Keystone logo
The University of Greenwich LLM Uluslararası ve Ticaret Hukuku
The University of Greenwich

LLM Uluslararası ve Ticaret Hukuku

London, Birleşik Krallık

1 Years

Ingilizce

Tam zamanlı, Yarı zamanlı

Request application deadline

Sep 2024

GBP 18.150 / per year *

Kampüste

* tam zamanlı uluslararası| ev yıllık 11.000 £; yarı zamanlı uluslararası 30 kredi başına 3.025 £ | ev 30 kredi başına 1.850 £

Tanıtım

Uluslararası ve Ticaret Hukuku alanında Yüksek Lisans derecemiz ile, uluslararası toplumu düzenleyen yasal çerçeve ve küresel pazarları çevreleyen hukuki konular hakkında daha fazlasını keşfedeceksiniz.

Dünya ticaretine ve onu çevreleyen yasal çerçeveye ilişkin bilgi hiç bu kadar önemli olmamıştı. Bu kursta, ulusal yargı alanlarının ötesine bakacak ve uluslararası kamu hukuku ve uluslararası ticaret hukuku konularını ele alacaksınız.

Onaylanan üç Pathways birini inceleyebilir veya onaylanmayan Pathway takip edebilirsiniz. Onaylanan üç Pathways şunlardır: İş Dünyasında İnsan Hakları ve Çevre; Fikri mülkiyet; ve Okyanus Hukuku ve Politikası. Onay almak için (çalışmalarınıza başladıktan sonra) şunları yapmanız gerekir: onay için çalışmak üzere onay almak; ve onayla ilgili bir alanda olması gereken bir tez için onay almak ve ardından tamamlamak; ve üçüncü olarak onayla ilgili 30 kredilik zorunlu modülü* inceleyin. (*Okyanus Hukuku ve Politikası için onay için zorunlu modül 'Deniz Güvenliği Hukuku: Deniz Kuvvetleri ve Denizde Hukukun Üstünlüğü'dür; Fikri Mülkiyet için onay için zorunlu modül 'Fikri Mülkiyet Hukuku'dur; ve Ticari İnsan Hakları ve Çevre için onay için zorunlu modül 'İşletme İnsan Hakları ve Çevre'dir.) Onaylanan Pathways herhangi biriyle ilgileniyorsanız, lütfen LLM ekibiyle [email protected] adresinden e-posta yoluyla iletişime geçin. Her onayın zorunlu ve isteğe bağlı modülleri ve genel kurs yapısıyla ilgili ayrıntılar da dahil olmak üzere tam bilgi için .uk adresini ziyaret edin.

Bir Yüksek Lisans öğrencisi olarak dersler, sınıf sunumları ve tez aracılığıyla değerlendirileceksiniz, böylece çok çeşitli beceriler edineceksiniz.

Bu kurs hakkında bilmeniz gerekenler

  • Yüksek Lisans, uluslararası toplumu destekleyen hukuk ve yasal çerçevenin yanı sıra ticareti ve küresel pazarları etkileyen hukuki konulara odaklanır.
  • Ortak hukuk alanında deneyimi olmayan denizaşırı öğrencilerin, 1. dönemde isteğe bağlı 15 kredilik derslerden biri yerine Ortak Hukuk Temelleri almaları gerekecektir.
  • Greenwich'te bir LLB okuduysanız ve lisans düzeyinde herhangi bir modül aldıysanız veya Pro Bono Yerleştirmesi aldıysanız, LLM için aynı modülleri tekrar alamazsınız.

kabul

Program Öğrenim Ücreti

Okul Hakkında

sorular