Keystone logo
University of Baltimore School of Law

University of Baltimore School of Law

University of Baltimore School of Law

Tanıtım

University of Baltimore School of Law , mezunlarının hukuku uygulamaya son derece iyi hazır olmalarını sağlamak için doktrin derslerini, yoğun yazma eğitimini, ulusal olarak tanınan klinikleri ve toplum temelli öğrenmeyi birleştiren titiz bir pratik eğitim sağlar.

University of Baltimore School of Law , geleneksel çalışmanın yanı sıra klinik ve avukatlık kursları yoluyla doktrin, bakış açısı ve beceriler öğreneceksiniz. Hukuk eğitiminiz, dergi çalışmaları ve öğrenci organizasyonlarına ve hükümete üyeliğin yanı sıra yerel, ulusal ve küresel konulara odaklanan merkezlere katılımla zenginleştirilir.

Bir okul mezunu olarak, hukuk mesleğine, müvekkillerin hukuki sorunlarını analiz etmeye, mahkemelere ve idari makamlara sözlü ve yazılı sunumlar yapmaya ve bir dizi konuda olumlu değişimi savunmaya son derece iyi hazırlanmış olarak gireceksiniz. Hukuk Fakültesi mezunları, birçoğu avukat ve yargıç olarak tanınmış kamusal pozisyonlarda hizmet etmekte, hukuk mesleği yoluyla kendi ve diğerlerinin hayatlarını değiştirmektedir.

Konumlar

  • Baltimore

    North Charles Street,1401, 21201, Baltimore

    sorular