Keystone logo
Thomas Jefferson School of Law

Thomas Jefferson School of Law

Thomas Jefferson School of Law

Tanıtım

Hoşgeldiniz

Misyonumuz, uluslararası merkezli, farklı bir öğrenci organı için olağanüstü bir yasal eğitim sağlamaktır. Konut JD programımız onlarca yıldır var olsa da, çevrimiçi Yüksek Lisans Programlarımız dünyadaki en uzun süredir devam eden hukuk fakültesi çevrimiçi yüksek lisans programlarından biridir. 2008 yılından beri yayındayız.

HAKKIMIZDA

Thomas Jefferson School of Law Yüksek Lisans Programları, en yüksek mükemmellik için çabalamaktadır. Thomas Jefferson, erişilebilirliği yüksek, birinci sınıf öğretim üyelerimizle ünlüdür.

AKADEMİK

Entelektüel, Seçkin, Kapsamlı ve Çeşitli Akademik Program Thomas Jefferson School of Law yenilikçi çevrimiçi Lisansüstü Programları [Hukuk Yüksek Lisansı (LLM) ve Hukuk Yüksek Lisansı (MSL)] aşağıdaki özelliklerden bazılarına sahiptir:

  1. Aşağıdaki alanlardan birine konsantre olun: Vergilendirme, Finansal Hizmetler ve Varlık Yönetimi veya Finansal Uyum ve Risk Yönetimi
  2. % 100 çevrimiçi
  3. California Akredite Hukuk Fakültesi aracılığıyla, California Baro Denetçileri Komitesi tarafından tüm yüksek lisans programlarına kabul
  4. Avukatlar ve Avukat Olmayanlar için Uygun

Ayrıca iki (2) konut LLM programı mevcuttur - Amerikan Hukuk Çalışmalarında LLM ve Uygulama Becerilerinde LLM . Bu programlar, hâlihazırda JD / LLB (veya eşdeğeri) derecesine sahip olan herkes tarafından kullanılabilir. Çalışmalarınızda kişisel ilgi göreceğiniz San Diego, CA şehir merkezindeki güzel binamızda konutlar.

Uygulama Becerilerinde LLM'mizdeki öğrenciler, sadece hukukun belirli bir yönündeki becerilerini uzmanlaşmak veya geliştirmek isteyen öğrencilerdir.

JD / LLB (veya eşdeğeri) derecesi ve LLM derecesi olanlar için, Thomas Jefferson, Yargı Bilimi (JSD) alanında % 100 çevrimiçi Doktora sunmaktan gurur duyar . Bu beş (5) yıllık program, hukuk kariyerinize harika bir ektir, sizi ilerletmenize yardımcı olur ve kariyerinizi ilerletme konusunda size bir avantaj sağlar. Özenli profesörlerden oluşan bir ekiple çalışarak, sonunda seçtiğiniz bir konuyla ilgili derinlemesine bilgi edinerek bir tez çalışmasını araştıracak ve savunacaksınız. Bu, LLM'nizden alınabilen transfer kredileri ile oldukça rekabetçi bir programdır.

Daha fazla bilgi için lütfen bir form doldurun veya kabuller @ TJSL .edu ile iletişime TJSL ; bu programların tümünü sizinle daha ayrıntılı olarak görüşmekten memnuniyet duyarız.

Konumlar

  • San Diego

    Thomas Jefferson School of Law, 701 B Street, Suite 110, CA 92101, San Diego

    sorular