Keystone logo
University of Algarve

University of Algarve

University of Algarve

Tanıtım

UALG Sanal Fuarı'na hoş geldiniz!

Sosyal mesafenin yarattığı zorluk, merakla hepimizin daha yakın olmasını mümkün kılıyor.

Herhangi bir yerden, ülkeden veya dünyanın herhangi bir yerinden herkes, UALG Sanal Fuarı'nı ziyaret etme (yukarıdaki ile aynı bağlantıyı kullanma) ve 2020/2021 akademik yılı için tekliflerimizi öğrenme fırsatına sahip olacak.

Seni ne bekliyor?

İki hafta boyunca katılımcılar, tüm yüksek okul ve kolejlerin standlarının danışma ve indirme için eğitim tekliflerini tanıtmak için materyallerle sunulacağı interaktif bir pavyonu ziyaret edebilecekler. Her stand katılımcıların soru sorabileceği canlı bir sohbet de sunacak. Sanal fuar ayrıca video konferans yoluyla aktarılan ders sunum oturumları için de alan açacak. 15-19 Haziran arasındaki hafta TeSP kurslarına, Lisans ve Entegre Yüksek Lisans programlarına, 22-26 Haziran tarihleri arasındaki hafta ise Lisansüstü kurslara ve Master programlarına ayrılacaktır. Gelin ve keşfedin, keşfedin, sorgulayın, hissedin ve University of Algarve seçin!

Neden University of Algarve ( UALG ) UALG ?

University of Algarve (Portekiz), 9,000'e yakın öğrenci nüfusu ve 700'ün üzerinde akademisyenin çalıştığı genç bir devlet üniversitesidir. Bu son otuz yılda, University of Algarve , bölgesel işlerle ve kamu ve özel kuruluşlarla kurulan bağlantıyı, bilgi aktarımını teşvik ederek ve sürdürülebilir kalkınmaya katkıda bulunarak toplum genelinde olumlu bir etki yarattı.

öğretim

İki Faro şehrinde ve biri Portimão'da olmak üzere üç kampüste kurulan University of Algarve altı tematik alanda kurs sunuyor: Sanat, Edebiyat ve Tarih; Mühendislik Bilimleri; Yaşam, Toprak, Deniz ve Çevre Bilimleri; Tıp ve Yardımcı Bilimler; Sosyal, Eğitim ve Mesleki Eğitim Bilimleri; ve Ekonomi, Yönetim ve Turizm. Bu alandaki çalışmalar lisans ve lisansüstü (Yüksek Lisans ve Doktora) dereceleri içerir.

Araştırma

University of Algarve yapılan araştırmalar, Deniz Bilimleri, Biyoloji ve Biyomedikal, Elektronik ve Telekomünikasyon, Edebiyat, Tarih, İletişim ve Sanat gibi farklı alanlarda inovasyon ve katma değer yaratan araştırma ve geliştirmeler üreten dinamik ve tanınmış araştırma merkezlerinde yürütülmektedir. . Laboratuvarları dünyanın çeşitli yerlerinde, çeşitli araştırma alanlarındaki en iyi genç araştırmacıları işe alıyor.

Uluslararasılaşma

Son zamanlarda, University of Algarve uluslararasılaşma stratejisi nedeniyle 80'den fazla ülkeden gelen yabancı öğrenci sayısında önemli bir artış olmuştur. 8.000 öğrencisi olan nüfusun% 20'si yabancı öğrencilerdir; bunların neredeyse yarısı başta Erasmus ve Erasmus Mundus olmak üzere ikili anlaşmalar ve işbirliği programları kapsamında Üniversitededir. Avrupa Yüksek Lisans ve Doktoralarının kalitesi ve çeşitliliği, dünyanın her yerinden gelen öğrencilere açık lisansüstü derslerle birlikte bu hareketliliğin büyüklüğünü açıklamaktadır.

yer

Portekiz'in en güney bölgelerinden birinde, Portekiz'in en turistik bölgelerinden birinde bulunan Üniversite, Faro'da (bölgenin başkenti, uluslararası bir havalimanı, spor stadyumu, merkez hastanesi olan) ve biri Portimão'da (Algarve) ikincisi olan iki üniversite kampüsüne sahiptir. Ana şehir

Destek tesisleri

Tüm kampüsler belirli sınıflar, bilgisayar ve multimedya laboratuvarları, oditoryumlar, kütüphaneler, çalışma ve toplantı odaları sunmaktadır. Kablosuz internet erişimi tüm kampüslerde mevcuttur. 600'ü aşkın öğrenci için ikametgah salonlarında konaklama, çeşitli kampüsler boyunca çeşitli kantinler ve kafeteryalar, tıbbi hizmetler ve kültürel ve sportif aktiviteler ile, University of Algarve , öğrenci nüfusu, modern tesisler ve kalite ve çeşitliliği açısından önemli bir artışa tanık oldu. teklif programları

Konumlar

  • Universidade do Algarve UAlg Rua da Universidade 81, 8005-139, Faro

sorular