Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
University at Albany

University at Albany

University at Albany

Tanıtım

Bu University at Albany

Forbes dergisi tarafından "Amerika'nın En İyi Kolejleri" arasında gösterilen yer, öğreneceğiniz, yaşayacağınız, gelişeceğiniz ve başarılı olacağınız yerdir. Bu mükemmelliktir - olağanüstü bir değerde.

New York'un başkentinde University at Albany Üniversitesi, Başkent Bölgesi'nin önde gelen kamu araştırma üniversitesidir ve 17.000'den fazla öğrenciye, bireysel başarıyı teşvik etmek için tasarlanmış bir ortamda büyük bir üniversitenin geniş fırsatlarını sunmaktadır.

University at Albany","author_url":"","source":""}" />

150679_Albanyentryplaza

Akademik mükemmellik

Başarınız 1 numaralı önceliğimizdir. Bu, özgeçmişinizi mezun olmadan önce oluşturacağınız anlamına gelir - sizi hayat sizi nereye götürürse götürür.

Sizi çok çeşitli alanlarda başarılı olmaya hazırlayan 50'den fazla lisans ana dalından ve 150'den fazla yüksek lisans programından seçim yapacaksınız.

Her çalışma alanında, dünya çapındaki akademisyenler ve öğretmenler olan fakülte tarafından eğitileceksiniz ─ pek çok kamu yararına derinden katkıda bulunan yaşamı güçlendirici araştırmalarla aktif olarak ilgileneceklerdir. Danışmanlar olarak, hem lisans hem de lisansüstü seviyelerde çok sayıda öğrenci-araştırma fırsatı sunar, becerilerinizi ve arzularınızı ilerletmek için size ilham verir.

 • # 77 ABD'deki En İyi Devlet Kolejleri - 2021 (ABD Haberleri ve Dünya Raporu)
 • Kuzeydoğu'da 32. sırada. Buck Kolejleri İçin En İyi Patlama - 2020 (Washington Aylık)
 • # 61 ABD devlet kolejlerinin yukarıdan aşağıya sıralaması - 2020 (Önce İş)
 • # 88 Amerika'nın En İyi Değer Kolejleri - 2019 (Forbes)

Ulusal Tanınmış Programlar

UAlbany eğitiminin mükemmelliği birçok bağımsız kaynak tarafından kabul edilmektedir. UAlbany, Forbes'in "Amerika'nın En İyi Kamu Kolejleri" nde en iyi üniversiteler arasında yer almaktadır ve US News & World Report, klinik psikoloji, ceza adaleti, kütüphane ve bilgi de dahil olmak üzere, lisansüstü programlarımızın çoğunu Amerika Birleşik Devletleri'ndeki en iyi 50 arasında sürekli olarak sıralamaktadır. çalışmalar, halkla ilişkiler, halk sağlığı, sosyoloji ve sosyal hizmet.

 • New York'taki 1 Numaralı Devlet Eğitim Okulu (US News & World Report - 2021)
 • 19. En İyi Lisansüstü Halkla İlişkiler Programları 2020 (ABD Haberleri ve Dünya Raporu)
 • 46. En iyi halk sağlığı lisansüstü okulları 2019 (US News & World Report)
 • # 2 En İyi Kriminoloji Enstitüleri - 2018 (US News & World Report)

Çeşitliliğe Bağlılık

University at Albany topluluğumuzun tüm üyelerine haysiyet ve saygıyla muamele edildiği, çeşitlilik ve katılım açısından zengin bir ortamı sürdürmeye kararlıdır. Bunun bir yolculuk olduğunun farkındayız, ancak birlikte çalışarak kampüs iklimi konularını ele alan eyleme geçirilebilir öğeleri belirlemeye aktif olarak dahil olabileceğimize inanıyoruz.

 • Irksal eşitliği geliştirmede ulusal bir lider olarak öne çıkarıldı - 2020 (Education Trust)
 • Ulusal 'HEED' Çeşitlilik Ödülü 2018, 2019, 2020 (INSIGHT into Diversity Magazine)

Kariyer hazırlığı

UAlbany sizi çok çeşitli mesleklerde kariyer yapmaya ve en iyi mezunlar, hukuk veya tıp fakültelerine girmeye hazırlar. Fortune 500 işletmelerinde ve her alanda stajlara ve kariyer hazırlığına, ayrıca Albany Tıp Merkezi ile erken güvence seçeneklerine ve Albany Hukuk Fakültesi ile benzersiz bir ortaklığa erişebileceksiniz. Akademik tekliflerimize yapılan son eklemeler arasında, bilgisayar mühendisliği, ülke güvenliği, acil durumlara hazırlık, dijital adli tıp, finansal piyasa düzenlemesi ve halk sağlığı gibi günümüzün en çok talep gören programlarından bazıları bulunmaktadır.

 • Sosyal hareketlilikte ilk% 7 en iyi performans gösteren ülkeler - 2021 (US News & World Report)
 • Kamu yararına katkılara göre en iyi% 12 en iyi ulusal üniversiteler - 2020 (Washington Aylık)
 • En İyi% 6 Sosyal Hareketlilik Asansörleri - 2020 (Şimdi Eğitim Reformu)
 • 2020'nin ilk% 2'si Yüksek öğrenim sosyal hareketlilik endeksi (CollegeNET)

Stratejik konum

New York Eyaletinin Başkent Bölgesi, Upstate New York'taki en yüksek istihdam oranına sahiptir ve hükümet, teknoloji, işletme, sağlık ve eğitim gibi hareketli endüstrilere ev sahipliği yapmaktadır. Üniversitenin konumu, deneyim kazanacağınız, becerilerinizi test edeceğiniz ve başarılı bir kariyere başlamaya hazırlanacağınız staj ve kamu hizmeti için size sınırsız fırsatlar sunar.

Üç farklı kampüs, çok sayıda fırsat

Uptown Kampüsü

Üniversitenin Albany'deki 1400 Washington Bulvarı'nda bulunan ana kampüsü, 1961-62 yıllarında ünlü Amerikalı mimar Edward Durell Stone tarafından tasarlandı. Kampüs, Stone'un kuleleri, kubbeleri, çeşmeleri, yükselen sütunları ve geniş kanopisi ile ifade edilen cesur birleşik tasarım tarzını yansıtıyor. Sonuç, çoğu geleneksel üniversite kampüsünün dağınık binalardan ve farklı mimari tarzlarından çarpıcı biçimde farklıdır.

Tutarlı bir yeni inşaat akışı, son on yılda Uptown Kampüsü'nü genişletti ve yeni bilim ve sanat tesisleri ve yönetim binaları ekledi. İşletme Fakültesi için yeni bir ev, 2013 sonbaharında açılan ABD Yeşil Bina Konseyi'nden LEED altın derecesi ile ödüllendirildi. Genişletme ve büyük yenileme çalışmaları, Üniversitenin Giriş Plaza'sını, ana çeşmesini, 20 katlı Carillon'u ve Kampüs Merkezi.

Uptown Kampüsü'nde ayrıca, çeşitli tiyatrolar, resital salonları ve prova eğitim alanı içeren Sahne Sanatları Merkezi bulunmaktadır; Kuzeydoğu'nun en iyi bölgesel müzelerinden biri olan Üniversite Sanat Müzesi; ve edebi sanatları teşvik eden okuyucular ve yazar öğrenciler için geniş bir eğitim üssü olan New York Eyalet Yazarlar Enstitüsü. Uptown Kampüsündeki diğer özel tesisler arasında bir Ulusal Hava Durumu Servisi meteoroloji laboratuvarı, fizik araştırmaları için doğrusal bir hızlandırıcı ve yüksek performanslı bilgi işlem ve ağı destekleyen son teknoloji bir veri merkezi bulunmaktadır. Öğrenci faaliyetlerinin merkezi, salonlar, toplantı ve yemek odaları, balo salonu, kafeterya, banka tesisleri, market, Barnes & Noble kitapçısı ve çeşitli fast-food ve sağlıklı yiyecek seçeneklerinin bulunduğu Kampüs Merkezi'dir. .

Konut

Uptown Kampüsündeki dört yurt dörtlüsü yaklaşık 1.200 öğrenciye ev sahipliği yapıyor ve sekiz, üç katlı salon ve 23 katlı bir kule içeriyor. Her dörtte salonlar ve dinlenme alanları, üç dörtlü ise yemek yeme olanakları içerir. Yakınlardaki Freedom Apartments apartman tarzı bir yaşama sahiptir ve Empire Commons 1.200 öğrenci için tek odalı apartman tarzı yaşam sağlar. Mimari olarak ödüllü, çevre dostu bir yaşam kompleksi olan Liberty Terrace, 500 daire tipi yatak daha sağlar. Barınma, Downtown Kampüsünün yakınında bulunan Alumni Quad'da da mevcuttur.

Spor Tesisleri

Açık hava dinlence tesisleri arasında ışıklandırılmış tenis kortları, basketbol ve voleybol sahaları ve UAlbany'nin çim hokeyi takımına ev sahipliği yapan Alumni Turf Field dahil olmak üzere çeşitli çok amaçlı oyun ve intramural alanlar bulunmaktadır. UAlbany erkek ve kadın lakrosuna ithaf edilen John Fallon Field, 2.500 kişilik oturma kapasitesine sahip. Futbol ve erkek ve kadın futboluna ev sahipliği yapan 8.500 koltuklu Tom ve Mary Casey Stadyumu 2013 sonbaharında açıldı. Ertesi yıl, UAlbany okulun şampiyona atletizm programı için yeni evini açtı. Dokuz şeritli bir pist yüzeyine ve saha etkinlikleri için doğal çim sahanın tamamen yenilenmesine sahiptir.

Kapalı spor tesislerine SEFCU Arena hakimdir. Yaklaşık 4.800 oturma kapasitesine sahip tesis, NCAA Division I Great Dane basketboluna ev sahipliği yapıyor ve ayrıca bir koşu parkuru, modern bir fitness merkezi, jakuziler ve diğer rehabilitasyon ekipmanları ile tam donanımlı bir atletik antrenman kompleksi, iki ana soyunma odası, ve birkaç küçük takım soyunma odası. Tüm tesisler engelli erişimine uygundur ve engelli seyirciler için belirlenmiş oturma alanlarına sahiptir. Beden Eğitimi Merkezi'nde havuz, soyunma odaları, ağırlık ve güreş odaları, dans stüdyosu, basketbol, hentbol ve squash kortları bulunmaktadır.

Şehir Merkezi Kampüsü

Albany'deki 135 Western Avenue'de bulunan Downtown Campus, 1909-66 yılları arasında ana kampüs olarak hizmet veren klasik Gürcü tarzı bir komplekstir. Yakın zamanda yenilenmiş, Rockefeller Halkla İlişkiler ve Politika Koleji, Ceza Adalet Okulu, Sosyal Refah Okulu ve Mühendislik ve Uygulamalı Bilimler Koleji'ne ev sahipliği yapmaktadır.

Sağlık Bilimleri Kampüsü

1996 yılında satın alınan ve Rensselaer'deki One University Place'de bulunan eski bir eczacılık kompleksi olan Sağlık Bilimleri Kampüsü, bölgenin gelişen biyobilim araştırma ve yüksek teknoloji merkezlerinden biridir. Akademik dayanağı Halk Sağlığı Okulu'dur ve araştırma tesisleri arasında Gen * NY * Sis Kanser Genomik Mükemmeliyet Merkezi'ne ev sahipliği yapan Kanser Araştırma Merkezi ve Fonksiyonel Genomik Merkezi bulunmaktadır.

152019_151855_20190509_podium-tulips__MG_2936.jpg

Kampüs Özellikleri

Üç farklı kampüs, çok sayıda fırsat

Uptown Kampüsü

Üniversitenin Albany'deki 1400 Washington Bulvarı'nda bulunan ana kampüsü, 1961-62 yıllarında ünlü Amerikalı mimar Edward Durell Stone tarafından tasarlanmıştır. Kampüs, Stone'un kuleleri, kubbeleri, çeşmeleri, yükselen sütunları ve geniş kanopisi ile ifade edilen cesur birleşik tasarım stilini yansıtıyor. Sonuç, çoğu geleneksel üniversite kampüsünün dağınık binalarından ve farklı mimari tarzlarından önemli ölçüde farklıdır.

Tutarlı bir yeni inşaat akışı, son on yılda Uptown Kampüsü'nü genişleterek yeni bilim ve sanat tesisleri ve yönetim binaları ekledi. İşletme Fakültesi için yeni bir ev, 2013 sonbaharında açılan ABD Yeşil Bina Konseyi tarafından LEED altın derecesi ile ödüllendirildi. Genişletme ve büyük yenileme çalışmaları, Üniversitenin Giriş Meydanı'nı, ana çeşmeyi, 20 katlı Carillon'u ve Kampüs Merkezi.

Uptown Kampüsü'nde ayrıca çeşitli tiyatrolar, resital salonları ve prova eğitim alanı bulunan Gösteri Sanatları Merkezi bulunmaktadır; Kuzeydoğudaki en iyi bölgesel müzelerden biri olan Üniversite Sanat Müzesi; ve New York Eyalet Yazarları Enstitüsü, okurlar ve edebi sanatları geliştiren yazar öğrenciler için geniş bir eğitim üssü. Uptown Kampüsündeki diğer özel tesisler arasında Ulusal Hava Servisi meteoroloji laboratuvarı, fizik araştırmaları için doğrusal bir hızlandırıcı ve yüksek performanslı bilgi işlem ve ağ oluşturmayı destekleyen son teknoloji bir veri merkezi bulunmaktadır. Öğrenci etkinliklerinin merkezi, dinlenme salonları, toplantı ve yemek odaları, balo salonu, kafeterya, bankacılık tesisleri, market, Barnes & Noble kitapçısı ve hem fast-food hem de sağlıklı yemek seçeneklerinin bulunduğu Kampüs Merkezidir. .

Konut

Uptown Kampüsündeki dört rezidans dörtlüsünün her biri yaklaşık 1.200 öğrenciye ev sahipliği yapar ve sekiz, üç katlı salon ve 23 katlı bir kule içerir. Her dörtlü salonlar ve dinlenme alanları içerir ve üç dörtlü yemek tesisleri içerir. Yakınlardaki Freedom Apartments apartman tarzı yaşama sahiptir ve Empire Commons 1.200 öğrenci için tek odalı apartman tarzı yaşam sağlar. Mimari açıdan ödüllü, çevre dostu bir yaşam kompleksi olan Liberty Terrace, 500 apartman tarzı yatak daha sağlıyor. Konaklama, Downtown Kampüsü yakınında bulunan Mezunlar Dörtlü'nde de mevcuttur.

Spor Tesisleri

Açık hava eğlence tesisleri arasında ışıklı tenis kortları, basketbol ve voleybol sahaları ve UAlbany'nin çim hokeyi takımına ev sahipliği yapan Alumni Turf Field dahil olmak üzere çeşitli çok amaçlı oyun ve intramural alanlar bulunmaktadır. UAlbany erkek ve kadın lakroslarına adanan John Fallon Field, 2.500 kişilik oturma kapasitesine sahip. Futbol ve erkek ve kadın futboluna ev sahipliği yapan 8.500 kişilik Tom ve Mary Casey Stadyumu 2013 sonbaharında açıldı. Ertesi yıl, UAlbany okulun şampiyona atletizm programı için yeni ev alanını açtı. Dokuz şeritli bir pist yüzeyine ve saha etkinlikleri için doğal çim sahanın tamamen yenilenmesine sahiptir.

Kapalı spor tesislerine SEFCU Arena hakimdir. Yaklaşık 4.800 kişilik bir arena oturma kapasitesine sahip olan tesis, NCAA Division I Great Dane basketboluna ev sahipliği yapmakta ve ayrıca bir koşu parkuru, modern bir fitness merkezi, jakuziler ve diğer rehabilitasyon ekipmanları ile tam donanımlı bir atletik antrenman kompleksi, iki ana soyunma odası, ve birkaç küçük takım soyunma odası. Tüm tesisler engelli erişimine uygundur ve engelli seyirciler için belirlenmiş oturma alanlarına sahiptir. Beden Eğitimi Merkezi bünyesinde havuz, soyunma odaları, ağırlık ve güreş odaları, dans stüdyosu, basketbol, hentbol ve squash kortları bulunmaktadır.

Şehir Merkezi Kampüsü

Albany'deki 135 Western Avenue'de bulunan Downtown Kampüsü, 1909-66 yılları arasında ana kampüs olarak hizmet veren klasik Gürcü tarzı bir komplekstir. Yakın zamanda yenilenmiş, Rockefeller Halkla İlişkiler ve Politika Koleji, Ceza Adalet Okulu, Sosyal Refah Okulu ve Mühendislik ve Uygulamalı Bilimler Koleji'ne ev sahipliği yapmaktadır.

Sağlık Bilimleri Kampüsü

1996 yılında satın alınan ve Rensselaer'deki One University Place'de bulunan eski bir ilaç kompleksi olan Sağlık Bilimleri Kampüsü, bölgenin gelişen biyobilim araştırma ve yüksek teknoloji merkezlerinden biridir. Akademik çapası Halk Sağlığı Okulu'dur ve araştırma tesisleri arasında Gen*NY*Sis Kanser Genomiğinde Mükemmeliyet Merkezi'ne ev sahipliği yapan Kanser Araştırma Merkezi ve Fonksiyonel Genomik Merkezi bulunmaktadır.

  Sıralamalar

  • #77 ABD'deki En İyi Devlet Kolejleri - 2021 (US News & World Report)
  • Kuzeydoğuda #32. Buck Kolejleri için En İyi Patlama - 2020 (Washington Aylık)
  • #61 ABD devlet kolejlerinin yukarıdan aşağıya sıralaması - 2020 (Önce İşletme)
  • #88 Amerika'nın En Değerli Kolejleri - 2019 (Forbes)

  • NY'de 1. Devlet Eğitim Okulu (US News & World Report - 2021)
  • #19 En İyi Mezun Halkla İlişkiler Programları 2020 (US News & World Report)
  • #46 En iyi halk sağlığı lisansüstü okulları 2019 (US News & World Report)
  • 2. En İyi Kriminoloji Lisansüstü Okulları - 2018 (US News & World Report)

  Konumlar

  • Albany

   1400 Washington Avenue, Albany, NY 12222, 12222, Albany

   sorular