Keystone logo
© BIMM University
University of Law Online Postgraduate

University of Law Online Postgraduate

University of Law Online Postgraduate

Tanıtım

Hukuk Üniversitesi, İngiltere'nin en köklü uzman hukukçularından biridir. Önde gelen eğitim firması Gibson'ın oluşumuyla köklerimizi 1876'ya kadar izleyebiliriz.

Zengin bir miras ve yenilikçilik ve çağdaş öğretim uygulamaları için bir üne sahip olarak, sürekli olarak en iyi yasal zihinleri geliştirmeye odaklanıyoruz.

Bizi Farklı Kılan Nedir?

Bizi diğer üniversitelerden ayıran şey, şu anki ve gelecekteki avukatlarımızın öğrettikleri, pratik, interaktif bir etkileşim ile gerçekçi, profesyonel ve çağdaş bir bağlamda öğrenmeleri gerektiğidir. Bu yüzden iletişim saatlerimizi yüksek tutuyoruz ve öğretim gruplarımız küçük.

Yenilik ve Çağdaş Öğretim Uygulamaları

Tüm kurslarımız - lisans hukuk derecelerimizden pazar lideri lisansüstü kurslarımıza ve mesleki gelişim programlarımıza kadar - hızla değişen dünyada rekabet edebilecekleri kendine güvenen avukatlar sağladığı kanıtlanmış benzersiz, çeşitli ve yenilikçi bir öğrenme yaklaşımı ile tasarlandı. yasal hizmetlerin Problem çözme becerilerini geliştirmeye, tartışmaları tartmaya, eleştirel düşünmeye ve ticari farkındalığa odaklanarak, kurslarımız sizi çalışma dünyasının gerçek hayatındaki zorluklarına hazırlamak için tasarlanmıştır.

Güçlü bağlantılar

Eğitim ve öğrenim alanındaki mükemmeliyetlerimiz, yasal hizmetler pazarında dünya çapındaki bağlantıları kurmamıza yardımcı oldu. Bu nedenle, birçok önde gelen küresel hukuk firması, sadece kendi insanlarını geliştirmek için bizimle çalışmaktadır ve her türden yasal işveren, öğrencilerimizle tanışmak istemektedir. Aynı zamanda, dünyanın dört bir yanındaki hukuk okulları ve meslek kuruluşları, bizimle stratejik ittifaklar kurmayı seçiyorlar.

Kanun Anlayışı

Hukuk Üniversitesi uluslararası alanda tanınan bir hukuk uzmanıdır. Akademik araştırmaya odaklanmak yerine, amacımız hukuk mesleği ve yeni nesil avukatlar için önemli olan konularda liderler olarak düşünmektir. Kurslarımız, yasanın kilit alanlarına derinlemesine bir bakış sunmakta ve öğrenilenleri daha iyi bağlamlandırmak için hukuk sisteminin daha geniş bir bakış açısını sunmaktadır.

En Tecrübeli Eğitmenler

250'den fazla öğretmenimiz, çoğu halen pratikte olan ve avukatlar olup, hepsi de öğrencilerimize aktarabilecekleri geniş pratik deneyime sahiptir. Bu süreci, yüksek seviyeli öğrenciye özel temas süresi ve küçük sınıf boyutları ile kolaylaştırıyoruz - birçok hukuk bürosunun stajyerlerinin bizimle çalışmak konusunda ısrar etmesinin nedenlerinden biri.

İstihdam edilebilirliğe Odaklanmış

Yalnızca uygulamaya dayalı eğitime odaklanıyoruz ve öğrencilere pazar lideri hukuk kariyer hizmetimize ve yasal boşluk veritabanımıza, bizimle bir yer kabul eder etmez erişimini sağlıyoruz. Öğrenciler ayrıca, yerel topluluktan gerçek müşterilere yardımcı olarak değerli iş deneyimi kazanmalarına olanak tanıyan öncü ve ödüllü profesyonel bono programlarımızdan da yararlanır.

Erişimi Genişletmek

Hukuk mesleğine erişimi ciddiye alma sorumluluğumuzu üstleniyor ve yetenekli Hukuk Üniversitesi öğrencilerinin hukuki eğitimlerini finanse etmelerine ve kariyer hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için çok çeşitli burslar sunuyoruz.

Konumlar

  • London

    London, Birleşik Krallık

    sorular