Keystone logo
© BIMM University
The University of Law Undergraduate Programmes

The University of Law Undergraduate Programmes

The University of Law Undergraduate Programmes

Tanıtım

Hukuk Üniversitesi, Londra, Birmingham, Bristol, Chester, Guildford, Leeds, Manchester ve Nottingham'da kampüslerin yanı sıra, Exeter, Reading Üniversitesi ve Liverpool Üniversitesi'nde öğretilen GDL ve LPC kurslarımız ve LPC kursumuz aynı zamanda Eylül 2019’dan itibaren Doğu Anglia Üniversitesi’nde de okutulmaktadır. Daha önce Hukuk Fakültesi’nde Kasım 2012’de üniversite statüsü kazanılmıştık. Manchester.

Bizi diğer üniversitelerden ayıran şey, öğrencilerimizin gerçekçi, profesyonel ve çağdaş bir bağlamda öğrenmeleri gerektiğine olan inancımızdır. Uygulama temelli eğitime odaklanıyoruz ve öğrencilere, bizimle bir yer kabul eder etmez kapsamlı kariyer hizmet ve iş ilan veri tabanımıza erişmelerini sağlıyoruz. Pro bono programımız sayesinde hukuk öğrencileri mezun olmadan önce gerçek vakalarda çalışarak becerilerini geliştirebilirler.

Birleşik Krallık genelinde birden fazla kampüs:

İngiltere'nin en hareketli ve ilginç şehirlerinden sekizinde bulunan kampüslerle, University of Law, çalışmak için çok çeşitli yerler sunar. Hepsi, ticari merkezlere, hukuk bürolarına ve ulaşım bağlantılarına yakındır. Ayrıca çevrimiçi olarak çeşitli kurslar da sunuyoruz.

Lisans Hukuk, Polislik ve Kriminoloji kursları için: Birleşik Krallık'taki sekiz şehirde sekiz adede kadar kampüs arasından seçim yapabilirsiniz. Lisans LLB öğrencilerinin öğrenimleri sırasında farklı şehirlerdeki yaşamı örneklemek için bir, iki veya daha fazla kampüste eğitim almayı seçmelerine olanak tanıyan benzersiz geçiş tesisimiz* de vardır (*Şartlar geçerlidir). Mevcut kurslar kampüs konumuna göre değişir.

Yenilikçi Öğretim:

Öğretimde uzmanız ve enerjimizi öğrencileri profesyonel kariyerleri için donatan yenilikçi, son derece etkili öğretme ve öğrenme yöntemleri geliştirmeye odaklıyoruz. Eğitmenlerimiz olarak 250'den fazla kalifiye ve deneyimli avukatımız, avukatımız ve hakimimiz var ve hukuk kariyerinize başlarken tüm farkı yaratabilecek pratik becerileri geliştirmenize yardımcı olmamızı sağlıyor.

Kariyer ve İstihdam:

30'dan fazla uzman ekibiyle İngiltere'deki en büyük yasal kariyer ve istihdam hizmetlerinden birine sahibiz.

Hukuk Üniversitesinin Özel İstihdam Edilebilirlik Hizmeti, öğrencilere iş deneyimini, bono fırsatlarını ve yasal boşluklarını, yerini aldıkları anda kabul etmelerini sağlar. Sonuç, mükemmel istihdam istatistikleridir:

 • 2017'de mezun olan tam zamanlı Birleşik Krallık LLB öğrencilerimizin %92'si, kurslarını başarıyla tamamladıktan sonraki altı ay içinde istihdam veya daha fazla eğitim aldı.

Destekleyici çevre:

Kariyer hedeflerine ulaşmak için her zamankinden çok çeşitli geçmişlere sahip öğrencileri desteklemeyi amaçlıyoruz. Bu nedenle, kurslarımızda kullanabileceğimiz önemli bir fonla birlikte, hukuk iş tecrübesi fırsatları da dahil olmak üzere kapsamlı bir burs ve hukuk burs programı sunuyoruz .

Tüm öğrencilere tesislerimizden ve hizmetlerimizden tam anlamıyla yararlanma fırsatı verilir.

Özürlülük Destek Servisi, çalışmalarınız sırasında yaralanma veya hastalık nedeniyle geçici yardım da dahil olmak üzere tüm gereksinimlerinizi yönetmeye adanmıştır.

Kapsamlı ve deneyimli İstihdam Hizmetimiz, CV yazma, mülakat teknikleri ve genel kariyer rehberliği konularında derinlemesine yardım ve deneyiminizi ve becerilerinizi artırmak için çok sayıda fırsat sunmaktadır. Bu arada, profesyonel kolejlerimiz size çalışırken gerçek hukuk davaları konusunda avukatlar ile çalışma fırsatı sunuyor.

Kütüphane ve Çalışma Olanakları:

İyi donanımlı BT süitlerimiz, kapsamlı hukuk kitaplıklarımız, sessiz çalışma alanlarımız ve canlı sosyal alanlarımız tüm çalışma ihtiyaçlarınızı karşılar. Kütüphane hizmetimiz, ihtiyaç duyduğunuz şeyi ihtiyaç duyduğunuz anda bulmanız için kampüs içinde ve dışında 20.000'den fazla e-Kitaba erişim sağlar.

Öğrenci hayatı:

Sınıfın içinde ve dışında çeşitli etkileşimli ve canlı etkinliklerin keyfine varacaksınız. İş oyunları, alaycı denemeler ve müzakere yarışmaları yasal becerilerinizi geliştirmek için katılacağınız pratik alıştırmalardan sadece birkaçıdır. Boş zamanlarınızda, çeşitli sosyal kulüplere, topluluklara, spor takımlarına ve bağış toplama kurullarına katılabilir ya da öğrenci sosyal hayatının daha rahat tarafının tadını çıkarmanın yanı sıra kendi başınıza da başlayabilirsiniz.

Öğrenci Derneği:

Tüm öğrenciler otomatik olarak Üniversitenin Öğrenci Birliği (SA) üyesidir. SA, öğrenci kohortunu güçlü bir şekilde temsil ederek öğrenci ve akademik deneyiminizi geliştirmekle görevlidir.

SA tarafından yönetilen kampüslerimizin her birinde çok çeşitli kulüpler ve topluluklar bulunmaktadır. İşte son zamanlarda yönettiğimiz kulüplerden bazı örnekler:

 • Macera Sporları Kulübü
 • Kek Kulübü
 • hayır kurumları
 • Futbol
 • Kadın Ağı
 • Yoga

Dersler:

Lisans Kanunu, Polislik ve Kriminoloji:

Lisans LLB kurslarımız, akademik kariyeri pratik yasal becerilerle birleştirerek size çeşitli kariyer hayatlarına başlamanız için gereken temel çalışmaları sunar.

LLB eğitmenlerimizin% 90'ından fazlası eğitimlerinize kapsamlı pratik deneyim kazandıran nitelikli avukatlardır. Kurslarımız tam zamanlı, hızlandırılmış veya çevrimiçi kurslar olarak mevcuttur, böylece ihtiyaçlarınıza en uygun çalışma yöntemini seçebilirsiniz. Kurslarımızın çoğu aynı zamanda Hazırlık Yılı seçeneğiyle de gelir. Ayrıca, şimdi Polislik ve Kriminoloji alanında lisans dereceleri sunuyoruz.

Uluslararası Liderlik Yaz Okulu, Berlin:

Hedeflerinizi destekleme konusundaki kararlılığımızın bir parçası olarak, 2019 lisans öğrencilerimize kilit istihdam becerilerini geliştirebileceğiniz ve bu heyecan verici şehri ULaw öğrencileriyle birlikte keşfedebileceğiniz Berlin'deki Uluslararası Liderlik Yaz Okulumuza katılma fırsatı sunuyoruz.

Bu, tüm Hukuk Üniversitesi ve ULaw İşletme Okulu lisans öğrencilerine açıktır. Eğitiminize Eylül 2019'da üç yıllık bir kursta başlamak için başvurursanız, ikinci eğitim yılınızın sonunda Liderlik Yaz Okulumuza başvurabilirsiniz.

Giriş Koşulları ve Ücretleri:

Giriş koşulları ve Ücretler kursa göre değişir - giriş koşulları, ücretler, fon seçenekleri ve Burslar ve Burserler hakkında daha fazla bilgi için Hukuk Üniversitesi web sitesini ziyaret edin.

Uluslararası öğrenciler:

Hukuk Üniversitesi'nde okursanız, kampüslerimiz boyunca gelişen uluslararası bir topluluğa katkıda bulunan 120'den fazla farklı milletten öğrencilere katılacaksınız.

Refahla ilgili tavsiye ve rehberlik sağlamak için burada olan bir Öğrenci Destek Hizmetleri ekibimiz var ve Vize gereklilikleri hakkında bilgi Hukuk Üniversitesi web sitesinde bulunabilir.

Konaklama - Lisans:

Lisans öğrencilerimiz için, bizimle çalışırken okurken rahat bir yer edinmenizi sağlamak için uzman İngiltere öğrenci konaklama sağlayıcılarıyla konaklama ayarladık. Konaklama genellikle paylaşılan dairelerde veya bazı durumlarda bağımsız stüdyolarda yapılır.

Lisans öğrencileri için, bizi kesin seçiminiz olarak kabul ettiyseniz ve giriş yılında 30 Mart'a kadar konaklama başvurusunda bulunduysanız, derecenizin ilk yılında size bir konaklama teklifini garanti ediyoruz*. (*Şartlar ve Koşullar geçerlidir, ayrıntılar Hukuk Üniversitesi web sitesinde, Lisans Konaklama sayfasında.)

Açık Günler ve Etkinlikler:

Açık Günlerimiz kurslarımızı öğrenmek, tesislerimizi incelemek ve öğretmenlerimizle ve mevcut öğrencilerle tanışmak için harika bir yoldur. Konuşmalar, dinlendirici oturumları ve turlar olacak ve sorularınızı sorma şansınız olacak. Gününüzü mümkün olduğunca ilginç ve etkileşimli hale getireceğiz.

Zaman zaman kurslarımız için Çevrimiçi Açık Günler de sunuyoruz. Bu nedenle, kampüs içi Açık Günlerimizden birine katılamıyorsanız, yine de The University of Law'da eğitim almanın nasıl bir şey olduğunu öğrenme ve sorularınızı çevrimiçi olarak sorma fırsatınız var.

Uluslararası Öğrenciler için, denizaşırı bir etkinlikte bizi ziyaret ederek bizimle çalışmak hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyebilirsiniz.

İngiltere lokasyonları:

Lisans Hukuk kursları sekiz kampüse kadar mevcuttur: Birmingham, Bristol, Chester, Guildford, Leeds, London Bloomsbury, Manchester ve Nottingham. Mevcut kurslar konuma göre değişir.

Tüm lokasyonlarımız hakkında daha fazla detay, Hukuk Üniversitesi web sitesinde, Mekanlar sayfasında bulunmaktadır.

Hukuk Üniversitesi
133 Büyük Hampton Caddesi
Birmingham
B18 6AQ
Hukuk Üniversitesi
Tapınak Sirki
Tapınak Yolu
Bristol
BS1 6HG
Hukuk Üniversitesi
Christleton Salonu
Biber Sokağı
Christleton
Chester
CH3 7AB
Hukuk Üniversitesi
Braboeuf Malikanesi
Portsmouth Yolu
Guildford
Surrey
GU3 1HA
Hukuk Üniversitesi
15-16 Park Sırası
Leeds
LS1 5HD
Hukuk Üniversitesi
14 Dükkan Sokağı
Londra
WC1E 7DE
Hukuk Üniversitesi
2 New York Sokağı
Manchester
M1 4HJ
Hukuk Üniversitesi
1 Kraliyet Standart Yeri
Nottingham
NG1 6FS

Konumlar

 • Guildford

  Braboeuf Manor, Portsmouth Road, St Catherines

  • Hong Kong

   Room 901, 9/F, Lee Garden One, 33 Hysan Avenue, Causeway Bay, Hong kong, 999077, Hong Kong

   sorular