Keystone logo
University of Law Online Postgraduate LLM Hukuk Yüksek Lisansı (Genel) - Yarı zamanlı
University of Law Online Postgraduate

LLM Hukuk Yüksek Lisansı (Genel) - Yarı zamanlı

Online United Kingdom

24 Months

Ingilizce

Yarı zamanlı

Request application deadline

Sep 2024

GBP 11.350

Uzaktan Eğitim

Tanıtım

Yeni Hukuk Yüksek Lisans programlarımızdaki LLM'lerimiz, hukukun belirli bir uzmanlık alanının pratik uygulamasını keşfetmek isteyen hukuk ve hukuk dışı mezunlar için tasarlanmıştır. Yüz yüze veya çevrimiçi çalışın.

LLM Master of Laws (Genel) Çevrimiçi - Yarı Zamanlı

Çevrimiçi bir Hukuk Yüksek Lisansı (LLM), akademik yasal bilginizi geliştirmek için tasarlanmış ve belirli ilgi alanlarına odaklanmanıza izin veren bir lisansüstü derecesidir. Master of Law (Genel) Online ile modül ve tez konu seçiminizde maksimum esnekliğin keyfini çıkarabilirsiniz. Kurs, hukuk ve hukuk dışı mezunların çalışmalarını tercih ettikleri ilgi alanlarına göre özelleştirmeleri için yenilikçi, uyarlanabilir bir program olarak tasarlanmıştır.

Bağlamdaki yasa

Modül seçiminde maksimum esnekliğe sahip yenilikçi bir program ve gerçek dünyada uygulandıkları şekliyle hukuk kurallarının bir tez konusu.

Esnek çalışma

Program yapısı oldukça esnektir. Size uygun olan ve ne olursa olsun kariyer hedeflerinize uyan kendi derecenizi Pathway

Konu uzmanları tarafından öğretildi

Sadece teoriye değil, hukuk pratiğine odaklanan araştırma ve öğretim akademisyenlerinin yanı sıra eski ve mevcut uygulayıcıların bir kombinasyonu tarafından verilmektedir.

Kurs gereksinimleri

Öğrenciler, herhangi bir konuda 2:2 veya üzeri veya eşdeğer niteliklerde bir Birleşik Krallık lisans derecesine sahip olmalıdır. Hukuk dışı öğrenciler, bir LLB'nin (veya eşdeğerinin) veya en az 80 QCF kredisi değerinde en az 3 yasal modülün başarıyla tamamlandığını kanıtlayamazlarsa, İngiliz Hukuk Sisteminin Temel İlkelerini kapsayan iki haftalık zorunlu bir işe giriş sürecini tamamlamalıdır. içermelidir - İngiliz Hukuk Sistemi, Sözleşme Hukuku ve Haksız fiil Hukuku.

Kurs Yapısı

Şartlar 1-4 (yarı zamanlı)

İki haftalık giriş: Hukuk dışı öğrenciler için bu, ilk modüllerinize başlamadan önce tamamlanması gereken İngiltere ve Galler hukukuna zorunlu bir giriş içerir.

Şunları tamamlayacaksınız:

 • Araştırma Yöntemleri Eğitimi

Daha sonra aşağıdaki gibi modülleri içeren seçmeli modüller* listesinden dört (dönem başına iki) seçebilirsiniz:

 • Uygulamada Şirketler Hukuku
 • Uluslararası Ticaret Hukuku
 • Uluslararası İnsan Hakları Hukuku
 • Uluslararası Ceza Hukuku
 • Tıp Hukuku ve Etik
 • Savunuculuk ve Baro Becerileri**
 • Hukuk ve Ceza Davaları**
 • Arabuluculuk ve Alternatif Uyuşmazlık Çözümü**
 • Seçmeli modül kılavuzunu görüntüleyin

*Tüm seçmeli modüller müsaitlik durumuna bağlıdır

**Bu üç modülde %55 ve üzeri başarı elde ederseniz ve Yüksek Lisans programınızı başarıyla tamamlarsanız, Üniversitenin BPC Seçim Etkinliğinden muaf olursunuz.

Şartlar 5-6 (yarı zamanlı)

 • Seçmeli Modül konu alanlarından birinde tez

kurs ayrıntıları

Hukuk Yüksek Lisansı (Genel) Çevrimiçi, okurken modül ve tez konusu seçiminde esneklik isteyen hukuk ve hukuk dışı mezunlar için tasarlanmıştır. Program tasarımı, sizin için en önemli olan kriterlere göre modülleri seçebileceğiniz anlamına gelir. İster belirli bir kariyer hedefiniz olsun, ister sadece eğlence için çalışıyor olun, Master of Laws (Genel) Çevrimiçi programı, dereceniz üzerinde maksimum kontrol sahibi olmanızı sağlar.

Bu kurs tamamen çevrimiçi olarak verilmektedir. Yarı zamanlı seçenekler, iki takvim yılında altı döneme ayrılmıştır. Her kursun başında çevrimiçi bir tanıtım vardır.

Her öğretilen modül, her hafta iki saatlik atölye çalışmaları ile on öğretim haftasında verilir. Herhangi bir ders içeriği de dahil olmak üzere tüm hazırlık materyalleri, tüm konsolidasyon materyalleri gibi Sanal Öğrenme Ortamı'nda (VLE) sağlanır.

Tez, Şartlar 5 ve 6'da (yarı zamanlı) yürütülmektedir. Teze başlamadan önce tüm öğretilen modüller tamamlanmış olmalıdır.

Bizimle çevrimiçi olarak bir Yüksek Lisans eğitimi aldığınızda:

 • Konu uzmanları, eski ve mevcut uygulayıcılar ve araştırma ve öğretim odaklı akademisyenler tarafından öğretilmelidir.
 • Sadece teoriye değil, yasal uygulamaya odaklanın.
 • Firmalar, düzenleyiciler ve akreditasyon kuruluşları ile stratejik ortaklıklardan yararlanın.
 • Hukuk teknolojisindeki modülleri incelemeyi seçerek Hukuk Teknolojisi hakkında bilgi edinin.
 • Önemli aktarılabilir beceriler kazanarak ve kariyer ekibimizle kariyerinizin haritasını çıkararak istihdam edilebilirliğinizi geliştirin.

İlginizi çeken dört seçmeli modül seçme ve bağımsız araştırma yoluyla seçmeli modül konu alanlarınızdan biriyle bağlantılı bir alanı keşfetmenize olanak tanıyan bir tez tamamlama şansınız olacak. Araştırma ve sunum becerileri gibi bir dizi aktarılabilir becerilerin yanı sıra analiz ve eleştirel değerlendirmede pratik yasal beceriler öğreneceksiniz.

Esnek bir şekilde yapılandırılmış kursumuz, sizi yasanın pratik uygulamasına hazırlamanıza yardımcı olabilecek gerçek dünya anlayışını sağlamak için uzmanlıklarını ve deneyimlerini sınıfa getiren nitelikli avukatlar tarafından verilmektedir.

Programa genel girişe ek olarak, İngiliz Hukuk Sisteminin Temel İlkelerini kapsayan iki haftalık bir giriş vardır. Bu, hukuk dışı öğrenciler için zorunludur, ancak aynı zamanda İngiltere ve Galler hukukunun temelleri konusunda bilgi tazelemek isteyen hukuk öğrencilerine de açıktır. Bu, hukuk eğitimine önemli ölçüde ara vermiş herhangi bir öğrenci için faydalı olacaktır.

Lütfen, İçişleri Bakanlığı düzenlemeleri nedeniyle, bizimle çalışmak için Öğrenci Rotası vizesine ihtiyaç duyan öğrencilerin çevrimiçi eğitim almalarına izin verilmediğini ve yalnızca yüz yüze eğitim modüllerini seçebileceklerini unutmayın.

Kurs bilgisi

Değerlendirme

Modüller, üç saatlik görünmeyen yazılı bir sınav veya 4.500 kelimelik kurs ödevi ile değerlendirilir.

Çevrimiçi eğitim de dahil olmak üzere tüm sınavlar için Birleşik Krallık kampüslerimizden birine (veya önceden düzenlemeyle onaylanmış bir denizaşırı merkeze) katılım gereklidir.

Çevrimiçi eğitim için varsayılan kampüs konumu Londra'dır.

Tez modülü, bir tezin sunulmasıyla (15.000 kelime) değerlendirilecek ve seçtiğiniz uzmanlık alanıyla ilgili sürekli, derinlemesine ve yoğun bir araştırma ve yansıma için bir fırsat sağlayacaktır.

Yapı

Bu kurs, etkili öğrenmeye elverişli özel değerlendirmeler ile yenilikçi bir şekilde esnek bir yapıya sahiptir.

Nasıl Başvurulur

 • Bu kurs için doğrudan Üniversiteye başvurabilirsiniz.
 • Bu kurs, Hukuki Uygulama Kursumuz (LPC) ile birlikte çalışmak için seçilemez.

Okul Hakkında

sorular