Keystone logo
University At Buffalo Law School

University At Buffalo Law School

University At Buffalo Law School

Tanıtım

Ülkedeki en güçlü kamu hukuku okulları ve disiplinler arası çalışmalar için birinci sınıf bir merkez arasında yer alan Buffalo Hukuk Fakültesi, öğrencilere güçlü bir teorik temel ve rekabetçi bir ortamda başarılı olmak için ihtiyaç duydukları pratik araçları sağlar.

New York Eyalet Üniversitesi sistemindeki tek hukuk okulu olan Buffalo Hukuk Fakültesi'ndeki Üniversite, Amerika Birleşik Devletleri'nin kuzeydoğusundaki en büyüğü olan dünya çapında araştırma yoğun bir devlet üniversitesinin amiral gemisi kampüsünde yer almaktadır. Uluslararası sınırda bulunan birkaç hukuk okulundan biri olarak, yeni sınır ötesi yasal çalışmalar yoğunluğumuz da dahil olmak üzere çok sayıda sınır ötesi öğrenme fırsatı sunuyoruz. Ulusal düzeyde önde gelen öğretim üyelerimizin birçoğunun doktora derecesi vardır. Hukuk derecelerine ek olarak, uzmanlar tarafından öğretilen çok çeşitli disiplinler arası kurs seçenekleri sunmamızı sağlar.

Yenilikçi Ocak ayı kısa kurslarımız, gerçek hayattaki avukatlığın içeriden bir görünümünü ve Paris'te vergi hukuku, Yeni Zelanda'da uluslararası ticaret hukuku, Tayland'da hukuk kültürü ve Washington, DC'de insan hakları hukuku dahil olmak üzere çeşitli konular ve forumlar menüsü sunar. Sınıfı hizmetle birleştirmenin faydaları, ülkenin en güçlüleri arasında yer alan uygulamalı kurslarımızda bir araya geliyor. Bu kurslar, tam zamanlı bir öğretim üyesi altında önemli bir hukuk alanı çalışmasını, pratik avukatların rehberliğinde toplumdaki hizmetle birleştirir.

Konumlar

  • Buffalo

    Mary Talbert Way,211, 14260, Buffalo

    sorular