Keystone logo
University of Law Online Postgraduate LLM Kurumsal Sosyal Sorumluluk ve Sürdürülebilirlik - Yarı Zamanlı
University of Law Online Postgraduate

LLM Kurumsal Sosyal Sorumluluk ve Sürdürülebilirlik - Yarı Zamanlı

Online United Kingdom

12 Months

Ingilizce

Yarı zamanlı

Request application deadline

Sep 2024

GBP 11.350 *

Uzaktan Eğitim

* Birleşik Krallık/Uluslararası

Tanıtım

Yeni Hukuk Yüksek Lisans programlarımızdaki LLM'lerimiz, hukukun belirli bir uzmanlık alanının pratik uygulamasını keşfetmek isteyen hukuk ve hukuk dışı mezunlar için tasarlanmıştır. Yüz yüze veya çevrimiçi olarak çalışın.

LLM Kurumsal Sosyal Sorumluluk ve Çevrimiçi Sürdürülebilirlik*

Çevrimiçi bir Hukuk Yüksek Lisansı (LLM) Kurumsal Sosyal Sorumluluk ve Sürdürülebilirlik*, özellikle belirli ilgi alanlarına odaklanarak akademik hukuk bilginizi geliştirmek için tasarlanmış bir yüksek lisans derecesidir. Hukuk alanında yüksek lisans derecesi kazanmak isteyen hukuk ve hukuk dışı mezunlar için özel olarak tasarlanmış bu çevrimiçi kurs, size kurumsal sosyal sorumluluk konularını hem teorik hem de pratik bir bakış açısıyla değerlendirme fırsatı sağlayacaktır. Rakipsiz bir şirket hukuku anlayışı kazanacak ve eğitiminizi kendi zaman ve hızınızda ilerleteceksiniz.

*onayla tabi

kurs ayrıntıları

LLM Kurumsal Sosyal Sorumluluk ve Sürdürülebilirlik Çevrimiçi, hukuk ve hukuk dışı mezunlar için tasarlanmış yenilikçi, esnek bir programdır ve uygulamada karmaşık yasal kuralları gerçek hayata uygulama becerisi de dahil olmak üzere kapsamlı bir KSS ve Sürdürülebilirlik bilgisi oluşturmanıza yardımcı olacaktır. dünya sorunları. Bu kurs, sizi kurumsal yönetim alanında KSS ve sürdürülebilirlik konusunda uzmanlaşmış istihdama hazırlayacaktır. Ayrıca, daha kıdemli bir rol üstlenmek için bu sektörde çalışıyorsanız da size yardımcı olacaktır.

Bu kurs tamamen çevrimiçi olarak verilmektedir. Tam zamanlı seçenekler bir takvim yılı içinde üç döneme ayrılırken, yarı zamanlı seçenekler iki takvim yılı içinde altı döneme ayrılır. Her kursun başında çevrimiçi bir tanıtım vardır.

Her öğretilen modül, her hafta iki saatlik atölye çalışmaları ile on öğretim haftasında verilir. Herhangi bir ders içeriği de dahil olmak üzere tüm hazırlık materyalleri, tüm konsolidasyon materyalleri gibi Sanal Öğrenme Ortamı'nda (VLE) sağlanır.

Tez, 3. Dönem (tam zamanlı) veya 5. ve 6. Dönem (yarı zamanlı) olarak üstlenilmiştir. Teze başlamadan önce tüm öğretilen modüller tamamlanmış olmalıdır.

Bizimle çevrimiçi olarak LLM Kurumsal Sosyal Sorumluluk ve Sürdürülebilirlik eğitimi aldığınızda:

 • Seçtiğiniz uzmanlık alanlarında değerli bir Yüksek Lisans yeterliliği ile kariyer ufkunuzu genişletin.
 • Potansiyel işverenler arasında öne çıkmanızı sağlayacak profesyonel beceriler öğrenin.
 • Seçtiğiniz alanda güncel hukuk ve uygulama bilgileri ve bu gelişmelerin ticari ve hukuk uygulamaları üzerindeki etkisi hakkında bilgi edinin.
 • Tam nitelikli bir avukattan işinizle ilgili bire bir eğitmen desteği ve geri bildirim alın.
 • Uygulamada yasayı gösteren bir portföy geliştirin.

Programa genel girişe ek olarak, İngiliz Hukuk Sisteminin Temel İlkelerini kapsayan iki haftalık bir giriş vardır. Bu, hukuk dışı öğrenciler için zorunludur, ancak aynı zamanda İngiltere ve Galler hukukunun temellerini tazelemek isteyen öğrencilere de açıktır. Bu, hukuk eğitimine önemli bir ara vermiş herhangi bir öğrenci için faydalı olacaktır.

3. Dönemdeki tezinize hazırlanmanıza yardımcı olmak için 1. ve 2. Dönem, bir dizi zorunlu ve isteğe bağlı Araştırma Yöntemleri Eğitimi oturumlarını içerir.

Kurs Yapısı

Şartlar 1-4 (yarı zamanlı)

İki haftalık giriş: Hukuk dışı öğrenciler için bu, ilk modüllerinize başlamadan önce tamamlanması gereken İngiltere ve Galler hukukuna zorunlu bir giriş içerir.

Şunları tamamlayacaksınız:

 • Kurumsal Sosyal Sorumluluk ve Sürdürülebilirlik
 • Araştırma Yöntemleri Eğitimi (1-4. Dönem boyunca oturumlar)

Daha sonra aşağıdaki gibi modülleri içeren seçmeli modüller listesinden üç* seçebilirsiniz:

 • Çevre Hukuku
 • Şirketler Hukuku ve Uyum
 • Uygulamada Kurumsal Yönetim

*Tüm seçmeli modüller müsaitlik durumuna bağlıdır.

Şartlar 5-6 (yarı zamanlı)

 • Kurumsal Sosyal Sorumluluk ve Sürdürülebilirlik Tezi

Kurs bilgisi

Değerlendirme

Modüller, üç saatlik görünmeyen yazılı bir sınav veya 4.500 kelimelik kurs ödevi ile değerlendirilir.

Çevrimiçi eğitim de dahil olmak üzere tüm sınavlar için Birleşik Krallık kampüslerimizden birine (veya önceden düzenlemeyle onaylanmış bir denizaşırı merkeze) katılım gereklidir.

Çevrimiçi eğitim için varsayılan kampüs konumu Londra'dır.

Tez modülü, bir tezin sunulmasıyla (15.000 kelime) değerlendirilecek ve seçtiğiniz uzmanlık alanıyla ilgili sürekli, derinlemesine ve yoğun bir araştırma ve yansıma için bir fırsat sağlayacaktır.

Yapı

Bu kurs, etkili öğrenmeye elverişli özel değerlendirmeler ile yenilikçi bir şekilde esnek bir yapıya sahiptir.

Kurs gereksinimleri

Öğrenciler, herhangi bir konuda 2:2 veya üzeri veya eşdeğer niteliklere sahip bir Birleşik Krallık lisans derecesine sahip olmalıdır. Hukuk dışı öğrenciler, bir LLB'nin (veya eşdeğerinin) veya en az 80 QCF kredisi değerinde en az 3 yasal modülün başarıyla tamamlandığını kanıtlayamazlarsa, İngiliz Hukuk Sisteminin Temel İlkelerini kapsayan iki haftalık zorunlu bir göreve başlama sürecini tamamlamalıdır. içermelidir - İngiliz Hukuk Sistemi, Sözleşme Hukuku ve Haksız Haksız fiil Hukuku.

Okul Hakkında

sorular