Keystone logo
© Eva Dang
University of London LLM

University of London LLM

University of London LLM

Tanıtım

Dünyanın her yerinden değerli bir nitelik kazanın

Bulunduğunuz yer ne olursa olsun, Londra Üniversitesi Uluslararası Programları'nda okuyarak, Londra Üniversitesi'nden değerli bir nitelik kazanabilirsiniz.

Londra Uluslararası Akademisi Üniversitesi, dünya çapında esnek ve uzaktan eğitim programları sunmak için Londra Üniversitesi'nin 11 Yüksekokulu ile işbirliği yapıyor.

“Benzer düşünen bireylerle tanışmak, birlikte çalışmak, ufuklarımızı genişletmek, özlem ve hayaller inşa etmek - bu paha biçilemez”.

Uzaktan öğrenmede küresel liderler

1858'deki kuruluşundan bu yana, Londra Uluslararası Programları Üniversitesi dünyadaki binlerce öğrencinin hayatını zenginleştirdi. 180'den fazla ülkede 54.000'den fazla öğrencisi ile uzaktan ve esnek çalışmada dünya lideri olmuştur.

Dünyayı şekillendirmek

Eski öğrenciler ve mezunlar dünyayı şekillendirmeye yardımcı oldular. Sadece ders çalışmak için birçok kişisel engelin üstesinden gelmekle kalmamış, aynı zamanda Nobel ödülleri kazanmış, ülkeleri yönetmiş ve çok sayıda edebiyat eseri yazmıştır.

Size uyacak bir program

İster bir lisans öğrencisi olun, ister kariyerinizi bir üst seviyeye çıkarmak isteyen bir profesyonel olun, Londra Uluslararası Programları Üniversitesinin size uygun bir programı vardır.

100'den fazla derece, diploma, sertifika ve lisans veya lisans düzeyinde bireysel modüller arasından seçim yapabilirsiniz. Kariyer değiştirmek istiyorsanız, esnek çalışma yöntemlerimiz mevcut işinizden vazgeçmeden becerilerinizi geliştirebileceğiniz anlamına gelir.

Uzaklık, çevrimiçi ve esnek öğrenme

Kariyerinizi geliştirmenize veya değiştirmenize yardımcı olacak bir nitelik kazanmak istiyorsanız veya size ilham verebilecek bir konuya katılmak istiyorsanız:

  • esneklik
  • çalışma materyalleri
  • öğrenme desteği
  • ve nitelikleri.

Size uygun bir tempoda çalışın

Çalışmak için hayatınızı beklemeye almanıza gerek yok. Esnek çalışma sürelerimiz - tam zamanlı veya yarı zamanlı çalışma seçenekleri ile - çalışmanıza ailenize ve iş taahhütlerinize uymanızı sağlar.

Nerede olursanız olun öğrenin

İş için seyahat ediyorsanız veya yurt dışına taşınmayı planlıyorsanız endişelenmeyin - çevrimiçi öğrenme ortamımız sayesinde çalışmalarınızı yanınızda götürebilirsiniz. Ayrıca sınavlarınızı dünyanın dört bir yanındaki sınav merkezlerinde de yapabilirsiniz.

Konumlar

  • London

    Student Advice Centre University of London Stewart House 32 Russell Square London WC1B 5DN

    sorular