Keystone logo
University of Miami School of Law

University of Miami School of Law

University of Miami School of Law

Tanıtım

Miami Üniversitesi Hukuk Fakültesi, küçük başlangıçlardan ülkedeki önde gelen hukuk okullarından birine doğru kayda değer yolculuk, hukuk eğitiminin büyüleyici hikayelerinden biridir. Hukuk Fakültesi, yüz yıl öncesinin dörtte üçünden daha fazla on dört öğrencinin küçük bir mezun sınıfıyla başladı. Ama hırsları her zaman büyüktü ve başarısı bu hırslarla örtüşüyordu.

Bugün Miami Yasası, hukuk eğitiminde ülkenin önde gelen kuruluşlarından biridir. Öğretim üyeleri, zengin ve zorlu bir müfredat ve çok çeşitli mesleki beceri eğitim olanakları sayesinde son derece yetenekli ve farklı öğrenci bünyesine sahip bilimsel ve mesleki alanlarında liderdir. Büyük şirketler, özel muayenehaneler, devlet hizmeti ya da tek uygulayıcılar gibi kurumlardan kamu yararı yasalarına kadar tüm alanlarda Amerika Birleşik Devletleri'nde ve dünyanın yaklaşık 80 ülkesinde çalışan 17.000'den fazla mezun, - mükemmelliğin kanıtı olabilir. aldıkları eğitim.

Miami Yasası'nın başarısı , Amerika'nın ağ geçidi olan Miami'deki konumuyla güçlendi. Müfredat, büyük bir kentsel alanın talep ettiği türden gelişmiş avukatlık görevlilerinin katkılarıyla zenginleştirilmiştir ve bu da, yerel topluluk içinde pro-bono etkinlikler ve klinik yerleşimler yoluyla aktif fakülte ve öğrenci katılımı için heyecan verici fırsatlar sunmaktadır. Göçmenlik, iş ahlakı, ırk ilişkileri ve küresel ekonomideki ekonomik kalkınma çağdaş konular arasında yer almaktadır. UM'nin fakültesi öğrencileri çözmek için çalışır.

Buna ek olarak, Miami'nin eşsiz ırk, etnik ve dil çeşitliliği, diğer alanlarda bulunmayan ek avantajlar sunar. Metropolit bölge önümüzdeki yıllarda ABD'nin çoğunun karakterize edilmesi muhtemel çoğulcu ortamı temsil etmektedir. Yerel ekonomisi ve sosyal hayatı, uluslararası ticarete, göçmenlik ve turizme sıkı sıkıya bağlı ve yerelleşen ve uluslararası arasındaki çizgiyi, küreselleşen dünyayı simgeleştirecek şekilde bulanıklaştırıyor. Miami'nin küreselleşmesinin belirgin bir Kuzey-Güney çizgisi var, ancak ticareti - Latin Amerika ve Karayipler gibi - ticareti Kanada, Avrupa ve Asya ekonomileriyle de bağlantılı.

Bir dizi sosyal ve eğitim avantajıyla, Miami Üniversitesi Hukuk Fakültesi öğrencilere mesleğe hazırlanmak için eşsiz bir ortam sunar.

Konumlar

  • Tampa

    1311 Miller Rd, Coral Gables,, 33146, Tampa

sorular