Keystone logo
UNIR - Mexico

UNIR - Mexico

UNIR - Mexico

Tanıtım

UNIR Meksika: Avrupa kalitesine sahip Meksika'nın çevrimiçi üniversitesi

UNIR Meksika, 2013 yılında Halk Eğitim Bakanlığı'ndan (SEP) önce onaylanmış özel bir Meksika üniversitesidir.

Meksika'daki Uluslararası La Rioja Üniversitesi, Avrupa üniversite kalitesiyle en iyi eğitimi sağlamak için yüksek düzeyde bir talep sunmaktadır. Bu amaçla, canlı çevrimiçi sınıflara dayalı, öğrenci-öğretmen-ortak arasında ve kişisel bir öğretmenin sürekli eşliğinde anında iletişime izin veren yenilikçi bir metodoloji tasarlamıştır.

Bu etkili yöntem, bilginin sürekli olarak asimilasyonunu sağlayan ve final sınavlarının gerçekleştirilmesinde, öğrencilerimizin eğitimini garanti eden sürekli değerlendirmeye dayanmaktadır.

UNIR Meksika, yeni zamanlara ve mevcut topluma uyarlanmış bir üniversitedir. Son teknoloji teknolojik yönlerini yakın ve kaliteli bir eğitim hizmetinde bütünleştiren yeni bir üniversite anlayışıdır. UNIR Meksika, dünya çapında binlerce insan için bir eğitim çözümü haline gelmiş olan, çevrimiçi eğitimde Avrupa lideri olan UNIR akademik grubunun, La Rioja Uluslararası Üniversitesi'nin bir parçasıdır. Dünya çapında 38.000'den fazla öğrenci bu eğitim modelini seçti ve bugün 24.000'i, sanal kampüsümüzde 9,000'i İspanya dışından gerçekleştirmeye devam etti.

UNIR Mexico tarafından sunulan Lisans ve Yüksek Lisans dereceleri resmi geçerliliğe sahiptir ve Meksika'daki Halk Eğitimi Sekreterliği (SEP) tarafından ulusal eğitim sistemine dahil edilmiştir.

Dereceler:

 • İşletme Fakültesi Mezunu
  RVOE Sözleşmesi: 20140032, 12 Şubat 2014 tarihinde verilmiştir. Tip: Federal.

 • Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Derecesi
  RVOE Anlaşması: 20140029, 12 Şubat 2014 tarihinde verildi. Tip: Federal.

 • İletişim Lisans
  RVOE Sözleşmesi: 20140031, 12 Şubat 2014 tarihinde verilmiştir. Tip: Federal.

 • Hukuk Derecesi
  RVOE Sözleşmesi: 20140030, 12 Şubat 2014 tarihinde verilmiştir. Tip: Federal.

 • Pedagoji Lisansı
  RVOE Anlaşması: 20140033, 12 Şubat 2014 tarihinde verildi. Tip: Federal.

Ustalar:

 • Psikopotajide Yüksek Lisans Derecesi
  RVOE Anlaşması: 20160036, 28 Ocak 2016 tarihinde verildi. Tip: Federal.

 • Eğitim Merkezleri Yönetimi ve Yönetimi Yüksek Lisans
  RVOE Anlaşması: 20160035, 28 Ocak 2016 tarihinde verildi. Tip: Federal.

 • İşletme ve Yönetim Yüksek Lisans (MBA)
  RVOE Anlaşması: 20160034, 28 Ocak 2016 tarihinde verildi. Tip: Federal.

 • İnsan Kaynakları Yönetimi Yüksek Lisans Derecesi
  RVOE Sözleşmesi: 19 Ocak 2018'de verilen 20180080. Türü: Federal.

 • Dijital İşaretleme ve Elektronik Ticarette Usta
  RVOE Sözleşmesi: 20180355, 9 Mart 2018'de verilmiştir. Tip: Federal.

 • İşletme Yönetimi ve Kalite Yüksek Lisans Derecesi
  RVOE Sözleşmesi: 19 Ocak 2018'de verilen 20180081. Türü: Federal.

 • Bilgisayar Güvenliği Yüksek Lisans Derecesi
  RVOE Anlaşması: 20160037, 28 Ocak 2016 tarihinde verildi. Tip: Federal.

 • Web Sitesi Yönetimi ve Mühendisliği Yüksek Lisans Derecesi
  RVOE Anlaşması: 20160038, 28 Ocak 2016 tarihinde verildi. Tip: Federal.

 • Teknolojik Projelerin Tasarımı ve Yönetimi Yüksek Lisans Derecesi
  RVOE Anlaşması: 20170996, 16 Ağustos 2017 tarihinde verildi. Tip: Federal.

 • Entegre Yönetim Sistemlerinde Usta
  RVOE Sözleşmesi: 19 Ocak 2018'de verilen 20180082. Türü: Federal.

SEP ve SEP Yüksek Lisans Derecelerine ek olarak, UNIR Mexico, Uluslararası La Rioja Üniversitesi tarafından verilen çeşitli disiplinlerde Avrupa Yüksek Lisans derecelerini alma imkanı sunmaktadır. Bu derecelerin çoğu, Avrupa Yüksek Öğretim Alanında Yüksek Lisans derecelerine sahiptir.

"Eğitim-öğretim modelinin ön planda"

Meksika'daki La Rioja Uluslararası Üniversitesi, her zaman çevrimiçi öğretim ve öğrenimin eğitim modelinin ön saflarında yer almıştır. UNIR, bilgi teknolojilerini hem akademik fakültesinde hem de içerik üretiminde, eğitim liderliğini sürdürmek için gerekli temel unsurları ele almıştır. Bu dijital kültür, çabalarının tanınmasına ve öğretmenlerinin ve öğrencilerinin maksimum performansına dayanan operasyonel planlar oluşturmasına izin vermiştir.

UNIR Meksika, başarılı bir modelin tüm erdemlerini, sabit bir evrim ve Lisans ve Yüksek Lisans Dereceleri için sağlam bir evrim içinde konumlandırmayı başardı. Araştırma, eğitim, endüstri, mal ve hizmet üretimi gibi alanlarda profesyonellere yüksek talep sağlayan bir ülkemizde, UNIR Mexico, yaşayabilirlik, maliyetler ve avantajlar açısından elverişli ve benzersiz bir seçenek olarak sunulmaktadır. elde edilecek başarılar.

Sizi bu ayrılmaz, çoğul Üniversite'nin bir parçası olmaya davet ediyorum ve ilke ve değerlerine bağlı kalıyorum. Öğretmenler, öğrenciler, ilgili kurumlar ve uluslararası üniversitenin bu yenilikçi modelini bilmek ve girmekle ilgileniriz.

MTRO. Francisco David Mejía Rodríguez, Rektör UNIR México.

"Öğretmek için meslek ve tutkuyu temizle"

UNIR México'da, internet ve teknoloji dünyasının zaman ve mekan engellerini aşarak, bilgiye erişebilmemiz, etkileşimde bulunabilmemiz ve insanlarla işbirliği yapabilmemiz gerektiğine inanıyoruz.

Bu nedenle, üniversitenin iş dünyasına daha yakın hale getirilmesi, entegre eğitim ihtiyaçları, yeterliliklerin kazanılması ve bilginin üretilmesi için yeni yöntem ve yöntemlerle kaliteyi ve mükemmelliği yenilemek mümkündür.

UNIR Mexico, Meksika'da resmi olarak geçerli lisans ve yüksek lisans derecelerini (RVOE) ve çeşitli disiplinlerde çok sayıda Avrupalı ​​ustalığa sahiptir. Ülkemizin eğitim ihtiyaçlarına göre hem lisans hem de yüksek lisans derecelerine göre akademik teklifimizi arttırmak için çalışmaya devam ediyoruz.

UNIR'da çaba ve bağlılığın ödüllendirildiğine inanıyoruz. Tüm çabamızı, öğrencinin mümkün olan en iyi eğitimi alacağından emin olmak için koyuyoruz. Öğretme ve tüm eğitim topluluğunun tutkusu konusundaki net mesleğimiz, başarının en iyi garantisidir. "

Julieta Palma Anda, UNIR México Genel Müdürü.

Konumlar

 • Eje Vial 7 Sur, 8, 03920, Mexico City

 • Mexico City, Meksika

sorular