

2013 yılından bu yana laboratuvarlara, eğitim alanlarına ve öğrenci tesislerine 150 milyon £'dan fazla yatırım yaptık. Buna Medway Kampüsündeki yeni Öğrenci Merkezi ve Greenwich'teki Korkusuz Bina da dahildir.

Dreadnought, öğrencilerin tüm akademik ve sosyal aktiviteleri için yeni bir merkezi merkezdir. Öğretim ve bilgisayar alanlarının yanı sıra bir kafe, restoran, spor salonu ve konser ve etkinlik mekanı bulacaksınız. Burası sosyal öğreniminizi gerçekleştirebileceğiniz, öğrenci hizmetlerine erişebileceğiniz, öğrenci etkinliklerine katılabileceğiniz ve arkadaşlarınızla takılabileceğiniz yerdir.

Ayrıca bilim ve mühendislik konularına yönelik birinci sınıf gelişmiş laboratuvarlar ve özel akademik hizmet kütüphanecilerinin bulunduğu üç kampüs kütüphanesi dahil olmak üzere mükemmel çalışma olanaklarından da yararlanacaksınız.

Greenwich'te bilgiyi ilerletmek

Araştırmamız, küresel sağlıktan kamu güvenliğine kadar dünyanın en zorlu sorunlarından bazılarını ele alıyor.

Mevcut araştırmalar arasında sıtma ve Zika virüsü gibi sivrisineklerin taşıdığı hastalıklar ve tıbbi implantlar için 3 boyutlu yazıcıların kullanımı yer alıyor. Diğer projeler arasında yüksek katlı inşaat alanları gibi zorlu ortamların tahliyesine yönelik hayat kurtaran araştırmalar ve siyaset ile ekonomi arasındaki bağlantıların anlaşılması yer alıyor.

Bu uzmanlık doğrudan öğretimimize beslenir. Sınıflarınız en son araştırmalarla bilgilendirilir ve kendileri de bilginin sınırlarını zorlayan önde gelen araştırmacılar tarafından öğretilir.

Ayrıca, birinci sınıf tesislerimizi kullanarak öncü araştırmalar yürütmek üzere yeni nesil lisansüstü araştırmacıları da memnuniyetle karşılıyoruz. Akademi, araştırma ve endüstrideki kariyerlere yönelik becerileri geliştirmenize yardımcı olacak bir denetleyici ekip tarafından destekleneceksiniz.

İstatistik

 • Uluslararası öğrenciler:

  14%

 • 00

Kampüs Özellikleri

The University of Greenwich Londra merkezli iki kampüsü ve Kent'teki Medway'de bir kampüsü vardır. Eşsiz bir çalışma deneyimi için şehir yaşam tarzını sakin çevreyle birleştirin.

 • Greenwich kampüsü, Londra
 • Avery Hill kampüsü, Londra
 • Medway kampüsü, Kent

Greenwich Kampüsü Hakkında

Nehir kenarındaki Greenwich Kampüsümüz, Greenwich Park'ın yeşillikleriyle çevrilidir ve Londra'nın merkezine yakın bir konumdadır.

Greenwich Kampüsü, Dünya Mirası Listesi'nde yer almaktadır ve Londra'nın güneydoğusundaki Greenwich'in kalbinde yer almaktadır. Mahalle canlı bir atmosfere sahiptir ancak şehrin gürültüsünden ve karmaşasından uzaktadır, bu da onu ders çalışmak için ideal bir yer haline getirmektedir.

Kampüs, tarihi simge yapıların yanı sıra Greenwich Park ve çeşitli bar ve restoranlarla çevrilidir. Kampüs çevresindeki pek çok yer, Kral'ın Konuşması, Sefiller, Dört Düğün ve Bir Cenaze ve Kraliçe gibi film seti olarak kullanıldı.

Avery Hill Kampüsü Hakkında

Yeşil alanlarla çevrili Avery Hill Kampüsü, Londra'nın güneydoğusundaki Eltham'da yer almaktadır. Birinci sınıf öğretim ve spor tesislerinin yanı sıra öğrenci konaklamasına da sahiptir.

Avery Hill, Londra'da okumak isteyen öğrenciler için ideal bir ortamdır. Sadece öğretim ve yaşam alanıyla kampüs üniversitesi havasına sahip olmakla kalmıyor, aynı zamanda Londra'nın merkezine trenle sadece 30 dakika uzaklıkta.

Medway Kampüsü Hakkında

Tarihi bir ortamda ileriyi düşünen bir üniversite. Chatham Maritime, Kent'teki Medway Kampüsü'ndeki öğrenci hayatı ve eğitim deneyimi hakkında daha fazlasını keşfedin. Nerede eğitim alacağınız gerçekten önemli bir karardır ve sizi Chatham, Kent'teki tarihi Medway Kampüsümüzde ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz.

Medway Kampüsü zengin bir denizcilik tarihine sahiptir. Kırmızı tuğlalı binaları daha önce Kraliyet Donanması üssüydü. Nelson'ın amiral gemisi HMS Victory, Chatham'ın Tarihi Tersanesi'nde inşa edildi.

Kampüs ayrıca Pembroke ve Pilkington Binaları'ndakiler de dahil olmak üzere muhteşem kafe ve barlara sahiptir. Açık havada oturma alanı bulunan çekici meydan tarzı alan, etkinlikler için idealdir. Ayrıca tenis kortunun da bulunduğu çok sayıda yeşil alan bulunmaktadır.

Öğrencilerimize çalışmaları için destekleyici bir ortam ve Londra, Güney Doğu ve daha uzak yerlerde lisansüstü işler bulmaları için ihtiyaç duydukları yardımı sunuyoruz.

  kabul

  Başvuru formunun 'Yeterlilik' bölümüne aşağıdaki belgelerin tamamının yüklenmesi gerekmektedir. Gerekli belgelere sahip olmayan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

  1. Program giriş koşullarını karşılayan sertifikalarınızın ve/veya transkriptlerinizin taranmış kopyaları.
  2. Giriş koşulları için lütfen Lisansüstü araştırma derecesi başvurusu sayfamıza bakın.
  3. Varsa pasaportunuzun ve oturma izinlerinizin taranmış kopyası.
  4. İki hakemin ismini içeren Özgeçmiş (CV) (referans formu kullanılarak yazılı referanslar da verilebilir).
  5. Yaklaşık 1.500 kelimelik ayrıntılı bir araştırma teklifi (burs başvuruları için lütfen ilandaki özel talimatlara bakın ve burs referansını kişisel beyan bölümüne ekleyin).
  6. Ana dili İngilizce olmayan adaylar için İngilizce dil yeterliliğinizin kanıtı. Aşağıdaki ülkelerden birinin vatandaşı olduğunuzu veya Birleşik Krallık'ta veya bu ülkelerden birinde lisans veya yüksek lisans eğitimi almış olduğunuzu gösterebiliyorsanız, İngilizce bilginizi kanıtlamanıza gerek yoktur.

  Bu kriterleri karşılamayan adayların, her alanda 6.5 puan alan bir IELTS sertifikası veya veya buna kabul edilebilir, kanıtlanabilir bir eşdeğeri sunmaları gerekecektir.

  Başvurunuzu Gönderdikten Sonra Ne Olur?

  Öğrenci alımına ilişkin süreç fakültelere göre değişiklik göstermektedir, ancak tüm çevrimiçi başvurular başlangıçta Fakülte Ofisi'ne kaydedilmektedir, bu nedenle bir sorunuz varsa lütfen ilk önce onlarla iletişime geçin. Fakülte/Bölüm, başvurunuzu daha ileri taşımak isterlerse bir görüşme ayarlamak için sizinle doğrudan iletişime geçecektir.

  Başvurunuzun başarısız olması durumunda tarafınıza bilgi verilecektir. Başarılı olursanız, Lisansüstü Araştırma Kabullerinden, uygun olduğu durumlarda UKVI kontrollerinin yerine getirilmesine ve programa giriş koşullarını karşıladığınızı gösteren kanıtların sağlanmasına tabi olarak bir teklif alacaksınız. İşe alım sürecinin altı ila sekiz haftaya kadar sürebileceğini lütfen unutmayın. Finansman son tarihi nedeniyle daha erken bir karara ihtiyacınız varsa, lütfen Fakülte'yi bilgilendirin ve bunu başvuru formunuzun kişisel bildirim bölümünde açıkça belirtin.

  Kabul süreci

  Bir teklifi kabul etmek için yanıt verme

  • Bir kabul teklifine 30 gün içinde veya programınızın belirtilen başlangıç tarihine kadar (hangisi daha önceyse) yanıt vermelisiniz. Yanıt vermezseniz teklifi kabul etmek istemediğinizi varsayacağız ve teklif geri çekilecektir. Teklifi kabul ettiğinizi onaylamak için, kabul teklifini imzalayıp tarih atmanız ve teklif mektubunuzda belirtilen diğer gerekli belgelerle birlikte iade etmeniz gerekir.
  • Başlangıç tarihiniz kabul teklifinizde yer alacaktır. Programınızın başlangıç tarihinden önce teklifinizin tüm şartlarını yerine getirmeniz gerektiğini unutmayın.
  • Depozitonuzu ödeme, sponsor mektubu sağlama ve öğrenim ücretinizi ödeme konusunda bilgi almak için lütfen öğrenci finansmanı sayfalarımıza bakın.
  • Öğrenim ücretlerinin detayları
  • Uluslararası bir öğrenciyseniz veya ATAS'a ihtiyacınız varsa, lütfen uluslararası öğrenci sayfalarımızdaki rehberlere bakın.

  Çalışmalarınıza başlıyoruz

  Öğreniminizin ilk gününde, Öğrenci Merkezi'nde kaydınızı tamamlamanız ve Fakülte göreve başlamanıza katılmanız beklenmektedir. Geç gelenlerin Lisansüstü Araştırma Kabullerine ve Fakültelerine önerilen varış tarihlerini bildirmeleri gerekmektedir.

  Vize Gereksinimleri

  Öğrenci vizesi başvurunuzu yaparken kriterleri karşıladığınızı kanıtlayacak bazı özel belgeler sunmanız gerekecektir.

  Öğrenci Vizesi Başvurunuzla birlikte Belgelerin Gönderilmesi

  Vize başvurunuzda sağlamanız gereken belgeler durumunuza bağlıdır. Koşullarınıza ve CAS'ınızın söylediklerine bağlı olarak bazı belgeler zorunludur ve diğerlerinin sağlanması gerekir. Aşağıdaki liste hangi belgeleri sağlamanız gerekeceğini belirlemenize yardımcı olacaktır. Gerekli tüm belgelerin sağlanması önemlidir çünkü bunu yapmamak vize reddine neden olabilir.

  Öğrenci Vizesi Evrak Listesi

  Geçerli pasaport

  Geçerli bir pasaport veya diğer geçerli seyahat belgeleri.

  CAS'ınızda Belirtilen Nitelikler.

  CAS'ınızda listelenen tüm nitelikler. CAS'ınızda herhangi bir yeterlilik listelenmemişse, herhangi bir yeterlilik sağlamanız gerekmediğini unutmayın.

  İngilizce Dil Kanıtı.

  UKVI, İngilizce dil bilginize dair kanıt ister. Üniversiteler bir öğrencinin İngilizce bilgisini nasıl değerlendireceğini seçebilir. CAS'ınız, İngilizce dil yeteneğinizin üniversite tarafından nasıl değerlendirildiğini doğrulayacaktır. Bir sertifika veya yeterlilik sağlayarak sizin tarafınızdan değerlendirilmişse, bu durum CAS'ınızda listelenecektir ve listelenen sertifikayı sağlamanız gerekir. CAS'ınızda İngilizce dil yeterliliği listelenmiyorsa, başvurunuzda herhangi bir İngilizce dil yeterliliği sağlamanıza gerek kalmayacaktır.

  Çeviriler.

  Herhangi bir belgenin İngilizce olmaması durumunda, orijinalin tam tercümesi de eklenmelidir. Çeviri şunları içermelidir:

  • Tercümandan orijinal belgenin tam tercümesi olduğunun doğrulanması
  • Çeviri şirketinin iletişim bilgileri
  • Çeviri tarihi

  Mali Kanıt.

  Birleşik Krallık'ta öğrenim ücretleri ve yaşam masrafları için elinizde belirli miktarda paranın bulunduğuna dair kanıt sunmanız gerekmektedir. Bu tutarın ne kadar olduğunu nasıl kontrol edeceğinize ilişkin rehberlik için mali gereksinimler hakkındaki bilgilerimize bakın.

  Mali durumunuzu kanıtlamak için sağlayabileceğiniz belge türleri şunlardır:

  • Kişisel banka ekstreleri veya inşaat kooperatifi ekstreleri
  • Banka mektupları
  • Resmi kredi mektupları
  • Resmi mali sponsorluk mektupları

  Finansmanınızı Gösterme sayfasındaki finans belgeleriyle ilgili bilgilerimize ve kılavuzlarımıza bakın. Vize reddini önlemek için gereklilikleri karşılayan finans belgelerinin sağlanmasının önemli olduğunu lütfen unutmayın.

  Hükümet Sponsorunun Onay Mektubu.

  Geçtiğimiz yıl bir hükümetten herhangi bir resmi mali sponsorluk aldıysanız, bu sponsordan, sponsorun Öğrenci Vizesi başvurusu yapmanıza izin verdiğini onaylayan bir mektup sunmalısınız.

  Ebeveyniniz veya Vasinizle İlişkinizin Kanıtı.

  Gösterdiğiniz fonlar bir ebeveynin adı altında tutuluyorsa ebeveyn(ler)inizle ilişkinizi kanıtlamanız gerekir. Doğum belgeleri veya evlat edinme belgeleri kabul edilir.

  Ebeveyn/Vasi'den mektup.

  Fonlar bir ebeveynin adı altında tutuluyorsa, ayrıca ebeveyninizden/ebeveynlerinizden veya yasal vasinizden/vasilerinizden parayı kullanmanıza izin veren bir mektup almanız gerekir. Mektubun katı bir formata uyması gerekmez ancak imzalanmış ve tarih atılmış olması gerekir.

  18 yaşın altındaysanız Ebeveyn veya diğer Yasal Veli Onayı Belgesi.

  Eğitiminize başladığınızda 18 yaşın altındaysanız, ebeveyn(ler)inizden veya yasal vasi(ler)inizden alacağınız bir mektubun yanı sıra doğum belgenizi veya evlat edinme belgenizi de sunmanız gerekecektir. Gerektiğinde daha fazla bilgi ve tavsiye için bizimle iletişime geçin.

  Tüberküloz Test Sonuçlarınız

  Sınava girmeniz gereken bir ülkeden iseniz. Son altı aydır TB testinin gerekli olmadığı bir ülkede yaşıyorsanız, bunu sağlamanıza gerek olmayacağını unutmayın (Altı ay veya daha uzun süredir Birleşik Krallık'ta yaşıyorsanız, o zaman TB testi yaptırmanız gerekir.) Bunun sizin için geçerli olup olmadığını kontrol etmek için UKVI'nın TB testleri hakkındaki bilgilerine bakın.

  ATAS Sertifikası (Akademik Teknoloji Onay Şeması Sertifikası).

  Bu, bazı lisansüstü öğrencilerinin ihtiyaç duyduğu bir sertifikadır. (Lisans programlarındaki öğrenciler için geçerli değildir.) ATAS sertifikasının verilmesinin yaklaşık bir ay sürdüğünü unutmamalısınız. ATAS sertifikasına ihtiyacınız olup olmadığını CAS'ınız onaylayacaktır. Daha fazla rehberlik için ATAS bilgilerimize bakın.

  Burslar ve fon sağlama

  Burslarımız ve burslarımız bakımdan ayrılanlara ve maddi ihtiyacı olan öğrencilere yönelik burslardan lisansüstü eğitim ödüllerine kadar çeşitlilik göstermektedir. AB Bursumuz sayesinde, AB'de ikamet eden yeni öğrenciler ilk yıl öğrenim ücreti indiriminden yararlanabilirler.

  Burslar ve Burslar 2023/24

  Konaklama Bursu

  Düşük hane geliri olan yeni yerli/ev lisans öğrencileri için Greenwich Üniversitesi Konaklama Bursu.

  Yapay Zeka ve Veri Bilimi Yüksek Lisans Bursu

  Burs, The University of Greenwich Veri Bilimi ve Uygulamaları kursunda Yüksek Lisans eğitimi almak için 10.000 £ tutarında nakit burs veya ücret muafiyetidir.

  Aziz Vakfı Bursu

  Aziz Vakfı Bursu The University of Greenwich eğitim almayı hedefleyen İngiliz Müslümanları desteklemek amacıyla lisansüstü öğrenim ücretlerinin %100'ünü karşılayacak.

  Bakımdan Ayrılan Bursu

  Bakımdan Ayrılan Bursu, üniversiteye doğrudan yerel yönetim bakımından katılan lisans öğrencilerine yılda 1.500 £ sağlar.

  Banliyö Bursu

  İşe gidip gelme burslarımız, üniversiteye gitmek için zorlu seyahat masraflarıyla karşı karşıya kalan düşük gelirli ailelerden gelen öğrencilere destek oluyor.

  David Fussey Koro Sergisi Bursu 2023/24

  David Fussey Koro Sergisi Bursu, The University of Greenwich Korosuna katılmak üzere seçilen öğrenciler için yıllık 1.000 £ değerindedir.

  Dijital Erişim Bursu

  Hane geliri düşük olan yeni lisans veya lisansüstü öğrencileri, çevrimiçi öğrenmeyi destekleyecek ekipmanlara yönelik mali yardım için başvurabilirler.

  AB Bursu

  AB'de ikamet eden ve bizimle eğitim teklifi alan AB öğrencileri, 2023/24 akademik yılında eğitimin ilk yılı için önemli bir öğrenim ücreti indirimi alabilirler.

  Yemek Kuponları

  Beklenmedik bir mali kriz yaşıyorsanız ve bunun sonucunda yiyecek, banyo malzemeleri veya diğer temel malzemeleri satın alamıyorsanız, yiyecek kuponu başvurusunda bulunma hakkına sahip olabilirsiniz.

  Büyük Beceri Bursu

  Hepimiz HARİKA becerilerden bahsediyoruz! Öğrenciler üniversitede bize katılmadan önce sosyal yardım faaliyetlerimize katılırlarsa 2.000 £ değerinde bir burs almaya hak kazanabilirler.

  Greenwich İlerleme Bursu

  Evde ücret ödeyen öğrenciler ve Mezunlar için yeni 3.000 £ burs ve iş stajı programı.

  Uluslararası Zorluk Fonu

  Bu fon, bakım kredisi olmayan AB öğrencileri ve beklenmedik kısa vadeli maliyetlerle karşılaşan uluslararası öğrenciler içindir.

  Uluslararası Burslar Ödülü

  The University of Greenwich eğitim alma teklifi alan uluslararası öğrenciler, ilk yılda 3.000 £'a kadar öğrenim ücreti indirimi alabilirler.

  Mister Gees Vakfı Bursu

  Bu burs, Yüksek Lisans Su, Atık ve Çevre Mühendisliği'ne kayıtlı bir yüksek lisans öğrencisi için 5.000 £ değerindedir ve eğitiminiz sırasında size 5.000 £ sunabilir.

  Hemşirelik Anıtı İtiraz Bursu Dostum

  Birçok öğrenci için üniversiteye başvurmak zor ve göz korkutucu bir karar olabilir. Mali engeller öğrenci potansiyelini sınırlayabilir.

  Robert Holman Bursu

  Bu ödül Greenwich, Lewisham ve Southwark'ta Muhasebe ve Finans dersleri alan mevcut öğrenciler için 1.000 £ değerindedir.

  Kraliyet Donanması ve Kraliyet Denizcilik Bursu

  Bu burs, Kraliyet Donanması veya Kraliyet Deniz Piyadelerinde görev yapmış veya ebeveynlerinin hizmet kaydı bulunan lisans öğrencilerine yılda 3.000 £'a kadar destek sağlar.

  RPS Karen Roberts Bursu

  Bu ödül, Peyzaj Mimarlığı Lisans Programına kayıtlı bir lisans öğrencisi için 5.000 £ değerindedir ve eğitimin ilk yılında size 5.000 £ teklif edebilir.

  RSK Bursu

  Burs, belirli mühendislik ve mimarlık programlarına kayıtlı birinci sınıf lisans öğrencisi için 5.000 £ nakit bursudur.

  Sir William Boreman'ın Vakfı

  Greenwich veya Lewisham İlçesinde daimi ikamet sahibiyseniz, yaşam masraflarınız için Sir William Boreman Vakfı hibesine hak kazanabilirsiniz.

  Stephen Lawrence Bursu (Mimarlık)

  Burs, The University of Greenwich Mimarlık Bölüm 2 Mart eğitimi almak için 18.500 £ tutarında nakit burs veya ücret muafiyetidir.

  Öğretmen eğitimi bursları ve kredileri

  Öğretmen olmakla ilgileniyor musunuz?

  Küresel Greenwich Bursu

  Küresel Hareketlilik Ekibi ile Ücretler ve Finansman ekibi, dezavantajlı kökenden gelen öğrencilerin yurtdışında eğitim ve staj fırsatlarına erişmelerine yardımcı olmak için özel bir burs sunmak amacıyla ortaklaşa çalışmak istiyor.

  Greenwich Bursu

  Greenwich Bursu, hane geliri düşük olan yeni lisans öğrencileri için 700 £ değerindedir.

  Kutsal Alan Bursu

  Bu burs, Birleşik Krallık'ta sığınma talebinde bulunan veya mülteci statüsüne sahip teklif sahipleri içindir. Öğrenim ve konaklama masraflarının yanı sıra bakım hibesini de kapsar.

  Vizyoner Bursu

  Bu ödül, zorlukların üstesinden gelen, okul/kolej veya mevcut çalışmaları sırasında bizimle ilgilenen ve kurumlarından bir öğretmen veya danışman tarafından aday gösterilen öğrenciler için 5.000 £ değerindedir.

  William Hills Bursu

  William Hills Bursu, altı öğrenciye 4 yıllık MEng Makine Mühendisliği dereceleri boyunca her yıl 2.000 £ sunmaktadır. BEng Makine Mühendisliği diplomasının ikinci yılında iki öğrenciye ek iki ödül daha verilecek.

  Konumlar

  • London

   University of Greenwich Old Royal Naval College Park Row Greenwich London , SE10 9LS, London

  sorular