Keystone logo
University of South Carolina

University of South Carolina

University of South Carolina

Tanıtım

University of South Carolina Hukuk Fakültesi, ülkenin en eski hukuk okullarından biridir ve eyaletin kar amacı gütmeyen tek hukuk okuludur. Hevesli öğretim üyeleri, en son teknolojiye sahip yeni bir bina ve öğrencilerin ilgi alanlarına odaklanmalarını sağlayan esnek bir müfredat dahil olmak üzere öğrencilerimize sunacak çok şeyimiz var.

Başkentte amiral gemisi bir üniversite olan Hukuk Fakültesi'nin hükümetimizle derin bağlantıları vardır. Yeni binamız, Eyalet Binası ve Güney Karolina Yüksek Mahkemesi gibi önemli merkezlere yürüme mesafesindedir ve öğrencilerimiz ağımızda sık sık staj ve kariyer fırsatları bulurlar.

Ödüllü Pro Bono Programımızdan muayenehanelerimize ve kliniklerimize kadar, tutkulu olduğunuz konularda derinlere dalma fırsatına sahip olacaksınız. Birinci sınıf öğrencileri her yerde benzer kurslara sahipken, ikinci ve üçüncü yıllarınızda ilgi alanlarınızı keşfedebilir, dava veya şirketler hukuku gibi büyük uygulama alanlarında veya çevre hukuku, çocuk hukuku veya küçük işletme hukuku gibi özel alanlarda eğitim alabilirsiniz.

Konumlar

  • Midtown - Downtown

    Midtown - Downtown, Amerika Birleşik Devletleri

    sorular