Keystone logo
University of Law Online Postgraduate LLM Aile Hukuku - Tam zamanlı
University of Law Online Postgraduate

LLM Aile Hukuku - Tam zamanlı

Online United Kingdom

12 Months

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Sep 2024

GBP 11.350

Uzaktan Eğitim

Tanıtım

Yeni Hukuk Yüksek Lisans programlarımızdan LLM'lerimiz, hukukun belirli bir uzmanlık alanının pratik uygulamasını keşfetmek isteyen hukuk ve hukuk dışı mezunlar için tasarlanmıştır. Yüz yüze veya çevrimiçi çalışın.

LLM Aile Hukuku - Tam zamanlı

Aile Hukukunda çevrimiçi bir Hukuk Yüksek Lisansı (LLM), hukuk ve hukuk dışı mezunların akademik yasal bilgilerini geliştirmek için tasarlanmış bir lisansüstü derecesidir. Bu uluslararası kabul görmüş Yüksek Lisans kursu, size aile hukuku endüstrisinde ilerleme becerileri kazandıracak ve Pathways için Avukat, Avukat, Avukat Yardımcısı ve daha fazlası olarak bir kariyere kapı açabilir.

Yasa bağlam içinde

Seçtiğiniz hukuk alanında temel derinlemesine bilgi ve içgörü kazanın ve gerçek dünyada uygulandıkları şekliyle hukuk kurallarının önemini anlayın.

Esnek çalışma

Program yapısı oldukça esnektir. Size uygun olan ve kariyer hedefleriniz ne olursa olsun, kendi derecenizi Pathway tasarlayabilirsiniz.

Konu uzmanları tarafından öğretildi

Sadece teoriye değil, hukuk pratiğine odaklanan araştırma ve öğretim akademisyenlerinin yanı sıra eski ve mevcut uygulayıcıların bir kombinasyonu tarafından öğretildi.

Kurs gereksinimleri

Öğrenciler, herhangi bir konuda 2:2 veya üzeri veya eşdeğer niteliklerde bir Birleşik Krallık lisans derecesine sahip olmalıdır. Hukuk dışı öğrenciler, bir LLB'yi (veya eşdeğerini) veya en az 80 QCF kredisi değerinde en az 3 hukuk modülünü başarıyla tamamladıklarını kanıtlamadıkları sürece, İngiliz Hukuk Sisteminin Temel İlkelerini kapsayan zorunlu iki haftalık bir eğitimi tamamlamalıdır. içermelidir - İngiliz Hukuk Sistemi, Sözleşme Hukuku ve Haksız Fiil Hukuku.

kurs ayrıntıları

LLM Family Law Online, size pratikte aile hukuku hakkında derinlemesine bilgi sağlayacak yenilikçi, esnek bir programdır. Bu ders, boşanma ve dağılma, ebeveynlik, özel ve resmi çocuklar, evlat edinme, birlikte yaşama ve ev içi istismar gibi konuları inceleyecektir.

Bizimle LLM Aile Hukukunu incelediğinizde:

 • Konu uzmanları, eski ve mevcut uygulayıcılar ve araştırma ve öğretim odaklı akademisyenler tarafından öğretilmelidir.
 • Program geliştirmemizi bilgilendiren firmalar, düzenleyiciler ve akreditasyon kurumlarıyla stratejik ortaklıklardan yararlanın.
 • Önemli aktarılabilir beceriler kazanarak ve kariyer ekibimizle kariyerinizin haritasını çıkararak istihdam edilebilirliğinizi artırın.
 • Ağınızı güçlendirin - uluslararası ölçekte diğer öğrenciler, öğretim üyeleri ve sektör profesyonelleriyle bağlantı kurun ve gelecekteki yerleşimler ve iş fırsatları için fırsatları araştırın.
 • Kazanç potansiyelinizi artırın - 2020 Mezun İşgücü Piyasası İstatistikleri, lisansüstü öğrencilerinin mezun meslektaşlarından ortalama 7.000 £ daha fazla kazandığını ortaya koydu.
 • Rekabette öne geçin - ilgilendiğiniz konu hakkında derinlemesine bilgi edinin ve size iş piyasasında rekabet avantajı sağlayacak bir konu uzmanı olun.
 • Çalışan lisansüstü öğrencilerin %94'ü mezun olduktan 15 ay sonra yüksek vasıflı mesleklerde çalışıyordu (2019/20 Mezun Çıktıları verileri).
 • Hukuk Teknolojisinin geleceğine hazırlanın - hukuk teknolojisindeki modülleri inceleyin ve bu gelişmekte olan hukuk alanı hakkında fikir edinin.

İçişleri Bakanlığı düzenlemeleri nedeniyle, bizimle okumak için Öğrenci Rotası vizesine ihtiyaç duyan öğrencilerin çevrimiçi eğitim almalarına izin verilmediğini ve yalnızca yüz yüze eğitim verilen modülleri seçebileceklerini lütfen unutmayın.

Kurs Yapısı

Terimler 1-2 (tam zamanlı)

Programa genel bir girişe ek olarak, İngiliz Hukuk Sisteminin Temel İlkelerini kapsayan iki haftalık bir giriş vardır. Bu, hukuk öğrencisi olmayan öğrenciler için zorunludur, ancak İngiltere ve Galler hukukunun temellerini tazelemek isteyen öğrencilere de açıktır. Bu, hukuk eğitimine önemli ölçüde ara vermiş herhangi bir öğrenci için yararlı olacaktır.

Zorunlu modüller şunları içerir:

 • Aile Hukuku
 • Tezinize hazırlanmanıza yardımcı olacak Araştırma Yöntemleri Eğitimi

Ardından, aşağıdakiler gibi modülleri içeren seçmeli modüller listesinden üç* seçebilirsiniz:

 • Uluslararası İnsan Hakları
 • Ruh Sağlığı Hukuku
 • Kamusal uluslararası Hukuk

*Tüm seçmeli modüller müsaitlik durumuna bağlıdır.

Dönem 3 (tam zamanlı)

 • Aile Hukuku Doktorası.

Kurs bilgisi

Değerlendirme

Modüller, üç saatlik görünmeyen bir yazılı sınav veya 4.500 kelimelik bir kurs ödevi ile değerlendirilir.

Tüm değerlendirmeler çevrimiçi olarak yapılır.

Tez modülü, bir tezin (15.000 kelime) sunulmasıyla değerlendirilecek ve Aile Hukuku'nun bir uzmanlık alanı üzerine sürekli, derinlemesine ve yoğun araştırma ve yansıma için bir fırsat sağlayacaktır.

Yapı

Bu çevrimiçi kurs, etkili öğrenmeye olanak sağlayan özel değerlendirmelerle yenilikçi bir şekilde esnek bir yapıya sahiptir.

Hukuk Yüksek Lisans programlarında öğrenme ve öğretme yaklaşımı ağırlıklı olarak öğrenen merkezlidir. Öğretilen her modül, Hazırla, Etkile, Birleştir yaklaşımı kullanılarak sunulan birkaç Birime bölünmüştür.

Hazırla: Bu, öğrencinin ilgili çalıştaya katılmadan önce tamamlaması gereken tüm çalışmaları temsil eder. Geleneksel ders içeriği, modern öğrenciyi daha iyi meşgul etmek için yaklaşık 10 dakikalık kısa ısırık büyüklüğünde bölümler halinde sunulacaktır. Rehberli bağımsız araştırma ve okuma, öğrencinin hazırlığının bir parçası olarak beklenecektir.

Etkileşim: Bu, Birimin etkileşimli öğesini temsil eder. Bu yüz yüze olabilir

atölye, eşzamanlı bir çevrimiçi atölye veya eşzamansız bir çevrimiçi etkinlik.

Birleştir: Bu, Ünitenin son bölümünü temsil eder ve öğrenciler tarafından Engage faaliyetlerinden hemen sonra veya modül revizyonlarının bir parçası olarak veya her ikisi için Ünite hakkındaki anlayışlarını kontrol etmek için kullanılabilir.

Nasıl Başvurulur

 • Bu kursa doğrudan Üniversite ile başvurabilirsiniz.
 • Bu kurs, Yasal Uygulama Kursumuz (LPC) ile birlikte çalışmak üzere seçilemez.

Okul Hakkında

sorular