Keystone logo
UNH Franklin Pierce School of Law

UNH Franklin Pierce School of Law

UNH Franklin Pierce School of Law

Tanıtım

Öğrenciler ve Akademisyenlerden Oluşan Bir Topluluk

New Hampshire Üniversitesi Franklin Pierce Hukuk Fakültesi, oryantasyonun ilk anlarından itibaren zorlu diyaloglardan hoşlanan, uygulamaya dayalı öğrenmeyi benimseyen ve mezunlar saflarına katılmaya hazır olan öğrenciler geliştirmeye kendini adamış samimi, yenilikçi bir hukuk fakültesidir. fikri mülkiyet, genel uygulama, kamu yararı, sosyal adalet ve ticaret ve teknolojide küresel liderler. Yasal İkamet programımız, öğrencilerin ilgi alanlarında kredi alırken tam bir yarıyıla kadar çalışmasına izin verir ve Daniel Webster Scholar programımız, ülkedeki uygulamaya dayalı tek baro sınavı alternatifidir. Fakültemiz ilgi alanlarında deneyimli uygulamacılardan oluşmaktadır. Küçük öğrenci/öğretim üyesi oranı, işbirliğini ve meslektaş birlikteliğini teşvik eder. Amerikan Barolar Birliği tarafından akredite edilen UNH Franklin Pierce, eyaletin yasama organına, eyalet ofislerine ve yerel, eyalet ve ABD federal mahkemelerine ev sahipliği yapan Concord, New Hampshire'da bulunmaktadır. Concord, Boston'dan sadece bir saatlik sürüş mesafesindedir ve dağlardan, göllerden ve Atlantik Okyanusu'ndan bir saatten daha kısa bir mesafedeyiz.

Neden UNH Franklin Pierce?

US News and World Report fikri mülkiyet hukukunda İlk 10 ayrımımızın ötesinde, UNH Franklin Pierce, ülkedeki Amerikan Barolar Birliği tarafından akredite edilmiş ilk 100 hukuk fakültesi arasındadır. Sıralamaların müstakbel öğrenciler için önemli olduğunu bilmemize rağmen, bir hukuk fakültesi deneyiminin yenilikçi, ödüllendirici ve çağının ötesinde olması gerektiğine de inanıyoruz.

Santral

UNH Franklin Pierce School of Law ABA onaylı bir hukuk fakültesidir ve fikri mülkiyet hukukunda ilk 10 ayrımımızı 30 yıl üst üste sürdürmüştür - bu kategoride sıralamalar başladığından beri her yıl.

New Hampshire'ın hukuk fakültesi ve bilgi çağının öncü hukuk fakültesi olmaktan gurur duyuyoruz. UNH Franklin Pierce'deki öğrenciler, ilk günlerinden itibaren hukuk mesleğinin içine girerler. Programlarımız, öğrencilerin mezun olduklarında 80'den fazla ülkede çalışan başarılı mezunlardan oluşan bir ağa katılmaları için ilgili ve uygulamaya dayalı bilgi, beceri ve değerler sunmak üzere tasarlanmıştır.

Güvenle Mezun Olun

Başarılı olmak için ne gerekiyorsa buradan ayrılacaksınız. İstemciye hazır beceriler. Sadece küçük sınıflardan ve deneyimli avukatlardan öğrenebileceğiniz benzersiz bir eğitim. Yasal konutlarda ve kliniklerde iş başında deneyim.

En önemli şey söz konusu olduğunda - yüksek kaliteli bir yasal iş bulmanıza yardımcı olmak - emsallerimizden daha iyi performans gösteriyoruz. New Hampshire, Kuzeydoğu'da Üniforma Baro Sınavını benimseyen ilk eyaletti. UBE'yi NH'de alan UNH Franklin Pierce mezunları, ülke çapında 25'ten fazla eyalete aktarılabilen taşınabilir bir puan kazanıyor. Mezunlarımız 48 eyalette ve 80'den fazla ülkede çalışmaktadır.

Çeşitlilik ve Kapsayıcılık

New Hampshire Üniversitesi Franklin Pierce Hukuk Fakültesi, tüm öğrenciler, personel, başvuru sahipleri ve ziyaretçiler için çeşitlilik içeren, eşitlikçi ve gerçekten kapsayıcı bir ortam oluşturmaya ve sürdürmeye kendini adamıştır. Okulumuzda çeşitliliği ve kapsayıcılığı teşvik etmenin, çeşitli deneyimlerin içsel değerini kabul etmek ve topluluğumuzun her üyesi için saygı ve fırsat eşitliğini teşvik etmek anlamına geldiğine inanıyoruz. Bireysel farklılıkların kişisel kimlikleri nasıl şekillendirdiği konusunda daha fazla karşılıklı anlayışı teşvik etmeye çalışıyoruz. Her birimizi benzersiz kılan farklılıkları kutlamayı ve herkesin tam potansiyeline erişebilmesini sağlamak için topluluk üyelerimizin gelişimini ve yeteneklerini desteklemeyi amaçlıyoruz. Bu içerme ortamının, okulumuzun en yüksek kalitede araştırma, burs, öğretim, katılım ve diğer tüm stratejik hedeflerine ulaşmada devam eden başarımız için hayati önem taşıdığının farkındayız. Sosyal adaletin kaliteli eğitim ve sivil katılım arasında bir köprü görevi gördüğü çeşitlilik içeren bir demokraside öğretme ve öğrenme sorumluluğunu kabul ediyor ve memnuniyetle karşılıyoruz.

akreditasyon

Amerikan Barolar Birliği

  • New Hampshire Üniversitesi Franklin Pierce Hukuk Fakültesi, 321 North Clark Street, Chicago, IL 60654, 312-988-6738 adresindeki Amerikan Barolar Birliği Hukuk Eğitimi ve Kabul Bölümü Konseyi tarafından onaylanmıştır.
  • Eskiden Franklin Pierce Hukuk Merkezi olan New Hampshire Üniversitesi Franklin Pierce Hukuk Fakültesi, 1974'ten beri Amerikan Barolar Birliği tarafından tam olarak akredite edilmiştir.
  • Standart 509 Bilgisi, UNH Franklin Pierce'ın kabul, kayıt, yıpranma, baro geçiş oranları, fakülte ve diğer bilgilere genel bir bakış, ABA'ya sağlandı.

New England Yüksek Öğretim Komisyonu (NECHE)

  • New Hampshire Üniversitesi, New England Yüksek Öğretim Komisyonu (NHCHE) tarafından akredite edilmiştir.

Konumlar

  • Concord

    University of New Hampshire School of Law 2 White Street, , Concord

sorular