Keystone logo
University of Bristol Law School

University of Bristol Law School

University of Bristol Law School

Tanıtım

Dünya lideri bir üniversitede** Birleşik Krallık'taki en iyi 10 Hukuk Fakültesinden* biriyiz. Zengin lisansüstü derece portföyümüz, öğretim ve araştırma mükemmeliyetini birleştiren dünyaca ünlü akademisyenler tarafından şekillendirilmekte ve sunulmaktadır; böylece hukuk ve ötesinde prestijli kariyerlere devam etmek için gereken bilgi ve becerilerle mezun olursunuz. (*Tam Üniversite Rehberi 2024 / ** en iyi 60 QS Dünya Üniversite Sıralaması 2023)

Lisansüstü derecelerimiz

Kendiniz de uzman olabilmek için dünyanın önde gelen akademisyenlerinden bilgi edinin

Entelektüel açıdan zorlu, araştırmaya dayalı müfredatımız, alanlarında lider akademisyenler tarafından verilmektedir. Bir Russell Group üniversitesi ve hukuk araştırmalarında mükemmellik açısından Birleşik Krallık'taki en iyi 3 üniversiteden biri olarak (REF 2021 analizi), akademisyenlerimiz hukuki araştırmanın çeşitli alanlarında öncülük etmektedir. Mezunlarımızın dünya çapında ve birçok sektörde politika ve mevzuatı şekillendirmek ve bilgilendirmek için öne çıkmasını sağlayan şey, bu öğretim ve araştırma mükemmelliği birleşimidir.

Çeşitli LLM'ler arasından seçim yapın

Akademisyenlerimizin bilgi ve uzmanlığı, LLM Hukuk ve İnovasyon, LLM Uluslararası Hukuk, LLM Bankacılık ve Finans, LLM Sağlık, Hukuk ve Toplum, İnsan Hakları Hukukunda LLM, Çevrede LLM, LLM gibi programlarla farklı ve heyecan verici LLM yelpazemizi bilgilendirir. Sürdürülebilirlik ve İş ve aralarından seçim yapabileceğiniz çok daha fazlası.

Kendi derecenizi uyarlayın

Akademisyenlerimizin öncü araştırmaları, kendi derecenizi uyarlamanıza olanak tanıyan çeşitli isteğe bağlı modülleri de etkilemiştir.

Hukuk dışı mezunlar için heyecan verici fırsatlar

Hukuk Yüksek Lisansımız hızlandırılmış, üst düzey bir yüksek lisans derecesidir. Bu yasa dönüştürme kursu, LLB ile üç yıla kıyasla iki yılda mezun olmanızı ve bir yıllık bir kursla mümkün olandan daha derin bir yasa ve hukuki muhakeme anlayışıyla mezun olmanızı sağlayacaktır. Bu kursta aynı zamanda akademisyenlerimizin uzmanlığını yansıtan isteğe bağlı birimlerle uzman çalışma şansına da sahip olacaksınız; bu, gelecekteki kariyeriniz için sahip olduğunuz en yüksek hedeflere ulaşmanıza yardımcı olmak açısından onu diğerlerinden ayıracak.

Kariyer programımız

Çok çeşitli kariyerlere erişim sağlayacak bilgi ve becerileri kazanın

Bristol Üniversitesi'ni seçmek, kariyer odaklı etkinliklerden oluşan zengin bir takvime ve Okul, mezunlarımız, uluslararası hukuk firmaları, sivil toplum kuruluşları ve çeşitli erişimlere erişim için gerekenler konusunda uzmanlığa sahip özel bir kariyer danışmanı arasında güçlü bir işbirliğine erişim anlamına gelir. yasal Pathways University of Bristol Law School okumak, kariyer hedeflerinizi gerçekleştirmek ve hukuk içinde veya dışında başarılı olmak için gereken beceriler, bilgi ve bağlantılarla mezun olmak anlamına gelir.

İnsan hakları, hukuk teknolojisi ve kriminoloji alanlarında uygulamalı klinik hukuki deneyim ve iş fırsatları edinin

Öğrenciler tarafından yürütülen ücretsiz hukuk hizmetimiz, İnsan Hakları Hukuk Kliniği ve Özgürlük Hukuku Kliniği ve Masumiyeti Güçlendirmek (küresel olarak ünlü Masumiyet'in kurucusu tarafından kurulan bir girişim) gibi ceza hukuku ve adalet sistemiyle mücadele eden girişimler aracılığıyla Projesi), çok çeşitli sektörlerdeki işverenlerin değer vereceği, kabul görmüş, gerçek hayattaki hukuk deneyimini kazanabilirsiniz. Diğer fırsatlar arasında mentorluk programları, insan hakları ve yasal teknoloji yerleştirmeleri ve çok daha fazlası yer alıyor.

Bizim tesisler

Harika tesislerde, heyecan verici bir Birleşik Krallık şehrinde ve Londra dışındaki en büyük hukuk merkezlerinden birinde yaşayın ve öğrenin

Hukuk Fakültesi tesisleri gelenek ve yeniliğin en iyi karışımını sağlar. Öğretimin büyük bir kısmı, gotik kulesi, Büyük Salonu ve kütüphanesi ile konferans salonlarının çirkin çerçeveli pencereleriyle Bristol'ün kalbindeki ikonik Wills Memorial Binası'nda verilmektedir. Berkeley Meydanı'ndaki yolun karşısında, modern araştırma odalarına, seminer ve öğretmen odalarına ve ayrıca münazara ve müzakere becerilerinizi test edebileceğiniz son teknoloji Moot Court'a ev sahipliği yapan başka bir tarihi bina daha var. Bristol'un kendisi canlı, kültürel açıdan çeşitliliğe sahip bir şehirdir; sıcak ve samimi hissettirecek kadar küçük, ancak bir dizi kulüp, spor faaliyetleri ve topluluk ve gönüllü gruplar da dahil olmak üzere olağanüstü ders dışı fırsatlar sağlayacak kadar büyüktür.

Neden Bristol?

Okul Müdürü Hukuk Fakültesi'ne giriş

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Konumlar

  • Bristol

    Wills Memorial Building, Queens Road, Clifton, Avon, BS8 1RJ, Bristol

sorular