Keystone logo
University of Hawai‘i at Mānoa, William S. Richardson School of Law

University of Hawai‘i at Mānoa, William S. Richardson School of Law

University of Hawai‘i at Mānoa, William S. Richardson School of Law

Tanıtım

UH Mānoa hakkında

1907 yılında kurulan Mānoa'daki Hawaii Üniversitesi (UH Mānoa), Hawaii Üniversitesi Üniversitesinin amiral gemisi konumunda. UH Mānoa'nın eşsiz araştırma fırsatlarından, farklı topluluklardan, ulusal sıralamada Bölüm I atletizm programından ve güzel manzaradan yararlanmak için, bir seçim yeri, öğrenci ve öğretim üyesi ülke ve dünyadan geliyor. ABD kolejleri ve üniversiteleri arasında sürekli olarak "en iyi değer" seçildi, öğrencilerimiz uygun bir fiyata güçlü bir eğitim aldı.

77127_waikiki-beach-581102_640.jpg

Honolulu, HI hakkında

Honolulu, Hawaii eyaletinin en büyük şehridir ve aynı zamanda Eyalet Başkenti'ne ev sahipliği yapmaktadır. "Korunmuş liman" veya "korunan koy" anlamına gelen Honolulu'nun, 2000 yıl kadar erken bir tarihte kurulduğuna inanılmaktadır. Şehir 1800'lerin ortalarında Hawaii Adaları'nın ana merkezi olarak sağlam bir şekilde kurulmuştur. Hawaiʻi, 1959'da Birliğe 50. Devlet olarak resmen kabul edildiğinde Aloha Devleti oldu.

Bugün, Honolulu Amerika'nın birçok benzersiz özelliği ve özelliği ile en güvenli şehirlerinden biridir. Amerika'nın tek kraliyet sarayına ev sahipliği yapar ve tropik iklimi, gür yeşil manzarası, farklı nüfusu ve aloha olarak bilinen toplum ruhuyla bilinir.

77128_hawaiian-hula-dancers-377653_640.jpg

Görevimiz

William S. Richardson Hukuk Fakültesi, adalet ve hukukun üstünlüğünü ilerleten hukuk ve ilgili mesleklerin uygulamasında mükemmellik için öğrencileri hazırlayan, işbirlikçi, çok kültürlü bir topluluktur.

Öğretim, burs ve kamu hizmetlerinde mükemmellik ile yüksek nitelikli, etik profesyonelleri geliştiriyoruz.

Hawai'nin çeşitliliğini ve değerlerini kucaklıyoruz ve eyaletimize ve Pasifik bölgesine özel bir sorumluluk kabul ediyoruz.

Çevre hukuku, Yerli Hawai hukuku ve Pasifik-Asya yasal çalışmalarında lideriz.

77129_honolulu-1124096_640.jpg

Akreditasyon

Mānoa'daki Hawai'i University of William S. Richardson Hukuk Fakültesi, 1982'den beri Amerikan Barolar Birliği'nin Hukuk Eğitimi ve Kabulü Bölümü Konseyi tarafından akredite edilmiştir. Hukuk Eğitimi Bölümü ile temasa geçilebilir. 321 North Clark Street, Chicago, IL 60610'da veya (312) 988-6738 numaralı telefondan. Hukuk fakültesi 1989'dan beri Amerikan Hukuk Okulları Birliği (AALS) üyesidir.

Konumlar

Konumlar
  • Honolulu

    Dole Street,2515, 96822, Honolulu

    sorular