Keystone logo
UNIR - Mexico Sözlü Duruşmalarda Dava Ustası
UNIR - Mexico

Sözlü Duruşmalarda Dava Ustası

Online Mexico

18 Months

İspanyol

Yarı zamanlı

Request application deadline

01 Nov 2024

Request tuition fees

Uzaktan Eğitim

Tanıtım

Sözlü Denemelerde çevrimiçi Yüksek Lisans Derecesi ile en iyi dava tekniklerinde ustalaşın

UNIR Meksika'nın Sözlü Yargılamalar Yüksek Lisans Derecesi, size sözlü yargılama tekniklerindeki en son bilgileri öğrenmeniz ve ayrıca sözlü yargılamaları oluşturan aşamaların her birinde yasal çerçeveyi uygulamanız için gerekli bilgileri sağlayacaktır. Ayrıca, çalışmalarınızı profesyonel kariyerinizle birleştirerek yeni bilgiler edinme esnekliğine sahip olacaksınız.

Sözlü bir adli süreçle başarılı bir şekilde yüzleşmek için gerekli becerileri edineceksiniz. Sözlü Yargılamalarda çevrimiçi Yüksek Lisans Derecesi ile, yeni çekişmeli ceza adaleti sisteminin süreçlerini ve metodolojilerini ve ticari, medeni ve ailevi konulardaki yeni sözlü süreçleri analiz edecek, tasarlayacak ve uygulayacaksınız.

Davanın 4 ayağı hakkında bilgi edinin

Sözlü Denemelerde Yüksek Lisans Derecesi ile, hizmet ve etik bağlılık, liderlik ve sorumluluk, kendi kendine öğrenme ve eleştirel düşünme gibi profesyonel kariyerinizde kendiniz için belirlediğiniz tüm hedefleri geliştirme ve gerçekleştirme becerilerini elde edeceksiniz. Ek olarak, aşağıdakiler gibi temel ve temel unsurları derinlemesine inceleyeceksiniz:

 • Adli hitabet. Konuşmayı oluşturmayı, sözlü ve sözlü olmayan kısmını hazırlamayı ve her şeyden önce doğaçlamayı geliştirmeyi öğreneceksiniz.
 • Odada pazarlık Müzakere sürecinin temel araçlarını, davranışlarını ve tekniklerini ele alacaksınız.
 • Sorgulama tekniği. Sorgulama uygulamasının prosedürel yönlerinden tanıkların güvenilirliği için psikolojik ve ampirik kurallara kadar her şeyi ele alacaksınız.
 • Sözlü rapor ve tartışma. Etkili bir sözlü rapor alın.

Uygulamalı öğrenmeye odaklanan bir müfredat

UNIR México, yeni zorlukların üstesinden gelmek için profesyonel profilinizi geliştirebilmeniz için size hem teorik hem de pratik düzeyde güncel ve eksiksiz bilgi sağlayan kapsamlı bir eğitim sunmaktadır.

Sözlü Denemelerde Yüksek Lisans Derecesi, size UNIR Meksika Hukuku alanında aşağıdakiler aracılığıyla işbirliği yapan aktif profesyoneller, uzmanlar, şirket avukatları ve referans firmaları ile eğitim fırsatı sunar:

 • Hukuk Uygulama Sınıfı. Gerçek güncel olaylarla ilgili derslere ve oturumlara katılın.
 • Uygulamalı etkinliklerin teslimi. Bunu öğretmenlerin ve işbirlikçilerin rehberliğinde yapacaksınız.
 • İlk İşitmenin Prosedürel Klinik Gerçekleşmesi. Cezai konularda sözlü adalet sisteminin yargılanması sürecinde olacak. Yüksek Adalet Divanı eski ceza yargıcı Óscar Nava Díaz tarafından yürütülen 3 seanslı klinik.

Suçlu Profili Oluşturma ve Mağduriyet Semineri

UNIR México, Birleşik Polis Sendikası (SUP) ve Çalışmalar Vakfı'nın (FESUP) işbirliğiyle size Suç Profili Oluşturma ve Mağduriyet Konusunda bir Seminer'e ücretsiz ve öğrencilerimiz için tamamen isteğe bağlı olarak katılma fırsatı sunuyor.

Öğrenci, suç davranışı, suç olgusu (suçlu ve mağdur) ile ilgili konuların davranış analizi ilkeleri ve ayrıca bilinmeyen saldırganlar için bir suç profili çıkarma tekniği olan VERA yöntemini öğrenecektir.

metodoloji

UNIR'in yenilikçi metodolojisini keşfedin

Esnek, kişiselleştirilmiş ve etkili çalışma yöntemimiz sayesinde Master Derecenizi Sözlü Sınavlarda size en uygun hızda çalışın.

Bu metodoloji, en iyi eğitimi sunmak için canlı çevrimiçi sınıflara ve kişisel bir öğretmene dayanmaktadır.

 • Çevrimiçi canlı dersler: Tüm hafta boyunca programlanmış derslerimiz var, böylece dersinize yaşam hızınıza en uygun saatte katılabilirsiniz. Bir sınıfa katılamıyorsanız veya şüpheleriniz varsa, herhangi birine gecikmeli olarak erişebilir ve istediğiniz zaman, istediğiniz kadar görüntüleyebilirsiniz.
 • Kişisel öğretmen: İlk gün size kişisel bir öğretmen verilecek. Telefon ve e-posta yoluyla onunla iletişim halinde olacaksınız. O gün içinde size destek olacak ve ortaya çıkabilecek herhangi bir şüpheyi çözecektir.
 • Sanal Kampüs: UNIR'de okumak için ihtiyacınız olan her şey kampüste: sınıflar, öğretmenler, sınıf arkadaşları, kütüphane, öğretim kaynakları, programlar, sohbet, forumlar ve çok daha fazlası.
 • Didaktik kaynaklar: Eğitiminizi tamamlamak için farklı öğrenim kaynaklarına erişiminiz olacak: tamamlayıcı okumalar, temel fikirlerle özetler, ustalık sınıfları, öz değerlendirme testleri.

kabul

Okul Hakkında

sorular