Keystone logo
University of Bristol Law School

University of Bristol Law School

University of Bristol Law School

Tanıtım

Dünya lideri bir üniversitede İngiltere'deki ilk 10 Hukuk Fakültesi arasındayız. Zengin lisansüstü derece portföyümüz, hukuk ve ötesinde en iyi kariyerleri sürdürmek için gereken bilgi ve becerilerle mezun olmanız için öğretim ve araştırma mükemmelliğini birleştiren dünyaca ünlü akademisyenler tarafından şekillendirilir ve sunulur. (*Complete University Guide 2023 / ** #61 QS World University Rankings 2023)

Lisansüstü derecelerimiz

Kendiniz bir uzman olabilmeniz için dünyanın önde gelen akademisyenlerinden öğrenin

Entelektüel olarak talepkar, araştırmaya dayalı müfredatımız, alanlarında lider olan akademisyenler tarafından verilmektedir. Bir Russell Group üniversitesi ve hukuk araştırmalarında mükemmellik (REF 2021'in analizi) açısından Birleşik Krallık'taki ilk 3 üniversite arasında yer alan akademisyenlerimiz, hukuk araştırmalarının çeşitli alanlarında öncülük etmektedir. Mezunlarımızın dünya çapında ve birçok sektörde politika ve mevzuatı şekillendirmek ve bilgilendirmek için dışa dönük durmasını sağlayan, öğretim ve araştırma mükemmelliğinin bu birleşimidir.

Çok çeşitli LLM'ler arasından seçim yapın

Akademisyenlerimizin bilgisi ve uzmanlığı, LLM Hukuk ve İnovasyon, LLM Uluslararası Hukuk, LLM Bankacılık ve Finans, LLM Sağlık, Hukuk ve Toplum, İnsan Hakları Hukukunda LLM, Çevrede LLM gibi programlarla farklı ve heyecan verici LLM yelpazemizi bilgilendirir. Sürdürülebilirlik ve İş ve aralarından seçim yapabileceğiniz çok daha fazlası.

Kendi derecenizi uyarlayın

Akademisyenlerimizin öncü araştırmaları, kendi derecenizi uyarlamanıza olanak tanıyan çok çeşitli isteğe bağlı modülleri de etkilemiştir. Örneğin, LLM Hukuku ve Küreselleşme, BT hukuku, Fikri Mülkiyet Hukuku ve Çevre Hukukundan Ceza Hukuku ve Ceza Adaletine kadar uzanan modüller sunar - bu da onu hem uluslararası hem de yerel öğrenciler için popüler bir seçim haline getirir.

Hukuk dışı mezunlar için heyecan verici fırsatlar

Hukuk Yüksek Lisansımız hızlandırılmış, hızlandırılmış, üst düzey bir yüksek lisans derecesidir. Bu hukuk dönüştürme kursu, bir LLB ile üç yerine iki yılda mezun olmanızı ve bir yıllık Hukuk Yüksek Lisans Diploması ile mümkün olandan daha derin bir hukuk ve yasal muhakeme anlayışı ile mezun olmanızı sağlayacaktır. Bu kursta, akademisyenlerimizin uzmanlığını yansıtan isteğe bağlı birimlerle uzmanlık eğitimi alma şansına da sahip olacaksınız - gelecekteki kariyeriniz için sahip olduğunuz en yüksek hedeflere ulaşmanıza yardımcı olması açısından kursu farklı kılacaksınız.

Kariyer programımız

Çok çeşitli kariyerlere erişmek için bilgi ve beceri kazanın

Bristol Üniversitesi'ni seçmek, kariyer odaklı etkinliklerden oluşan zengin bir takvime erişim elde etmek ve Okul, mezunlarımız, uluslararası hukuk firmaları, sivil toplum kuruluşları ve çeşitli erişim için gerekenler konusunda uzmanlığa sahip özel bir kariyer danışmanı arasında güçlü bir işbirliğine erişim kazanmak anlamına gelir. yasal Pathways . University of Bristol Law School 'de eğitim almak, kariyer hedeflerinizi gerçekleştirmek ve hukuk içinde veya dışında mükemmelleşmek için gereken beceriler, bilgiler ve bağlantılar ile mezun olmak anlamına gelir.

İnsan hakları, hukuk teknolojisi ve kriminoloji alanlarında uygulamalı klinik yasal deneyim ve iş fırsatları elde edin

Öğrenciler tarafından yönetilen pro bono hukuk hizmetimiz, İnsan Hakları Hukuku Kliniği ve Freedom Law Clinic ve Empowering the Innocent (dünyaca ünlü Innocence'ın kurucusu tarafından kurulan bir girişim) gibi ceza hukuku ve adalet sistemini ele alan girişimler aracılığıyla Projesi), çok çeşitli sektörlerdeki işverenlerin değer vereceği, tanınmış, gerçek yaşam deneyimi kazanabilirsiniz. Diğer fırsatlar arasında mentorluk programları, insan hakları ve yasal teknoloji yerleşimleri ve çok daha fazlası yer alır.

Bizim tesisler

Harika tesislerde, heyecan verici bir Birleşik Krallık şehrinde ve Londra dışındaki en büyük hukuk merkezinde yaşayın ve öğrenin

Hukuk Fakültesi tesisleri, gelenek ve yeniliğin en iyi karışımını sağlar. Öğretimin çoğu, gotik kulesi, Harry Potter benzeri büyük salonu ve kütüphanesi ve konferans salonlarının gargoyle çerçeveli pencereleri ile Bristol'ün kalbindeki ikonik Wills Memorial Building'de verilmektedir. Yolun karşısında, Berkeley Meydanı'nda, modern araştırma odaları, seminer ve öğretmen odaları ve münazara ve müzakere becerilerinizi de test edebileceğiniz son teknoloji bir farazi mahkemeye ev sahipliği yapmak için yakın zamanda yenilenmiş başka bir tarihi bina var. Bristol canlı, kültürel olarak çeşitli bir şehirdir; sıcak ve arkadaş canlısı hissettirecek kadar küçük, ancak bir dizi kulüp, spor etkinliği ve toplum ve gönüllülük grupları dahil olmak üzere olağanüstü ders dışı fırsatlar sağlayacak kadar büyüktür.

Bristol'ü seçin ve yasayla hayal edebileceğinizden çok daha fazlasını yapın.

Neden Bristol?

Okul Müdürü Hukuk Fakültesine giriş

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Konumlar

Konumlar
 • Bristol

  Wills Memorial Building, Queens Road, Clifton, Avon, BS8 1RJ, Bristol

  • twitter
  • facebook
  • youtube
  • linkedin

sorular